Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dolce251
9. dec 2014

@perlicka1 ahoj, kludne mozes ist priamo do Brna, netreba vobec nic absolvovat najskor na SK. My sme tak boli teraz, prve nase centrum je Brno. Po tych recenziach co tu citam, sa mi fakt nechcelo riskovat nejake trapenia najskor na SK a nakoniec aj tak skoncit v Brne. Drzim palce, ak by cosi, kludne sa pytaj.

skaredekacatko
9. dec 2014

@diska aj ja mam vysoke hidnoty cytokinov. A este aj znizene D ale to moze byt z medrolu ze som ho predtym brala ns nete som vycitala ze kortikoidy znizuju D vitamin.

silvik1
9. dec 2014

@silvia545 na 14 deň cyklu

perlicka1
9. dec 2014

@dolce251 prave som tam dovolala 🙂 uz zo sestričky som mala dobry pocit ze jej nemusim nic vysvetľovať a sama hovorila co som jej chcela povedat. Odporučila mi dr Otevrel maju to tam plné tak az na január ma dala. Som rada aspon ze ma prezrie druhy dr..dakujem za odpoved a vobec ;) ze ta to neotravuje .

speranza1
9. dec 2014

dakujem drahej dusicke za srdiecko.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dolce251
9. dec 2014

@perlicka1 to je super, z ich priestorov a pristupu celeho personalu budes nadsena, uvidis, su tam hrozne mili. My sme boli tiez u dr. Otevrela, taky klasik, vsetko na rovinu vravel, poctivo odpovedal na vsetky nase otazky, pokecali sme velmi dobre a dohodli dalsi postup. Mna ta navsteva hrozne motivovala, tak uvidime dalsi priebeh. Ale co si, vobec ma to neotravuje, rada odpoviem, ja som sa tu tiez vela vypytovala, kym som sa vobec objednala 🙂

dalida
9. dec 2014

@diska draha, ako mas nasadenu liecbu? Teda myslim odporucane davkovanie?🙂 Ako dlho ho budes brat? Konzultujes vsetko aj s imunologickou alebo len s Brnom? 🙂

diska
9. dec 2014

@dalida konzultujem so vsetkymi 😀 teraz to uz mam tak,ze do 20tt kazde 3 tyzdne .

dalida
9. dec 2014

@diska 😀 Tesim sa, ze intralipid pomaha 😀 Dufam, ze nam v blizkej buducnosti tiez pomoze... ja stale potracam 😔

diska
9. dec 2014

@dalida mne dali schemu tyzden pred transverom,tyzden po vklade,potom po pozit tt,a do 8 tyzdna kazdy tyzden,a od 8tt kazde 3 tyzdne do 20tt,ale to kazdotyzdenne mi Girovska povedala,ze nieje potrebne,ze intralipid ma ucinok cca 28dni ale tak uz to bolo tak a nedalo sa to zmenit.
Ja netusim co pomohlo ale tak skusala som co som mohla.

dalida
9. dec 2014

@diska dakujem za odpoved. Prajem krasne tehulkovanie 🙂

tinka9075
9. dec 2014

Marko a Zojka posielajú úsmev len pre tetu
@speranza1 tešíme sa 🙂 🙂 dobre sme držali palce 😉 😉

speranza1
9. dec 2014

@tinka9075 😀 😀 😀 😀 😀 Jeeeminenky to su naadherne uuusmevy.... naaadherne zdrave krasne a stastne deti.... mas doma velke BOHATSTVO.... 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
9. dec 2014

@speranza1 Ďakujem neboj aj ty budeš zachvíľu takéto fotky pridávať 🙂 🙂

ludinka
9. dec 2014

@speranza1 stale na teba myslim, tak ako to dopadlo?? tusim spravne ze je to konecne na dobrej ceste?? 😵 🤐

misenaf
9. dec 2014

@diska samozrejme ... 🙂
inak každý hovorí inak. Jeden že je problém s distrbuciou, iný že nikto mi to na sk nepredpíše a ty že si ho zohnala bez receptu 🙂
a kde si si ho nechala tiecť?

diska
9. dec 2014

@misenaf no ja mam v tej lekarni ako to nazvat nadstandardne vztahy 😀 Jedna baba mi pisala ,ze jej to predpisuje gynekolog.Som z Ba aj ty?

speranza1
9. dec 2014

@ludinka skus sa pozriet do môjho albumu... ak nie si moj priatel, musis si ma pridat medzi priatelov 🙂

diska
9. dec 2014

@misenaf pokial viem tak ten problem s tistribuciou je stale,a to ako ho davat,tak tiez podla doktora,kazdy to dava inac,takze podla toho ku komu chodis 🙂

misenaf
9. dec 2014

@diska
no ja chodim do iscare ba a tam ani počuť. Odporučila mi to Dr. malickova z Prahy imunologie ale musim to odkonzultovať v Nitre. A nie som z blavy ... musim si dovtedy vytvoriť aj ja nadštand. vzťahy s niekym v lekárni 🙂

diska
9. dec 2014

@misenaf tiez som komunikovala aj s Malickovou,tie konzultacie su strata cas,pocuvaj Malickou,zozeni si intralipid a niekho kto ti ho poda a mas to vyriesene.

misenaf
9. dec 2014

@diska no ved prave toto riešim a neviem velmi kde začať lebo u nas fakt nikoho v lekarni nepoznám..musím rozhodiť siete (a tobôž nie kde mi to bude tiecť)

diska
9. dec 2014

@misenaf kolko ich chces? ja ti ich zozeniem a v Ba viem kde by ti to vedeli dat len neviem ci sa ti chce dochadzat do Ba.

gagirl
9. dec 2014

Ahojte kocky..tak vcera som bola u mojej gynekologicky..aj sa to bojim trocha napisat aby si niekto nemyslel ze zasa stresujem..robila mi sono a ma velku obrazovku na stene predomnou..ja som cakala ze hned zbadam srdiecko bit ako naposledy ked mi robila sono hned som videla ze tam nieco skace..a teraz nic..doktorka ticho..len robila dalej..ja tiez ticho ale ma chytil strasny pocit
.uplne som myslela ze srdiecko nebije..bol to hrozny pocit..naozaj som sa velmi zlakla..az mi do placu zostalo..povedala som doktorke ze ja tam nevidim srdiecko
.ci je to v poriadku..a ona ze ale je..tu je. A vtedy som ho zbadala aj ja..prezila som naozaj stres..chuda moje male..dufam ze som mu neublizila..:( ked som odchadzala stale som sa nevedela naplno tesit po tom vsetkom..ale bola som nesmierne stastna ze je to v poriadku.🙂Asi len nemam s tym skusenosti kedze je to moje prve tehu..ale asi to ♡nie je vzdy hned vidiet na tom sono..ake mate skusenosti kocky?inak zmerat sa velmi nedalo vraj je to este malicke..12.3 mm..🙂

misenaf
9. dec 2014

@diska jééj ty si veeelmi veľkorysá 🙂
ak dobre viem treba užiť pred stimulkou, pošas stimulky a ked sa vyjde tehotenstvo ešte raz. Takže ak by som bola pred stimulkou môžem sa ozvať? Bude to cca február, zatial musim skompletizovať vyšetrenia.

diska
9. dec 2014

@misenaf tyzden pred transverom,tyzden po a tranevere a po pozit tt,ja som to tak mala ale pokracujem do 20tt kezde 3 tyzdne,v pohode sa ozvi.

diska
9. dec 2014

@gagirl ahoj ,ked doktorka povedala,ze je to v poriadku tak jej to ver ,ona vie co tam vidi 🙂 ja osbne mam problem rozpoznat co mi ukazuju 😀

gagirl
9. dec 2014

@diska jasne..ja jej verim..a videla som to potom neskor uz aj ja ako to tam blika..len to ma prekvapilo ze naposledy ked mi robila boli naozaj krasne vidiet hned ako sa tam hybe srdiecko. A asi som take nieco cakala aj teraz..tak preto tie pocity..nabuduce sa ram radsej nebudem ani kukat..;)tiez som tam inak nic take este nevidela. Aj ked dr.ma nove sono a naozaj dobre..aj velku obrazovku pred postelou..🙂

ivka3901
9. dec 2014

Ahojte tak dneska sme boli na tej r. Imunologií v nitre a sme lahší o 180 eur,ale viem,že nám spravia všetky potrebné vyšetrenia a 20 januára budeme mať výsledky ešťeže na hematologií nechceli žiadne peniaze 😒

ria191
9. dec 2014

@ivka3901 fúha a prečo až toľko my sme platili menej robia vám niečo špeciálne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre