Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzanka05
29. jan 2015

@haimi Ja som tie lieky vsetko brala od nich a vsetko mam pisane na papieroch a to vsetko som poslala do vseobecky ale este cakam uvidím kedy mi poslu peniaze...

tlucka
29. jan 2015

@crazybabenka Takže u mňa tiež sono pred KETom dopadlo naprd. Sliznica na 12DC len 4mm, takže z vkladu nič nebude. Ani alchemika nepomohla ☹

haimi
29. jan 2015

@ingrid0105 to ked vydrzim este tolko, kolko mam za sebou, tak budem s dvojickami hviezda 😀 to by ma veru velmi potesilo. Doma fungujem normalne, upracem, navarim, poperiem..., ale tym ze som doma, tak si to vzdy rozlozim, nech nerobim vsetko naraz. Takze zatial v pohode. Ked ma boli viac brucho, dam si magnezium a skoro vzdy pomoze

crazybabenka
29. jan 2015

@tlucka u mňa tiež...ale ja som ket ešte nechcela...ja som mala tiež dnes 12dc...6mm...docent povedal...ze moze ešte dorast ale aj nemusi....a keby klesla po utrogestane...tak by z vkladu nic nebolo....no uvidíme ci porastie dalsi cyklus

tlucka
29. jan 2015

@crazybabenka Ja som dnes z toho taká sklamaná.. Už som sa tešila na vklad. Všetko konečne OK, všetky výsledky v poriadku, muž dnes urobil štátnice, takže na pláne už len vklad a tehotenstvo... A nič z toho nebude ☹ 😠 😖

franzziska
29. jan 2015

kočky zelam vam pomalicky prijemny vikend...uzite si ho v pokoji 🙂 🙂

tinkatinulka
29. jan 2015

@diska ja mám stále 30 a I ezistene.. Musim zas na krv

crazybabenka
29. jan 2015

@tlucka to ma mrzi...isla si úplne nativ...alebo aj niečo na rast...ja som dnes tirz odchadzala v soku...ze co sa stalo....vzdy som mala ukazkovu sliznicu a teraz bac

diska
29. jan 2015

@tinkatinulka ale co? 😀

tlucka
29. jan 2015

@crazybabenka Mala som vždy nativ.. Ja som mala tiež sliznicu bezproblémovú.. Tak v šoku som zostala aj ja.

tinkatinulka
29. jan 2015

@diska crl

liana75
29. jan 2015

@renitr no ahoj tak to sa teším s Vami 🙂 my sme mali ten istý pocit 🙂 a prečo Ti idú roniť tú biopsiu ? inač všetko ostatné budeme mať aj my 🙂 dnes my Otevrel oznámil výsledky AMH hormónu a boli nič moc 0,67 ale že vraj primerané môjmu veku a že to nič nemení na situácii a na tom čo sme sa dohodli. Tak dúfam, že sa to podarí.

liana75
29. jan 2015

@gagik Vám je dobré ked to už máte za sebou tak Vám to závidím ale v dobrom 🙂 mne dnes doki oznámil že moje AMH je 0,67 takže nič moc no že vraj primerané môjmu veku. Vraj to nič nemení na situácii a pokračujeme v pláne. Neviem či sa to niekomu podarilo s takými hodnotami no hádam hej 🙂 hádam ešte nejakú šancu máme 🙂

haimi
29. jan 2015

@liana75 ja som mala amh 0,61, nasadila som si vitamin d3 a po pol roku 1,32. Vyskusaj, za to nic nedas 😉

liana75
29. jan 2015

@haimi oh moja ďakujem za radu. Potešia si ma 🙂 ak môžem vedieť koľko máš rokov ? a ten vitamín si mám pýtať v lekárni ? aj tak sa u náš všetko bude diať asi až niekedy v apríli alebo v máji tak dovtedy by som to mohla brať .

stella25
29. jan 2015

@liana75 ahoj, ja som mala 32 a AMH 0,35, o rok 0,12 a o dalsi rok 0,00
Napriek tomu mavam tak 2-3 vajicka ale s min. stimulaciou. Ziadny dlhy protokol nam s nizskym AMH nie je vhodny.
Na kvalitu vajicok sa doporucuje uzivat aj:
Maca, Selen, D3, Propolis, Materska kasicka.
Su baby co otehotneli aj s takymto AMH.
Pod do temy DHEA alebo iné možnosti na zlepšenie AMH , tam sa docitas ovela viac.

diska
29. jan 2015

@tinkatinulka stale nerozumiem co je to slovo 30 a I ezistene. 😀

haimi
29. jan 2015

@liana75 ja budem mat tento rok 35, cize tiez ziadna mladica. Ten vitamin kupis normalne v lekarni, ale nech to je d3, nie len decko. A kup si aspon 1000IU.

santeema
29. jan 2015

@diska neviem, z coho mi zistili tu bakteriu a streptokoka a ci som mala crp zvysene. rezistencia je iba reakcia tvojho organizmu resp. nereagovanie na urcite lieky, aku bakteriu nicia s tym nema asi nic spolocne. nie som lekar, dufam, ze som to nepaisala nezrozumitelne🙂

evadek
30. jan 2015

ahojte babeny..tie co ste tehu...na kolky den sa uhniezduje HB?
A citili ste nieco ine ked sa to podarilo?🙂

speranza1
30. jan 2015

@evadek myslim ze 48-72hodin... A ja som necitila nic, nemala som ziadne bolesti, ani mrchovske a ani nic... Len som bola ako "zduta koza" 😀 😀 😀 😀 .... Nafunuta ako balon... No a neskor som pocitovala skor take tlaky, ale to az cca na 15-20 den po ET.... Inak moj nazor je, ze vsetko co budes len teraz na zaciatku pocitovat, tak to su hormony, ktore uzivas... Ziadne priznaky.... Ziadne.... Priznaky prichadzaju neskor 😉 🙂 🙂

evadek
30. jan 2015

@speranza1 ja som vcera mala neuveritelne krce..ale take ine..nie mrchovske..ale to sa mi videlo divne tak skoro..nejakych 30 hodin po ET co sa mi videlo skoro...
Ja viem..vsetky priznaky co mam su neziaduce ucinky Crinone..mimochodom...spavat chodim okolo 20.30:-D

marculik
30. jan 2015

Ahoj baby viete mi poradit,ordinuje este doktor Stelc? som mu pisala mail a uz 2 dni sa neozyva,sme mali rok odklad a teraz chceme ist do toho no neviem ci on je este v Reprofite.

ingrid0105
30. jan 2015

@marculik ordinuje 😵

diska
30. jan 2015

@santeema tak asi to uz konecne chapem 🙂 🙂 len ci to bude vediet vysetrit moja doktorka a pochopi ma co od nej chcem 😀

diska
30. jan 2015

@evadek pripajam sa k nazoru ako ma speranza,ze vsetko budu hormony ja som sa kazde IVF citla rovnako a to ich bolo dost,bolesti v brusku,krce,unava a to iste bolo aj pri poslednom a to vyslo,nebol ziaden rozdiel,tak len na tie hormony sa to da zvalit 🙂
Drzim silno palce .

evadek
30. jan 2015

taaakze dievcata dostala som mal o mrazeni..mame zmrazene 2 XB/2 , 1 B/1 , a 1HB/2

takze 3 dvojkovej kvality..jedno jednotkove🙂 ,neviem aku maju sancu dvojkove..ale minule som tusim citala,ze jedna tu otehu z dvojkoveho..a ja sa velmi tesim ,ze dali vsetkym sancu🙂..velmi)

evadek
30. jan 2015

@diska dakujem..len tie krce ma vcera riadne prekvapili..som zakricala od bolesti a padavka nie som😀

diska
30. jan 2015

@evadek ved obcas je dobre si aj zakricat 😀 nas poklad je 2kova kvalita,a ked sa rozmrazil tak uz bol medzi 1 -2 😉

zuzu1108
30. jan 2015

@ingrid0105 Mne povedal ze 21 den cyklu. a na dalsi cyklus vklad.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre