Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
30. jan 2015

@diska to teda 😀 tak som si aj😀
dakujem...🙂 len mu potom nehovor ,ze bol dvojkovej kvality😀

diska
30. jan 2015

@evadek pre nas bude vzdy jednotka 🙂

zuzu1108
30. jan 2015

@evadek ahoj 🙂 .No vidiiis, ja som ti hovorila ze to nebude take zle ako si sa obavala a mate koolko embryjok este zamrazenych 🙂 . Tak tie spermose neboli az take katastrofalne 😉 .

evadek
30. jan 2015

@diska to chapem🙂gratulujem🙂 k dvojkovej jednotke🙂

evadek
30. jan 2015

@zuzu1108 boli moja zlata..1 % morfologia..takze teratozoospermia..
ale radost mam ako na Vianoce😀

zuzu1108
30. jan 2015

@evadek Ale to boli tvarovo zle, ale vo vnutri boli urcite dobre 😉 ,
A dali vam ICSI ci PICSI?

evadek
30. jan 2015

@zuzu1108 len isci...🙂..Stelcl povedal,ze on pisci moc neuznava..nechapem preco..na buduce sa ho to opytam🙂

diska
30. jan 2015

@evadek mozno ma pravdu Stelcl, nam sa vzdy stalo,ze pri PICSI sme mali hrosie embryja ako pri ICSI,potm sme uz PICSI nechceli.

haimi
30. jan 2015

@evadek super ti zamrazili. Dvojkovou kvalitou sa netrap, ja soms HB/2 tehula a s jednotkou nie. Tie pocity su velmi individualne. Mne ked nevyslo prve ivf, tak som sa v noci asi 2-3 den po vklade zobudila na strasne krce. Ked to vyslo, tak som nepocitovala nic specialne, mozno ma trochu pobolievalo brucho a 3 dni pred mrchou ma zacalo klasicky boliet brucho. Vobec nic neries, podla mna je to cele tak strasne individualne, ze sa to neda zistit.

evadek
30. jan 2015

@diska tak on je taky zlatyyy...ja mu verim..keby mi povedal,ze obloha je zelena..tak poviem ano😀

evadek
30. jan 2015

@haimi ja sa netrapim..ja sa tesiiim...a pocula som,ze z dvojkovej su tie tehule🙂
Inak teraz sa citim ako keby som ani nestimulovala a ani na ivf nebola😀

diska
30. jan 2015

@evadek ja som bola obcas z neho v soku,nestihala som jeho rychlost a stale tie jeho vtipky a usmev ale tiez je premna naj lebo on nam robil uspesny vklad a odpovedal mi vzdy na moje otazky a upokojoval ma,to ja potrebujem 🙂

diska
30. jan 2015

baby tu tak snezi vlocky ako hrom,take som uz par rokov nevidela,ako v rozpravke. 🙂

evadek
30. jan 2015

@diska aj mna...a ked s mojim sa bavili pri vklade....jaaaj...😀...a ked moj kritizoval moju scitanost a on na to: nechte ju....vsak i my mame svoje veci..sport a tak...vid?😀
a ked ja som fnukala nad mojou imunitou a on,ze to bude dobre...ze to nejak dame😀

evadek
30. jan 2015

@diska aj ja som v starom meste na SNP v praci😀...som bola na obede skoro ma zasnezilo🙂

diska
30. jan 2015

@evadek mne muz hovori,ze sa po robote ideme sankovat 😀

evadek
30. jan 2015

@diska aj my mozme...priamo z namestia do Petrzalky😀

ingrid0105
30. jan 2015

@evadek ale to je super ze mas tolko mrazacikov, a dvojkove su tiez super vela bab je tu prave z takych tehu 😀

franzziska
30. jan 2015

baby poradite prosim? znie mi to divne - teda inak jako skusenost od bab..ale moj lekar mi povedal ze mam urobit domaci test a dojst na krv az o mesiac od vkladu....není to nejak neskoro?

evadek
30. jan 2015

@ingrid0105 dakujem..aj ja sa tesim 🙂

mimika1973
30. jan 2015

@evadek to je super spravicka! 😵 Bude veru na surodencov este!
To mrazili na 6.den, ze? A v akom stadiu boli na 5.den, den vkladu ked si bola? mas to napisane v tej sprave co davaju pri ET? Ci to boli CM, morule, alebo uz v stadiu B, EB ako blastocysty?
Juj tesim s tebou! A dobre tehulkuj malu bublinku! 🙂)

silvia545
30. jan 2015

@evadek supeer správičky 🙂 júúj to bude súrodencov 😀

haimi
30. jan 2015

@franzziska a to ako preco?? 😉 ja som si robila na 10 den po vklade, ale mala som pk, takze tebe odporucam pockat tak 12dni od vkladu, to uz by malo byt vidiet 😉

emilly76
30. jan 2015

@dejna0412 MUDr. Štelc, veľmi milý doktorko🙂 úplne vie z človeka zhodiť stres a ani Ti nepríde, že si u lekára...ale pochvaľujú ich všetkých, hlavne ten ľudský prístup...🙂 tak verím, že budeš spokojná, daj vedieť 🙂

evadek
30. jan 2015

@silvia545 nooo kiez by🙂 ja mam zial organizmus kt. robi protilatky na embryo...atd..takze dufam,ze nam to vyjde 🙂

evadek
30. jan 2015

@silvia545 ako sa inak citis?🙂

evadek
30. jan 2015

@mimika1973 teraz ti neviem presne povedat akej kvality boli predtym..mam to doma🙂 ano.na 6🙂
ale viem,ze morula nebola ziadna...vsetky uz boli nejake blastocysty🙂
Dakujeeeem🙂

silvia545
30. jan 2015

@evadek cítim sa fajn ako pred ms 😀 a ty ako? 😉

evadek
30. jan 2015

@silvia545 mne bolo tak rano..a teraz mi nic nie je..som uplne fit🙂
to je tak na striedacku😀

franzziska
30. jan 2015

@haimi ale fakt povedal ze mesiac...je nejaky zvlastny 😕 a to co ako skor ma nevezme?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre