Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
6. feb 2015

@tixx dakujem🙂...uz asi budem musiet zajtra testnut..nielen ,ze som ubolena..zas ma zacalo boliet brucho ako pred menzesom.....ale uz som i vystresovana...takze zajtra testnem🙂

tixx
6. feb 2015

@evadek to mozu byt kludne aj priznaky tehu, takze uz sa viac nestresuj a zajtra testni, ak tam druha ciarka ma byt, tak tam bude 😉

ingrid0105
6. feb 2015

@franzziska
@evadek
@silvia545 babenky sladke snicky a zelam ak budete zajtra testovat ruzove kolajnicky 😀

lemoni86
6. feb 2015

@franzziska @evadek @silvia545 baby tiez vas sledujem...napinak jak gumka na gatoch ... Zajtra nech su tam dve !!! Drzim vam moc palce 😉

lenka54321happy
6. feb 2015

@lemoni86
Ja sa tiez pripajam a VELMI Vam drzim palce....citam Vase prispevky a pamatam si presne na moje pocity....ja oproti Vam som bola RIADNY posero! Vy ste super! Len tak dalej 😘

haimi
7. feb 2015

@lemoni86 @lenka54321happy caute kocky, uz viete ci cakate dievcatko, alebo chlapca? Ja zatial nie, ale 15.2. idem na 3d sono, tak snad nieco zistime. Aspon jedno 😉

evadek
7. feb 2015

@lenka54321happy
@lemoni86
@ingrid0105
@tixx @silvia545 takze baby vcera vecer o siestej somsi robila test..bola viditelna aj druha slaboruzova ciarka..dnees rano o stvrtej..ano bolo mi Zle ,bolelo ma brucho..bola ta druha slabsia...tak neviem..rano ,viem ze sice anu 12 hod. Ale rano..je slabsia

evadek
7. feb 2015

Neviem ci to embrijko moje telo neodmieta...pri zavadzani crinone som mala krvavy aplikator..ale nekrvacam zatial:(

mucilli
7. feb 2015

@evadek gratulujem k dvom //👍

zwalsh
7. feb 2015

@evadek ráno o 4 je zle vidieť neboj sa ak je tam tak bude silnejšia držím to palčeky veľmi a teším sa na výsledok

silvia545
7. feb 2015

Tak baby test nič biely 😢 😢 nechápem tomu vôbec,,ms nikde,aj bolesti prešli,,vždy mi prišla ms aj ked som brala utroš,ale teraz nie,,čo mám teraz baby moje urobiť ??? ☹
dakujem Vám kočky,že ste mi držali palce 😉

silvia545
7. feb 2015

@evadek supeeer moja blahoželám 😉 tak už nech len silnejú každým dňom 🙂 😉

ingrid0105
7. feb 2015

@evadek gratulujem to je na dobrej ceste. Mozno si si len poranila nejaku cievku.drzim mocno palce

ingrid0105
7. feb 2015

@silvia545 ahoj moja uvidis co povie krvicka sanca je este vzdy 🙂

ingrid0105
7. feb 2015

@haimi maminka nevies spat? 😵 😵 😵

diska
7. feb 2015

@evadek ahoj,hlavne sa pokus upokojit 🙂 mne test vzdy rano ukazoval slabsi a poobede silnejsi.
Krvacanie alebo spinenie sme tu tusim mali skoro vsetky na zaciatku tehu,mozno je to len podrazdene aplikatorom,drzim palce nadalej 🙂

@silvia545 ty si dnes ktory den? pekne papaj aj nadalej lieky a chod aj na krvicku v den ako ti kazali testovat.

lemoni86
7. feb 2015

@evadek moja drzim ti silno palce nech babo sa udrzi.. To ze bola rano ta druha ciarka slabsia, to sa stava...mne vecer ukazovali testy vzdy krajsiu ciarku ako rano...a ta krv, kludne to moze byt tym, ze si ten apl. Tam zavadzas a narusis trochu stenu..vezmi si ze kolko bab z nas tiez spinilo alebo aj zakrvacalo a bolo to nakoniec ok...tehulka uz isto si 🙂, pre istotu si daj teraz cez vikend kludovy rezim, lezkaj a nozky hore...tiez je dobre si dat citronovu stavu.. Viem ze budes vecer isto netrpezliva na test, nemusi sa este od vcerajsieho nejak odlisovat, proste nemusi byt silnejsi, no to isto vies..lepsie by bolo testovat zajtra vecer...mojka fakt velmi ti drzim palce nech pokladik maly je tam a sa zahryzkal silno....🙂

lemoni86
7. feb 2015

@silvia545 ahoj moja, ak dobre ratam, tak dnes si 13 den po transfere 3denneho 7 bunkaca..este nezufaj...je tam stale sanca ze sa druha ciarocka objavi..silno ti drzim palce

lemoni86
7. feb 2015

@haimi fiiha tebe sa spat nechcelo ? 😀 ... No my cakame chlapceka 🙂 mne to dr vravel uz v 13 tt ze bude , a v 17 tt mi to len potvrdil..este sa smial ze supeer , znova som to uhadol 😀...no a je to asi aj jasne tym, ako ma okopkava drobciatko....a vy uz viete?

tixx
7. feb 2015

@evadek jeeej tak to je super sprava, gratulujem k //... uvidis, ze teraz budu uz len silniet. vela bab malo na zaciatku spinenie, kym sa ti nespusti krvacanie, vsetko je ok, to ti potvrdi aj lekar. kedy ides na krv? 🙂 Tam ti to urcite uz len potvrdia 😉

tixx
7. feb 2015

@silvia545 podla mna sa este druha ciarka moze ukazat, urcite by som brala lieky az do krvneho testu 🙂 drzim palce!!!

lemoni86
7. feb 2015

@haimi uz som si vsimla ze si pisala ze vy zatial neviete pohlavie 😀 ... Tak hlavne nech su zdrave bobaciky 🙂...a co by ste si zelali? Ideal asi parik co?

evadek
7. feb 2015

@mucilli dakujem...ale este som opatrna🙂

evadek
7. feb 2015

@zwalsh vdaka..zajtra budem kontrolovat neskor🙂

evadek
7. feb 2015

@silvia545 este nic nevysadzuj Silvi....objednaj sa na krv..Dakujem,no ja tiez neuverim pokial nevyjde dobre krv...🙂

evadek
7. feb 2015

@diska
@ingrid0105 tAk hadam to bude ok...doteraz menzes neprisiel...aj brucho konecne prestalo boliet...po celej noci

evadek
7. feb 2015

@lemoni86 dala somsi uz rano viac c-cka..testovat budem zajtra...inak dakujem vsetkym babam za ukludnenie 🙂

evadek
7. feb 2015

@tixx v utorok by som chcela ist .... tak uvidim....hadam uz nebudu ziadne taketo stresy🙂

tixx
7. feb 2015

@evadek stres tomu urcite nepomoze 😉 daj si vegetik, a hlavne pozitivne mysliet!!! 🙂

lemoni86
7. feb 2015

@evadek tak tak super... Hlavne klud a oddychuj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre