Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
7. jún 2010

ahojky kocky..
@orsulka oficialne gratulujem 😉 ...drzkajte sa tabulkovo 😵 ...
@lenka20 buduci tyzden?... paaani nejakch bocianov posleme aj odnas 😉 ....
baby ja uz vobec neviem a nemam prehlad 😎 ale verim ze kazda jedna z vas si z R odnesie min jedno male reprofitatko 😵 ...
pozdravujeem dievcata... 🙂

lenny71
7. jún 2010

No teda z opalovačky neni už nič na dnes . po polhodke slnko zašklo 😠 🙂 . Nevadí pojdem zajtra.
shandy ahoj... tak ste sa pomerili, to je dobre 🙂. Občas treba vypustiť ventil...ono je to zaberák na psychyku ked to chce človek akože "v poho" zvládať a stále sa ovládať tak aby nebol stres 🙂, ale ked sa to nakopí tak to nejako musí ísť von 🙂a vlastne je to dobre, lebo stále niečo v sebe dusiť neni ok.
lenka tak budem držať palce na stredu, nech vám rande s vajkami skončí úspešne 🙂. ja idem v stredu už do robota, tak dúfam nebude blbý den a bude klud a aj vo štvrtok, lebo to idem zas na nočnú.

orsulka
7. jún 2010

lenny......hihihih...asi ti nie je dane behať po tom rebriku 😀 😀 😀 budeš aj testovat ??????

lenny71
7. jún 2010

bože psychiku 😀

lenny71
7. jún 2010

ja sa bojím testovať...ak by to náhodou nedopadlo tak si to chcem aspon ešte do toho 14 dňa užiť bez sklamania 🙂
ale už som mala také nápinky že si kúpim test, ale nekúpila 🙂 .

orsulka
7. jún 2010

lenny....tak to si ako ja...tiež som mala boja testnut.....ale na krv som sla na 12 den po ET..... 😉

lenny71
7. jún 2010

no ved sa chystám aj ja zavolať v stredu mojej dokyne že či možem prísť štvrtok ráno na krv . Vo štvrok to bude vlastne 13 deň. Neviem kedy by boli výsledky , že či ešte štvrtok alebo až piatok. No a keby to vyšlo tak by som volala do RF a objednela sa na UTZ, ale ak nie tak neviem či by malo nejaký význam tam chodiť. To by som len volala 🙂 .Ale ja stále verím , že to teraz bude ok 🙂 Inak vobec nekrvácam ani nešpiním...vobec nič...občas malen tak trošinku zabolí alebo pichne trošku ale inak nič.

mircalla
7. jún 2010

lenny...vysledky z krvi su este v ten den poobede

rebeka33
7. jún 2010

Ahojte baby. Ja len na skok ,lebo nám po záplavách vypadol net. Tak teraz len zneužívam drahý známej notbook . Dočítam neskôr. Ale mali sme dnes 1 dutinku a bilo nám srdiečko. Stráááášne som sa bála a potom som bola v takom šoku ,že som si zabudla pýtať foto.Ozvem sa keď to bude možné.

mirinda10
7. jún 2010

lenik takze streda sa uz blizi, videla som cez vikend bocianov kruzili okolo nas ale poslala som ich k tebe 😵 😵 😵

olympia
7. jún 2010

Orsulka, Rebeka, úprimne vám gratulujem k pozitívnym správam! Je to úžasný zážitok, však? 😵
Lenka, tebe tiež veľmi držím palce, nech ti to vyjde. Budem na teba myslieť, nech zahlásiš dve čiarky hneď po lenny. 🙂
Shandy, kedy začínaš stimulku? Už pomaly aj áno, však?
Diorík, ešte si tri v jednom?
Zuzlík, Taky, aj na vás myslím, nech ešte chvíľku vydržíte.
No a ja mám za sebou kontrolu, všetko je ok, bábätko krásne podrástlo a konečne mám aj tehuknižku. 🙂

orsulka
8. jún 2010

dobre rano 🙂)))
Rebeca.....gratulujem moja !!!!! tesim sa s tebou 😵
Lenny...aj ja som mala vysledky este v ten den poobede.....

violoncielka
8. jún 2010

Ahoj baby...Rebeka gratulujem. Jaaj baby ako vam krasne svietia tie tt. Tak sa sem chodim dobit pozitivnou energiou...kazde rano nakuknem a potom uz mam dobry den. 🙂.
Majte sa krasne drzim palce aj ostatnym

orsulka
8. jún 2010

@violoncielka AHOJ.....ved sa ti to teda kráti...... a o chvilku svietia aj tebe!!!!! 😉 😉 😵 😵

lenka20
8. jún 2010

dobre ranko, no supeeer 😵 😵 😵 😵 rebecka gratulujeeeeem!!! k srdiecku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 olycek aj tebe k tej najkrajsej knizke 😉 😵 😵 😵 😵
violoncielka neboj, coskoro aj tebe budu svietit tie ttcka 😉 😵
lenny vyzera to s tebou super, ja som presvedcena ze je to tehuuuuuu 😵 😵 😵 😵
mirindik dakujem za tych bocianov 😀
baby tak zajtra o 10.30 randia nasi chlapci s vajkami 😝 neviem, ci budem mat nejake infosky hned, ze kolko bolo vajok, keby ano, tak poslem spravu 😉 pekne sa tu drzkajte a nech vam rastu bruska 😉

orsulka
8. jún 2010

lennka..... hlavne vy sa držte zajtra....tfuj-tfuj-tfuj.........nech su chlapci super priebojní 😉

violoncielka
8. jún 2010

leni drzim palce...a manzel ma tiez zelene ponozky? hihihi

violoncielka
8. jún 2010

@orsulka ved ja viem.....vlastne ja sa ani neponahlam. Aj tak musim nazbierat sily ...... Ozaj chcela som sa ta opytat po ET si isla do PD , alebo si ostala v Brne. ...Vidis neponahlam sa 🙂 ale uz organizujem a rozmyslam co a ako (hi hi hi) To som cela ja.

orsulka
8. jún 2010

violon.....hihihiih.....ale take planovanie nie je zle .-)))))) my sme sli domov do PD...... neostavalai sme v Brne.....cesta uplne v pohode.. 😉

shandy
8. jún 2010

ahojte dievcence 😵
same pozitivne spravicky pozeram 😅
@rebeka33 gratulujem k srdiecku, uzivaj si tehu 😵
@olympia, to je kraasa, uz budes mat to najhorsie za sebou, verime 😵 , gratulujem k tehu knizocke 😉
olycek veru tak dako koncom tyzdna by MS mala dojst, tak uvidime 🙂
@lenka20, zajtra o 10,30 budem mysliet na Vasu zoznamku a verim, ze si pekne padnu do oka 😉
pekny den vsetkym
p.s. mame nejake spravicky o diorikovi?

zuzla80
8. jún 2010

Ahojte papulky 🙂
Hlásim sa vám, že my sme ešte stále celý, ale Lenik ver, že ak by niečo, tak aj o pol noci ti posielam smsku, že rodíme 😀 Ja som sa tak nastavila, že tento týždeň ešte nie, ale od budúceho by sa už aj niečo mohlo začať diať - poslíčkovia sa začali ozývať, tak uvidíme. Včera som bola vybaviť to poučenie o EPI - bola som tam dokopy 5minút - doki porozprávala v podstate to, čo som tu aj písala - ak poučenie nebudete mať , tak v deň pôrodu vám žiadnu epi nepichnú. Pichá sa keď sa otvoríte na 4cm, zavedie sa kanylka, aby sa mohlo EPI ešte neskôr dopichávať, ak by náhodou vyprchala. Dali mi aj taký dvojhárok, kde je všetko o nej napísané (aj nežiadúce účinky) a stále sa ešte môžte rozhdnúť, či áno alebo nie, je to vlastne nezáväzné. Ten odstup heparín a epi musí byť 12hod.

Babulky teším sa z vašich krásnych pozitívnych správičiek - supeeer, niekedy to ozaj netreba vzdávať a výsledok sa dostaví, len sa držte a bojujte.
Dnes má tuším Moni konzultáciu v Brne ohľadne KETu, tak dúfam, že pochodia dobre a že ketíkovať začne vo veľkom
Lenik zajtra thuj thuj thuj nech sa borci dobre zavŕtajú a aj na tých súrodencov nech ostane 😵 - hlavne nech to už konečne výjde...
Taky vidíš, mne pesar vybrali v sobotu a dokonca mal krčok 2cm, čo pred zavedením pesaru len 1cm - neviem, či pesar takto dokáže zceliť krčok. Ale neobávaj sa, ten steh oproti pôrodu je isto malina 😉
Dioriček ako sa držíte?
Pozdravujem 😵

moni19
8. jún 2010

Ahojte dievčatá, ani neviem u ktorej mám začať.
Rebeka velká gratulácia k srdiečku. Pekne si to užívaj. 🙂

Orsulka tiež velká gratulácia. Budete mať s Rebekou rovnaké týždne. Paráda. 🙂

Olympia gratulácia k tehu knižke, hlavne že ste ok obaja a drobec prospieva. 🙂

Lenka držkám palce na zajtra, nech chlapci spravia poriadnu robotu. 😉

Zuzlík som rada, že ste ešte pokope, držte sa. Pekne si sa nastavila. 😅

Ja za 10 min. odchádzam do Brna. Sme na 14.00 hod objed. MS - práve začínam špiniť, tak to stiháme akurát. Dúfam.
Zdravím všetky, ktoré som nespomenula. Musím končiť.
Pekný deň.
🙂 🙂 🙂

takyna
8. jún 2010

Ahojte kočany 🙂

Leník držkám palce nech sa riadne popária tí chlapíci s vajkáma, nech je to tutovečka 😵
Novým tehulkám gratulírujem 😵

Aj my sme zatial kinderko, ale uz by som pristala aj zjedenie cokoladky a vybratie darceka s kinderka 😉
uz je to namáhavé , hlavne v tomto teple 😝

Zuzik ty si aku kozmetiku pre malu kupovala?

takyna
8. jún 2010

ešte mi napíšte ako robíte tie zavináče s menom v modrom čate? 🙂

takyna
8. jún 2010

aha už som na to prišla kliknem na Odpovedz 😉

takyna
8. jún 2010

@moni19 šťastnú cestu do Brna a úspešný KETík 😵

mircalla
8. jún 2010

Ahojte.
@olympia, tak super sprava, gratulujem
@moni19, drzim palce na konzultacii
@lenka20, zajtra je den D, pfuj pfuj
Podla mna diorik je uz po a chlapci su na svete, uz to naznacovala zaciatkom minuleho tyzdna....mne aspon poslala IP
Ja som zacala chodit na predporodnu pripravu, mala som dnes prvu hodinu, dozvedela som sa kopu uzitocnych info.
@takyna No okrem ineho som sa pytala na tu EPI, tak u nas v BA, to musis mat dopredu dohodnute, zaplatene, musi sa urobit u anesteziologa test na zrazanlivost. Ak sa z dakeho dovodu nepichne, prasule vratia. Vsade asi inde.
Vek vraj neni indikator na cisarsky, hmmm
Pytala som sa aj na tyu chrbticu - tak to treba rozhodne prebrat s anestezilogom vopred.
Buduci tyzden zacnem chodit cvicit a tiez na dojciacu poradnu. dozvedela som sa kopec uzitocnych info, tiez o nemocnici, ich postupoch, ako tam veci funguju
Inak pupocnikova krv ze 826 euro....a potom kazdy rok 49 euro za uskladnenie...uff....

Tiez som mala poradnu, stale sme velki, 10 dni popredu....maly ma uz 2,2 kg a to mam do porodu 8 tyzdnov...paneboze, ako ho ja dostanem von???
Inak ze hrdlo je vysoko a uzatvorene, mne teda problemy zatial s otvaranim a nizkym krcom nehrozia

mircalla
8. jún 2010

jaj este som chcela...maly stale neni dobre otoceny....posledne mal hlavicku hore, trochu sa pootocil, ale teraz ma hlavu na mojej spravej strane brucha a nohy na lavej, je priecne...al sand to znamena ze sa postupne otaca

dior
8. jún 2010

😵 😵 ahojte este sme 3v1-drziiiiiiiim 😅

@lenka 20 specialne usetrene vsetky tehotenske virusy pre teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -nech to zajtra super dopadne,stastnu cestu a nech sa to PODARIIIIIIIIIIIIII 🙂

zuzi este vydrz,kolko krat za den mas oslickov,aj ta to boli?

takynka ty este nemas poslickov?

mircala-teda vy ste pekne velky,ja som zvedava kolko bude vazit,odpadnem,no pekne ho vyzivujes 😉

mircalla
8. jún 2010

jej @dior, tak super, ze sa este drzite...vidim ze 35tt, no parada....
tak ale vies, tucnaka rodit neni vyhra, bola by som radsej, keby bol mensi. pytala som sa, ci deti mzou rast z tych vitaminov, ale doky, ze nie...no neviem, uz som ich vysadila. inak hlavicka je v norme, ale ruky a hlavne nozicky mame velke...tak ja neviem aka basketbalistka bola ta darkyna
zeby som vela jedla?) cukor mam ok, doky vravel, ze do 14 dni stake v norme, ze su to casto geny....filip, brzdi!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre