Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
26. feb 2015

@evadek ty....draha a ake lieky ti vlastne nasadili????...beries aj ascorutin...dicynone...duphaston???? Alebo len lieky z rf?

candour
26. feb 2015

@nikolajka2 Nie preplaca to poistovna, hemato tiez som neplatila, platila som len za imuno,

evadek
26. feb 2015

@bergalm dakujem-e🙂..ja dufam,ze sa nam to obom podari..aj ked ja som len na zaciatku..a ide to pomaly:(

evadek
26. feb 2015

@speranza1 mala som crinone...to stale mam rano...plus ustne beriem utrogestan....tri krat denne..je mi z neho tazko..no kedze krvacam vraj to je lepsie ustne..plus ked je najhorsie pichaju mi agolutin...
Plus mam clexane...aj ked neviem ci to je teraz dobre ked krvacam..len mam krvne mutacie....aaa plus mam medrol...
takze lieky z repro...plus lieky z Kochu....takze osm ako stara babka..ale ty mas tiez toho urcite vela...🙂
mam pocit,ze mam viac liekov ako jedla...

evadek
26. feb 2015

@speranza1 mam ich vnutrostenne v maternici...to znamena,ze preto deformuju maternicu aj beru ziviny plodiku...preto je to vraj boj..aby sa ono nevzdalo..a pekne rastlo...a preto vraj aj krvacam..lebo maternica chce rast....a v tych miestach ju len deformuju....
ty mas ake?...

speranza1
26. feb 2015

@evadek presne take iste...len mne zatial neoznamili, ze mi deformuju maternicu...len si "krasne" rastu spolu s maternicou...svine myomovske

evadek
26. feb 2015

@speranza1 mne ohrozuju aj to mimco...ale ja mam trinastrocnu sestru..a ta to dala s troma myomami v brusku...tak aj ja dufam,ze tam bude taky bojovnik...
A to mi moja mamina dnes povedala,ked som jej povedala co mi dali do spravy...ze diagnoza hroziaci potrat:(..ze jej povedal mudr. ze tomu dava 1 percento....
Chudak moja mamina..si tiez toho preskakala....:(..a ja som vseeeeetko po nej zdedila...
Neboj..my to dame...a ake mas vyhliadky na to aby si sa dostala domov???..nic nehovoriA?

silvia545
26. feb 2015

@evadek evi máš to v IP a koľko ti mám zobrať ? 🙂

ingrid0105
26. feb 2015

Babenky je PK v cene softu?

diska
26. feb 2015
ingrid0105
26. feb 2015

@diska super 🙂

evadek
26. feb 2015

@silvia545 sestricka povedala,ze to vypocita...ale ja myslim,ze tri krabice....to by malo byt okolo 60 eur...mam ti previest peniazky dopredu?...alebo ked stretneme?🙂

haimi
26. feb 2015

@evadek moja, drzim ti strasne silno palce. Z vlastnej skusenosti ti odporucam,nerob ani z domu. Ked som zistili, ze som tehu, sefka mi dala home office. Kedze mam sprostu povahu, vedela som sa vystresovat aj z domu, hlavne ked mi fajne nalozili a hlavne vsetko rychlo a najlepsie hned. Stale si myslim, ze som zacala krvacat zo stresu, aj ked som robila z domu. Takze odvtedy, robota nezajem... Moja, kazdy jeden clovek je nahraditelny, vyser sa na robotu. Kazdy stres ti robi len zle. Drz sa a oddychuj

silvia545
26. feb 2015

@evadek nie moja,ked sa stretneme ,tak sa vyrovnáme 😉 zajtra ti ešte napíšem,teda na koľkú tam ideme,,budem radšej volať až poobede,nebudem hned ráno 😉 dúfam,že nejaká baba zruší termín a pôjdeme skôr 😀 a ozaj napíš mi aj t.č. do IP,aby som ti mohla zavolať kde sa nachádzame 😉

mimika1973
26. feb 2015

@speranza1 cauko speri, ty ich mas tiez vo vnutri tie svinuchy myomy? ci mimo? lebo predsa mas 2 bambulky v brusku, reku aby im moc neprekazali! ;)
Ako sa drzis v tej nemocke? vies dokedy ta tam budu drzat? este mas to spinenie? ci injekcie na to uz pomahaju?
Myslim na teba, vas, drzte sa, ach jaj, nie je to lahke, ja viem, ze by si si to uzila uplne inac toto tehulkovanie, nakupovanie atd. ... dufam, ze si to cochvilu vynahradis vsetko!!!! v tom 2.trimestri ak sa bude dat. 😔
Posielame s Dylankom vela sil a pozitivum! 😵

mimika1973
26. feb 2015

@evadek ahojky, drzime palce bojovnikovi!!! 😉 🙂

evadek
26. feb 2015

@haimi neboj..ja sa nedam vytocit....a viem o com hovoris..:(..som si povedala,ze ked ma budu stvat..tak koncim....
mam len jedno zdravie...Teraz sa citim,ze som ich zradila v tom najhorsom obdobi...do marca mame toho vela...
ale nerobila som vela...sefovi som musela oznamit,ze som tehotna...to ma mrzi..nechcela som este:(...ale dnes nervacil,ze kde stale som...bla bla bla.a....tak som mu zavolala...povedal,ze gratuluje...ze sa mam drzat...dufam,ze to nebude vediet cela firma...no aspon teraz vie,ze netulam sa len tak..a posledne tyzdne beham po lekaroch...
A dnes poctivo lezim..a videla som aj jeden film..idem len na wc alebo jest a pit...
dnes nekrvacam...brucho ma boli menej...hadam to nejak pojde...

evadek
26. feb 2015

@mimika1973 dakujem tiiiii..ja mu strasne verim...dufam,ze bude silny...🙂....musi byt...uz nastresoval maminu dost🙂

evadek
26. feb 2015

@silvia545 napisala som..ja idem inak v pondelok rano na 09.00 lmudr. ale dufam,ze do pol hodky som vybavena🙂

silvia545
26. feb 2015

@evadek jááj to budeš mať kopuuu času 😉

silvia545
26. feb 2015

@ingrid0105 na zajtra držíím palčeky silnooo 😉

evadek
26. feb 2015

@ingrid0105 pripajam sa k drzeniu palcov🙂

haimi
26. feb 2015

@ingrid0105 kedy mas zajtra sono? Drzim palce 😉 a ukecaj ich pokial sa bude dat na to nedelne opu 🙂

speranza1
26. feb 2015

@mimika1973 mne zatial vraveli ze su jeden na prednej stene a druhy na zadnej stene, a treti za krckom maternice...ten mi robi starosti (ja osobne si myslim, ze kvoli nemu sa mi tak skratil krcok maternice)......hoci vsetky tri su vzdialene od bambuliek.... Zatial je to ok... Dakujem za povzbudenie....

ingrid0105
26. feb 2015

@silvia545
@evadek
@haimi dakujem baby, no snad to bude OK, v beznom cykle mavam na 11DC 18mm folik, tak snad to bude viac ked si aj picham merional. Urcite budem tlacit na nedelne OPU, uz ked som to takto daleko dotiahla a vyzera to slubne, sam otevrel povedal este v utorok ze OPU bude bud nedelu alebo pondelok 😉

ingrid0105
26. feb 2015

@haimi inac kolko ma mat folik idealnu velkost pri OPU?

evadek
26. feb 2015

@ingrid0105 urcite to bude dobre....tam bude minimalne 5🙂..cakma-e na infosky...🙂

evadek
26. feb 2015

@speranza1 a tiez ti rastu ako dive???...

speranza1
26. feb 2015

@evadek ja som ich mala pod 1cm...ked som otehu...teraz v 16tt maju cca viac ako 2cm....ale ten za krckom to neviem aky je....ten bol 3x3 pred otehu a rovnaky bol aj v 12tt.... Zajtra sa dozviem viac...maju mi robit utz a vysetrenie palpacne.... Uz teraz mi stiska ritku... 😅

ingrid0105
26. feb 2015

@speranza1 drzim palce moja vsetko bude ok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre