Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
9. mar 2015

@ingrid0105 ahojky no my máme výsledky 17 marca a podla nich chcem ísť na KET mám nasadené inekcie dexamed a anopyrin 100 polku denne 🙂 k dzurilovej ideme toho 17 a spýtam sa jej ešte na ten fraxipirin a intralipidy čo mi povie 😒 a podla menzesu by som šla hned ako sa bude dať na KET 🙂

speranza1
9. mar 2015

@renitr nemas za co 😵 😵 😵

ivka3901
9. mar 2015

@renitr No aj my budeme mať teraz v septembri výročie 10 rokov a hádam dám drahému krásny darček v podobe guľatého bruška 🙂 kiežby sa nám to splnilo 😔 😔 😔

ivka3901
9. mar 2015

@ingrid0105 inak názor mojej svokry citujem až tak daleko ste išli čo ti to tam neprilepia? 😕

renitr
9. mar 2015

@ivka3901 splni sa nam to, uvidis 😉 citim ze to tak bude.... Veeeeelmi drzim palceky aby KET prisiel co najskor 😉

ivka3901
9. mar 2015

@renitr ozaj ako doppadli výsledky u dzurilovej v nitre?tuším ty tam chodíč či? 😕

renitr
9. mar 2015

@ivka3901 ahoj, ano chodim k nej, ale komplet vysledky budem mat 17.03 😉 no uvidim ako dopadneme, ale i napriek vsetkemu mam uz doma lieky a tento mesiac ideme na SOFT 😉

ivka3901
9. mar 2015

@renitr jáj ozaj prepáč 😕 no aj ja by som chcela ísť na KET už tento mesiac

renitr
9. mar 2015

@ivka3901 uvidis ze vysledky budu OK 🙂 bude vsetko v poriadku a potom sa uz len tesit na KET 😉

bergalm
9. mar 2015

@ivka3901 neboj das mu krasny darcek,inak aj my mame v Septembri 10vyrocie svadby

haimi
9. mar 2015

@diska
@speranza1
@ingrid0105

Tak som v nemocnici, cerveny rezim. Zacala som sa predcasne otvarat. Uz len dufat, ze to este zastavia, lebo som len 23tt. Ako ateistka uz mozem len pozitivne mysliet ☹

evadek
9. mar 2015

@haimi och moja...drzim ti palce..co ti dali na to?..co k tomu povedali?

haimi
9. mar 2015

@evadek dali mi magnezium a cakame. Zajtra mi zoberu stery, podla vysledkov sa rozhodne, ci mi zasiju krcok. Budem musiet dufat, ze sa to rychlo nerozbehne, lebo do ukonceneho 24tt to beru ako potrat. A mne konci zajtra 23tt. Som v trnavskej nemocnici a tu su nachystany na deti az od 28tt. Cize keby sa nieco stalo tak bud antolska, alebo nove zamky.

nelly3
9. mar 2015

baby, co beriete prednison atd.... ja mam brat pred vkladom 8 tyzdnov Metypred 20mg denne, nie je to nejako vela? 😕 predpisala mi to lekarka - reprodukcna imunologia a 100mg aspirinu denne.

evadek
9. mar 2015

@haimi drzim palce..prave som si citala od koleho tyzdna vedia babo zachranit..Ale neboj...vsetko bude v poriadku..si v nemocke...daju ta dokopy...
dufam,ze zajtra vsetko dobre dopadne...verim,ze mas nervy a strach..drzte sa...zajtrajsok bude lepsi...

evadek
9. mar 2015

@nelly3 a to z akeho dovodu?..ja som mala 8 mg medrol..ale ocividne to bolo asi malo...

skaredekacatko
9. mar 2015

@haimi drzim palce nech to dopadne co najlepsie. Hlavne sa drz a budem na teba mysliet a drobcov. Ake nespravodlive .

speranza1
9. mar 2015

@haimi neskutocne....draha budem sa za teba modlit...ateistka, neateistka...budem sa modlit....ani neviem co mam povedat ☹

speranza1
9. mar 2015

@nelly3 a mas na to dg?

ingrid0105
9. mar 2015

@diska ja si necham poradit moja a som vdacna za vsetko

nelly3
9. mar 2015

@speranza1
no aspirin mi aj odporucila hematologicka ale len 50mg denne akoze preventivne a ten metypred mam pozitivne anti-zona pellucida

diska
9. mar 2015

@ingrid0105 dufam,ze to nevyznelo zle ja som len coundour vysvetlovala preco a ako 😉

ingrid0105
9. mar 2015

@haimi to je mi luto co sa s vami deje ale verim ze v nemocke spravia pre vas vsetko najlepsie. Budem na vas silno mysliet a verim ze bude lepsie a potiahnete az dovtedy aby sa deticky narodili v poriadku . posielam objatie, drz sa moja

ingrid0105
9. mar 2015

@diska nie ty nic nemyslis zle ja viem mladica 😀

diska
9. mar 2015

@haimi myslim na Vas a drzim palce,verim ze to zvladnete.Tebe naposledy namerali ten 1cm krcok, alebo sa mylim?

ingrid0105
9. mar 2015

@ivka3901 no ta starsia generacia vobec nechape ako to funguje 🙂

speranza1
9. mar 2015

@nelly3 aha....tak potom by som lieky brala, tak ako ti napisali....urcite vedia preco mas taku davku milacik...bude to dobre...

lenka54321happy
9. mar 2015

@haimi
Moja to ma velmi mrzi....drzim ti velmi VELMI palce....mojej kamoske sa toto stalo....bola tyzden v nemocnici...infuzie...klud...a pak vse ok a sla domov a uz je fajn....bola v 26tom tyzdni....drizm ti palce....verim VIEM ze to bude ok.....😘

ingrid0105
9. mar 2015

Baby kto len mozte drzte palce a myslite na @haimi a jej dievcence aby drzali pokope co najdlhsie, potrebuju kazdy stisnuty palec 😉

nelly3
9. mar 2015

@speranza1
ved ja viem zlaticko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre