Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzanka05
9. mar 2015

@renitr Ahoj,mozem ta opytat ako prebehla ten pipelle ,lebo aj ja som objednana na 20.3...a neviem co ma caka.Boli to?Kolko to trva?Kolko ivf si absolovala?

diska
9. mar 2015

@nelly3 nie nieje to vela neboj,ja som sa viackrat stretla s nazorom ze do 15mg to ani nema zmysel,a ty mas pozit.vysledok tak treba urcite tak ako ti dali.

speranza1
9. mar 2015

@diska nie to namerali mne....ale sa nastastie mylili....

speranza1
9. mar 2015

@haimi drahusik...a na kolko si otvorena??? Je otvoreny krcok, ci branka??????

crazybabenka
9. mar 2015

@haimi baby vydržte čo najdlhšie....budem sa za Vás modliť

martuska00
9. mar 2015

@haimi neboj všetko dopadne dobre držím ti palce

diska
9. mar 2015

@speranza1 som sa pomylila ale tebe potom na utzv ukazalo 5 ze?
Ked je otvorena branka to je co? ja sa v tom ani kus nevyznam baby,

lamamma
9. mar 2015

@haimi drzte sa, musite to dat. Posielam srdiecko - dobru, pozitivnu energiu

skaredekacatko
9. mar 2015

@zuzanka05 ak mozem odpovedat aj ja vobec to neboli.Ale mam.usmevnu prihodu ako mi to robil tak sa nevedel tam dostat mam to tam uzke uz bol zufali akurat tam dosiel druhy doktor nieco potreboval poradiy a moj ako tam stuchal.mu radil a po minute mu hovori ze ci tu nemaju taky nastroj nech ho pohlada ze mu to nejde a ja na tej koze no super a potom zrazu uz bol dnu a ja ze uz to je. Stastie bo neviem ako by to spravil. Ale vobec to nebolelo ako to odstipkaval. Ani dom nezaregistrovala kedy bol hotovy 😀.

lulu10
9. mar 2015

@haimi mne sa to stalo v 20tt, otvorena bola aj branka,vak blan uz bol vonku... hned serklaz, o 10 dni som bola otvorena zase, serklaz nedrzala, tak dalsia serklaz a potom som uz len lezala, dole hlavou hore nohy,ziadny pohyb, infuzky magnezia mi len vymienali ale vylezala som to do 35+1, maly sa narodil s vahou 2450g a 49 cm, sinter ako hrom je z neho, treba len lezat a vydrzat, drzim palce ak by si nieco chcela vediet rada odpoviem 🙂

korenka17
9. mar 2015

@zabka1124 už nie moja...16.2. som porodila o 10-tej Jakubka...3520gr a 52cm 🙂

kako23
9. mar 2015

@korenka17 zlatik, uz som Ti aj chcela pisat sms...gratulujem z celeho srdiecka🙂 tak nakoniec to nebolo 19. alebo 20... ked budes mat kustik casu ozvi sa.

korenka17
9. mar 2015

@kako23 dns som tu po asi mesiaci,nestíham ani žiť...ale ozvem sa isto 😲

dorotka66
9. mar 2015

@haimi hrozne ti držím palce. možno to vyrieši len ležanie s nohami nahor. kámoška tak vynosila 2 deti a aj ju zašívali a pri jednom ležala asi 4 mesiece a pri druhom celé tehu. neboj. verím, že ti pomôžu. 😉

kako23
9. mar 2015

@haimi drzim velmi silno palce🙂

sarasota
9. mar 2015

@haimi drzim palceky, dnesna modlitbicka bude za Vas.

lemoni86
9. mar 2015

@diska vies...ono ked lezim na trebarz lavom boku, a sa prehodim na pravu stranu, tak pocitim, ze sa maly zacne mrvit.. Z toho usudzujem ze sa cojaviem trosku posunie tak, aby mu bolo dobre...najviac sa ale zacne mrvit ked si lahnem z boku na chrbat..to nema rad lebo pokial si najde dobru polohu, tak prejde aj 10 minut 😝 😀 ..to sa mi az vyduva a ruka mi skace ako kope ..na chrbate sa preto snazim lezat co najmenej..
Tie boliestky inac co mame, tak by to malo byt v poho...co sa bavim s babami ktore maju deti mladsie ako rok vravia, ze to este len pride to prave orechove..okrem porodu..ale vydrzime to nie? 🙂
Dnes som inac bola pozriet kamosku do porodnice, juuj babatka malinke som videla, taak uz sa tesim na drobca 🙂

bergalm
9. mar 2015

@haimi drzim palce moc nech vydrzite co najdlhsie 🙂 Inak ak smiem poradit keby nahodou radsej ber tie N.Zamky ako Antol.ale ty to das aj s pokladmi

tinka9075
9. mar 2015

@haimi držím palce a myslím na teba aj detičky 🙂

santeema
9. mar 2015

@haimi ano aj mavam vytok, taky zlto biely, niekedy viac, niekedy menej a raz je hustejsi a raz taky vodovy, ale to je asi normalne, lebo mam vsetky vysetrenia, aj na moc, lebo som mala dajaku bakteriu co mi preliecili a kontrola dopadla dobre, napriek tomu vytok mam. asi je to normalne a mala som to tusim aj pri malom, stale som musela mat intimku.

santeema
9. mar 2015

@speranza1 ja som citala teraz v marcovej mama a ja, ze tvrdnutie bruska je 10 krat za den normalne, tak uz neviem🙂...ale take neprijemne tlacenie, ze chce ist o mna daco von mam aj ja dakedy a paradoxne ked lezim, alebo v noci ked mam klud, ja neviem ci vtedy sa viac pozorujem, alebo co, pri prvom krpcovi som take nemala. ale to je tiez asi normalne, ze sa ten maly otaca a ja nemam velke brusko velmi, ci je to tym. lebo dnes som bola na poradni a je vsetko ok. uz aby som bola v 35 tt🙂

santeema
9. mar 2015

@haimi zlatko neboj, moju segru co tu stale spominam a mala snad vsetko v tehotenstve, zasivali v 12 tt, lebo sa zacala otvarat a mala sa narodila niekolko dni po termine. v 8 mesiaci jej stehy rozstrihli, ale neporodila predcasne. ona bola aj v nemocnici asi 2 krat kvôli tvrdnutiu bruska a predtým jej vyoperovali nador velky ako grep z vajecnika. a vsetko dobre dopadlo🙂 a aj tebe dopadne

lemoni86
9. mar 2015

@haimi silno presilno drzim palce, neboj sa, to bude dobre, hlavne ze si v nemocke v bezpeci..ked som bola vnemocke v 6 tt, tak bola tam baba priblizne v 24 tt a tiez sa otvarala, zasili a bolo ok..vsetko dopadlo nakoniec super..pustili ju potom teraz porodila niekedy..len treba vydrzat moja 🙂

gagirl
9. mar 2015

@haimi drzim vam palce..verim ze vydrzite co najdlhsie..drz sa..

zabka1124
9. mar 2015

@korenka17 juuj moja Gratulujem; ););), spolubojovnicka🙂 z juna 2014🙂! Krásne miery mate a krásne meno ste dali;)! A rodila si na termin, ci skôr!?Poznam to nestihanie, ja som bola rada, ked som do sprchy išla raz za 3 dni;)!

zabka1124
9. mar 2015

@haimi držíme všetky prsty, ,vydrzte holky aspon do 30tt!! Myslime na vas!!!

haimi
9. mar 2015

@speranza1 praveze som otvorena zvnutra, mam tam uz taky lievik. Ked mi doktor robil sono, mala mala prave nohu v krcku. Tak dufam, ze ho nerozkope

haimi
9. mar 2015

@lulu10 dakujem za podporu, kazdy pozitivny koniec je super. ja sa tiez zacinam otvarat zvnutra. To je asi horsie ako zvonku, ci ??? Maju mi urobit stery a potom sa dohodneme, ci mi zasiju krcok, alebo co dalej. Doktorka mi rovno povedala, ze sa nemam ani nahodou pytat domov. Myslis si, ze sa to vie len zastabilizovat? Ten uhol otvorenia sa uz asi zlepsit neda, ze?

haimi
9. mar 2015

@bergalm a preco nove zamky, mas nejake skusenosti? Alebo negativne s antolskou?

haimi
9. mar 2015

@santeema vytok mavam aj ja, zial toto bol asi kusok hlienovej zatky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre