Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dorotka66
10. apr 2015

@bergalm moja strava mi pomáha aj pri reume 😉 , pre niekoho je to úchylné, ale len ten kto má zdravotné problémy to pochopí. strava je fakt veľmi dôležitá. držím palčeky

izzie27
10. apr 2015

@bergalm Krasny kocik, my mame takko acoustic modry a som velmi spokojna 🙂

izzie27
10. apr 2015

Kocky, aj ked moc nepisem, ale citam vas a drzim vsetkym palce, aby ste mali pri sebe vonave batozky. presne pred rokom sme vkladali CM+ a dnes tu pri mne odfukuje 😵 . Takze nevzdavajte to 😉

bergalm
10. apr 2015

@izzie27 dakujem no dufam ze bude sluzit dobre sice ho len zarezervujeme radsej a az potom vyzdvihneme hlavne mm aby vedel lebo on je taky zmätkar obcas 😉

majkulik
10. apr 2015

@izzie27 dakujeme za povzbudenie. ono je to velmi silne - vsetko.

majkulik
10. apr 2015

@ivka3901 no ja idem na KET. tesim sa, 14.4. mam vzdy pozitivny den, tak pevne verim, ze sa uhniezdia a bude sa im u mna pacit.

majkulik
10. apr 2015

Poprosim o radu. Pred KET treba do centra volat, ci sa rozmrazili? lebo v GF som si mala volat a tu mi nic nepovedali. dakujem za odpovede

diska
10. apr 2015

@dorotka66
@bergalm baby s tou stravou uplne suhlasim ale nemozes to brat ako tres ale ako nieco super 🙂 ja sa inac stravujem od zaciatku tehu a som trubka,ze som nezacala skor,je dolezite sa naucit co kupovat a co nie,nakoniec zistis ,ze mas ovela pestrejsiu a chutnejsu stravu ako doteraz ,kludne varit aj tradicne jedla len trocha inak,napr.ked ide o muku tu castokrat netreba ani pouzit len to tak verime lebo nase mami tak varili 🙂
Ja som mala roky naprikad zvysene pecenove testy vsetky,bala som sa co bude v tehu no a v tehu mam ukazkove,nikto nechape ako je to mozne ,tak mozno je to aj stravou.
Ked nahradis sladkosti,ovocim co mas rada,jahodami,kivi zistis ,ze sladke ti ani netreba ,uz ta to nebude lakat aj keby si mala na vyber nieco ine,buses mat chut na tie jahody 🙂

diska
10. apr 2015

@santeema ahoj,no prave,ze ja ju mam ale som kontrolovana a drzim sa dobre ohladom glikemie.
Dokonca ja som este ani nic nepribrala,na zaciatku tehu som este aj schudla a od vtedy som na tej vahe.
Sice brusko mam riadne ale vaha rovnaka ,maly vsak rastie tak mne priberat na vahe netreba 🙂

diska
10. apr 2015

@haimi ahoj,tak aj moj muz mi hovoril,ze co panikarim,ze je to len pristroj aj tie merania ako vaha a grafy,ze to su len cisla a deticky su rozne a mal pravdu ,lebo doktor sa zomna smial,teda z otazok,ze to nemozem tak brat,ze to proste je robene tak,ze pristroj spremieruje xy halv detickiek a z toho su vyratane tie merania,ze ake to ma byt v ktorom tt.cize ak je nekake odchylka je to ok a aj kazde babo inac raatie a ako hovoris,zalezi ako to kto zmaera.
To je fajn,ze mas na izbe v pohode babu apson to ubieha rycheljsie,drzim stale palce nech to vydrzite co najdlhsie.

lemoni86
10. apr 2015

ahojte
@speranza1
@bergalm
@haimi
@diska
@zabka1124
@dorotka66
@lenka54321happy
@santeema
a ostante baby
fuu je nas tu fakt hojne... 😀 😀 ... tak u nas sa to zlepsilo, v noci sice chodim na zachod casto ale uz nemam take bolesti, cize chvalabohu som sa vyhla endoprotezam 😝 .. zacina sa mi chodit stale tazsie, pribrala som uz zhruba 8kil 😅 .. ale tak mne sa aj kus ziadalo, lebo som bola spargla 🙂 .. akurat ma kus stve ze mlandraviem, lebo sa koli tvrdnucemu bruchu nemozem velmi namahat a tak 🙄 ... no co uz .. tie 3 mesiace uz nejak vydrzim.. bola som 1.4. na ten cukrovkovy test, no a dnes som volala o vysledky, tak je to vsetko ok, tak sa tesim 🙂 .. maly mal naposledy v 24+0 tt 663g +-97 g tak dnes som 26+5, mozno uz ma aj okolo kila 🙂 .. ma sa k svetu, kopka si spokojne kedy sa mu zachce :D.. takze tak 🙂 my mame inac tento kociarik http://asmira77.r.worldssl.net/U32xkMX12zz_s738...... camarelo dacota, ma velku vanicku takze snad mi tam maly bude aj do marca aprila 2016 v pohode sedkat aj s fusakom 🙂 kus sa obavam toho sportiaka, lebo ze vraj je uzky, no ratam s tym ze bude v nom sediet hlavne v lete a ak by uz potom mal tazkosti tak dokupime novy.. takze tak o nas...

no a tehulkam prajem spokojne tehulkovanie, specialne cukrovkarom nech zvladnu svoje diety, stimulantkam a babam co idu na KET, ET veeeela stastia..

speranza1
10. apr 2015

@haimi ja som sa pomylila...ja som neuzivala magnerot ale magnosolv.....

speranza1
10. apr 2015

@lemoni86 ahojky....som rada, ze ste v poriadku 🙂 a kocik mate peknyyyyyy...a tesim sa z toho, ze uz nie si v nemocke, ale domka a ze ste zdravuckiiiii...supeeeer

dorotka66
10. apr 2015

@lemoni86 jój chcela som si pozrieť tvoj kočiar, ale v práci sa mi to blokuje 🙂 teším sa na doma. mrknem. 8 kg nie je veľa a to si 12 dní pred nami 🙂 ja som pribrala počas stimulky, asi 3 kg a teraz dokopy to je 10...mám to síce v bruchu a bokoch, ale aj ruky a lýtka mám už zavodnené. a to vôbec nejem nič mimoriadne, žiadne chute, len zdravá klasika a max. o 5% viac. ale ako vravíš vydržíme to.
baby včera som v jednej "múdrej" knihe čítala, že po pôrode nám bude zle, keď uvidíme v zrkadle svoje telo 😀 , vraj máme čo najskôr začať s jeho "rekonštrukciou. a ešte jedna múdra rada, vraj ak priberieme do 13 kg ľahšie sa vrátime k svojej pôvodnej váhe (iná múdrosť 😀 )

dorotka66
10. apr 2015

@speranza1 ako si dnes dopadla? všetko OK????

diska
10. apr 2015

@dorotka66 treba mat vedla seba muza ktory nam s laskou "klame",ze sme najkrajsie v zivote a bude to lahasie 😀

dorotka66
10. apr 2015

@diska ja mám vedľa seba skvelého mm 🙂, želám to všetkým....(občas síce moja talianska povaha je neznesiteľná 🙂 , ale iný by to nevydržal ) 😀

speranza1
10. apr 2015

@dorotka66 k lekarke idem az o pol druhej....potom vecer dam vediet, ci som doma a ci je vsetko ok....pred kazdou poradnou mam nesmierny respekt 😲 😅 ...dufam, ze vsetko dobre dopadne....
A ty? Ako sa mas? Vsetko je ok?

dorotka66
10. apr 2015

@diska ale vieš čo mi povedal po asi 10 rande, akože hovoril to milo, ale ....ty máš také futbalistické nohy 😀 skoro mi ani nemusel byť manželom ....

dorotka66
10. apr 2015

@speranza1 ale áno, len vyzerám ako totálne nachcípaná a zasoplená - pinosol v nose , morská soľ, NaCL preplach asi 4x denne. inak všetko OK a teším sa na víkend. inak skús myslieť pred poradňou na niečo milé a úplne sa odpútať, chápem, že to je ťažké, ale výsledky ničím neovplyvníme, tak sa aspoň cíťme lepšie 😉

diska
10. apr 2015

@dorotka66 😀 😀 😀 hlavne je ze to dobre dopadlo 🙂 muzi inac neberu kopec veci ako zeny,aspon ten moj,niekedy si neuvedomia co tresnu 😀

lemoni86
10. apr 2015

@dorotka66 nj ja to mam tiez tak nejak.. v brucho a bokoch no este + zadok 😝 😀 ... co uz no... specialne pre teba posielam foto kociarika ;) ... presne taky je len nema tie krytky na kolesach bocne..

dorotka66
10. apr 2015

@lemoni86 Ďakujem 🙂 pekný kočiarik. to je trojka? ja som od toho nášho čakala, že ho budem ovládať jednou rukou a veru nebudem 😀

diska
10. apr 2015

@lemoni86 ahoj,mas aj link kde sa da ten kociarik kupit? 🙂

ivka3901
10. apr 2015

@majkulik tak teda budeme testovať spolu🙂a mne tiež nič nehovorili,že si mám zavolať:-I

dejna0412
10. apr 2015

Ahojte baby,otázka,ked si chcem zavolať do reprofitu,ze ako su na tom moje embry ...stačí na recepciu?ci máte iné číslo?v papieroch mám napísane,ze ma budu kontaktovať,len potrebujem skor vedieť aby som si zariadila odvoz do cz 🙂dakujeeeem!

lucia19831
10. apr 2015

Baby poradte dnes 10.den po ET hcg 52, je to moc nizke alebo je tam este sanca? 😖

lemoni86
10. apr 2015

@dorotka66 diki a je to trojka..🙂
@diska ja som ho kupila cez bazar od jednej baby tu na konovi..neviem teda kde sa da zohnat...ale ak si vygooglis tak isto nieco najdes..camarela su v trojkomb. Tak za 400 e v normalnej cene..ja som ho kupila za 250 🙂 a je v suprovom stave ..

lemoni86
10. apr 2015

@lucia19831 kazdemu stupa hcg inac, podla mna mas v pohode hodnoty...drzim palce 😉

bellabelluska
10. apr 2015

@lucia19831 ahoj ja riesim prave to iste... 12.den po ket - 159 hcg ... 15. den - 749 hcg
stupa to ale sestricka od lekara mi vravela ze je to nizke... a kocky v skupine IVF 2013 mali aj menej a podarili sa zdravucke deticky , tak hadam nadej mozeme mat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre