Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

roberta31
18. apr 2015

@bergalm ja uzivam toto zelezo.ano,stolica je tmavsia a sposobuje mensiu zapchu.Ale myslela som ze to bue horsie

vernazza
18. apr 2015

@gabika2015 ahoj, ja beriem 12.davku a budúci mesiac sa chystám na IVF, tak uvidíme co bude. Minimálne mi Subcuvia doteraz znížila zvýšené cytokiny.

ivka3901
18. apr 2015

@haimi dík a vobec si ani po potvrdení tehu z krvičky nešpinila?

mircalla
19. apr 2015

@ivka3901 nespinila
baby prosim nemate niekto zvysny clexane, doky mi posunul termin o 4 dni a nevychadza mi to do dalsej poradne

gabika2015
19. apr 2015

@vernazza ahoj, tak to je super sprava 🙂 dufam, ze aj u mna to zaberie 🙂 budem Ti drzat paste 🙂 a dakujem za odpoved, trosku ma to aj ukludnilo 🙂

gabika2015
19. apr 2015

@skaredekacatko ahoj, ja chodim do Nitry, do Medicentra Dzurilla. V maji mam ist na kontrolne odbery, dufam, ze dopadnu dobre. Povedali mi, ze liecba bude trvat cca dva mesiace, tak uvidime.

gabika2015
19. apr 2015

@mimika1973 ahoj, nasla som to: pavel.otevrel@reprofit.cz. Mne zatial poslal len prvy info mail, takze neviem, ci odpoveda na maily. Ale povedal, ze ak budeme mat akukolvek otazku, nech mu kludne napiseme.

lienka_1
19. apr 2015

@nelly3 Ja ked som 1x brala prednison tiez som ochorela, dostala som ze hnusnu hnisavu anginu. Hovorila som vtedy s lekarkou z imunologie a povedala prednison vysadit, preliecit anginu a az ked budem fit, znovu prednison nasadit. Rychlo sa vyliec, aby si mohla ist pre bublinku 😉

lienka_1
19. apr 2015
skaredekacatko
19. apr 2015

@gabika2015 vdaka. Ja budem 10 tyzdnov brat tu subcuviu a po 8 idem na tu kontrolu.. Smiem vediet kolko si platila v nitre? A kolkota stai lieky? Vdaka

zuzu1108
19. apr 2015

@mircalla ahoj ja mam 0,4 som z Ba

zuzu1108
19. apr 2015

@lienka_1 ahoj. Prosim ta ty si mala viac krát intralipid. Ja mam ist zajtra na neho, trochu ma pobolieva uzlina a stipalo hrdlo :(, som si dala Bioparox. Pichne mi ho aj ked toto cítim? Ze asi niesom uplne 100% fit?
A kolko si platila? Citala som niekde ze 100€?

lucia19831
19. apr 2015

@ivka3901 ahoj, ja som tiez zatial vobec nespinila ani po potvrdeni z krvi, drzim moc palce 😉

ivka3901
19. apr 2015

@lucia19831 dakujem a bola si na KET či ET 🙂

lienka_1
19. apr 2015

@zuzu1108 Neviem ako to je, ked si trocha chora. Zvycajne som mala intralipidy pri OPU a potom pri transfere. Nikdy sme sa dalej nedopracovali. Skus zavolat a konzultuj s lekarom. Co viem, intralipid vychytava pripadne protilatky, viaze ich na ten tuk, takze by to mohlo byt ok. Kazdopadne sa porad s lekarom.
Za intralipid sme platili 2500CZK.
Drzim palce! 😉

lucia19831
19. apr 2015

@ivka3901 bola som ET, mrazakov zial nemame. Bol to moj prvy soft v Brne a len dve zrele vajka z toho dve embryjka, som len na zaciatku, ale dufam ze dobojujeme..

ivka3901
19. apr 2015

@lucia19831 TAK držím palčeky a už máš tehu potvrdené z krvičky?

zuzu1108
19. apr 2015

@lienka_1 Dakujem 🙂 aj tsk tam musim ist na utz. O 11 tej som tam tak prinajhoršom mu ho nepichne.
Tebe drzim velmi palce aby vsetko bolo najlepšie ako ma byt 🙂

lienka_1
19. apr 2015

@zuzu1108 Dakujem! Urcite sa spytaj lekara.

ivka3901
19. apr 2015

Neni nad lepší pocit,ked manžel varí nedeľný obed a já možem ležať v posteli 😀

mircalla
19. apr 2015

@ivka3901 inak si na pnke alebo mas dofcu? ja som prave skoncila upratovanie, normalne chodim aj do prace.. v praci stres jak hrom, kolegyna na Pnke, robim za 2. vsetko zle...naviac ma chcu poslat na sluzobku do UK...z toho sa musim dako vyhovorit

22tanulka
19. apr 2015

ahojte.rozhodla som sa aj tymto sposobom najst kontakt na tuto Pani Luciu o ktorej sa pise v clanku,pretoze prezila so synom Martinkom to iste ako ja s mojim syncekom a ludi s touto chorobou je na svete malo.tak rada by som sa opytala na par veci...http://www.sanatoriumhelios.sk/pcr

ivka3901
19. apr 2015

@mircalla som pnke vieš ono zo záleží akú máš robotu a za pásom v stoji čo sa nemožeš niekedy ani ísť vy....ani vyci.... a ešte nočnú 😕

ivka3901
19. apr 2015

@mircalla a ty už jedno dieťa máš tak to berieš úplne inak ako ja a moj muž čo budeme radi aspom za jedno dieťa a kedže som začala minule špiniť a následne krvácať tak sa bojím o to viac 😖

mircalla
19. apr 2015

@ivka3901 nastastie sedim, ale vadi mi stres, ten mam riadny....ale nejdem im nic oznamovat prve 3 mesiace..

bergalm
19. apr 2015

@roberta31 ahoj ja mam toto presne iste a som rada,ze to nieje horsie 😉

gabika2015
19. apr 2015

@skaredekacatko na prvej konzultacii som platila 25 euro. Potom za spermiogram 40, za vysetrenie intracelularnych cytokinov 50, a za MIF (neviem co to znamena) 90 euro. Dr mi povedala, ze za kontrolne odbery budem platit 140 😒 a plati sa vzdy v hotovosti. Za lieky som neplatila, len za recept 0,17 €. Subcuvia inac stoji cca 800 eur, ale nastastie ZP dovera to preplaca. Ja uz niekedy ani neviem, ako to budeme stihat financne, ale urcite je tu vela bab v podobnej situacii. Stat by mal na to prispievat, ak chce aby sa rodili deti a nielen urcitej mensinovej skupiny.

skaredekacatko
19. apr 2015

@gabika2015 tak to dost. Ja dufam ze union mi subcuviu preplati. Ja som zatial platila len 100 ale uvidim kolko si zauctuju po liecbe. Mna tiez cytokyny vysli v mexirexe 50 a zhodnotenie v imunovitale 50 baba co chodime spolu ta platila o 30 viac lebo 50 za prvu konzultaciu a 30 za zhodnotenie. Ja aby som usetrila som si to dala poslat mailom. Ale urcite to niekde narataju. Zatial mi dali 9 ampuliek subcuvie a neplatila som nic tak uvidim.

lucia19831
19. apr 2015

@ivka3901 hej uz mam, videla aj gestacny vacok gyndoska, zajtra idem znova. Dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre