Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
21. máj 2015

@bergalm vsetko dopadne na vybornuuuuuuuu.....uvidis....ale chapem tvoje obavy pred poradnou, to mame snad kazda.

bubbbulik
21. máj 2015

@speranza1 fuha asi so sa objednala nesprawne jaj ha ale asi su obydve dobre nie??

lienka_1
21. máj 2015

Ahojte zienky! Dnesne sono dopadlo na vybonu. Srdiecko krasne bilo, podla poslednej ms som 7+1 a presne take velke je aj miminko. Inak ma doky riadne vyplasil, ked zvrastil celo a pytal sa kolko mi vkladali, ale nakoniec sa z toho vyklul zltkovy vak 🙂

lienka_1
21. máj 2015

@saldiv Soft skusaju skoro vsetky baby vo fore. Ja by som uz na klasicke ivf v zivote nesla. Soft je ovela setrnejsi a o native ani nehovorim.

bergalm
21. máj 2015

@lienka_1 tesiiim sa s Tebou len tak dalej 😉 gratulka k srdiecku drzkaj sa

vernazza
21. máj 2015

@saldiv no už som vybavená, ale pocity zmiešané. sú iba 2 foliky 7.deň stimulky.. minule pred pol rokom som mala slabšiu (menopur 2 amp) a mala som 5 a teraz s 3 amp menopuru iba 2. :(( tak som z toho taka rozčarovana. .ešte mám prísť v sobotu na jednu kontrolu, neviem či je ešte možné aby nejaké dorastli. stalo sa to už niekomu že mal pri silnejšej dávke menej folikulov?

bubbbulik
21. máj 2015

Ahojte máte niektorá skusenosti s reprogenesis?

evadek
21. máj 2015

@vernazza aj ja osm mala ist v tej vasej varke...na koniec kvoli stitke sme isli v jan. -tiez sa podarilo...ale iba na chvilku....7 tt ...
teraz tiez budem robit novu varku najskor oktober-november...
Kto vtedy planuje?🙂

lienka_1
21. máj 2015

@bergalm Dakujem! 🙂

tinka9075
21. máj 2015

@lienka_1 jáj krásne sa to číta keď je už srdiečko veľká gratulka tehuľka 🙂 🙂 🙂

lienka_1
21. máj 2015

@vernazza Mne sa to stavalo. Cim vyssie davky hormonov som mala, tym slabsie vysledky. Mala som aj 450j gonalu a iba 2 vajicka a mala som 150j menopuru a 7 vajicok. Je to velmi individualne a zalezi aj na cykle. A ver svojmu telu. Netreba Ti vels vajicok, ale jedno poriadne. My sme boli v native a mali sme iba jedno vajko teraz a podsrilo sa. Drzim silno palce!

lienka_1
21. máj 2015

@tinka9075 Ja som mala naznak srdiecka uz aj pred tyzdnom a pol. Len som potrebovala vediet, ze stale blika 🙂

tinka9075
21. máj 2015

@lienka_1 no ja nie som asi v obraze 😉 😉 teraz máme také obdobie obaja sú taký aktívny že nestíham pri nich skoro nič 😀 😀 už aj Marko ožil všetko opakuje po Zojke a tá je šinter od bábetka 🙂 🙂

matusik6
21. máj 2015

@dolce251 chcela by.som.ist len.sa bojim toho ze ci.to.není.bolestive

lienka_1
21. máj 2015

@tinka9075 Musia byt rozkosni, ked tak po sebe opakuju 🙂 Segra ma 8-rocnu a 2-rocneho a ta starsia ho uci teda vselijakym kuskom a on nako mals opicka s radostou opakuje. A cim vacsia nezbeda, tym lepsie 🙂

tinka9075
21. máj 2015

@lienka_1 to sú len Zojka vždy Marka aj zbije a ten len plače a vždy za mnou príde sa vyžalovať 🙂 🙂 ale Marko aspon poslúchne keď robí niečo zle Zojka vôbec keď ju hreším tak sa smeje 😀 😀

zabka1124
21. máj 2015

😀

mircalla
21. máj 2015

@lienka_1 Velmi ti gratulujem🙂))

ingrid0105
21. máj 2015

@lienka_1 velka gratulka 🙂 uz sa tesim kedy si pojdeme pre nasu HB1 a velmi dufam ze dopadneme ako ty 😵

mircalla
21. máj 2015

@bergalm to je normlne, ja sa tiez vzdy citim nervozna. okrem toho mi zakazdym robi doky sono, zda sa mi to moc.
na morfologickom pri malom som cely cas trpla, uz v zavere som sa uvolnila. ja som zase stresovala, ze maly je o 2 tyzdne vacsi....
v utorok mam screening - krv, nt hodnota....zase stres....este ked viem, ze to vyjde zle kvoli veku, oni to rataju s mojim vekom, aj ked mam darcovske....ved uz mas morfo a vsetko za sebou, kiez by som bola uz tak daleko...u teba uz pohodicka

lienka_1
21. máj 2015

@mircalla Dakujem! 🙂

lienka_1
21. máj 2015

@ingrid0105 Silno drzim palce! 😉

diska
21. máj 2015

@lienka_1 super,super,tak velmi sa tesim 🙂 Len tak dalej,je to uzasne ako si to zvladla.Baby netreba sa naozaj vzdavat aj ked uz clovek nevladze,tu sa da povedat,ze kto vydrzi tak sa docka. 🙂

bergalm
21. máj 2015

@mircalla dakujem no veru z toho skriningu som mala depky aj ja kedze pri malej mi to vyslo pozitivne podstupila som aj amnio a nakoniec sme o nu prisli a bala som sa teraz ze znova sa to bude opakovat,ale bol negativny a morfo o.k.ale aj keby bol pozit.nepodstupila by som uz amnio...je to neprijemne a stresujuce,ale neboj bude to fajn aj u Vas musiii ked si si uz tolko vytrpela drzim paluchy

santeema
21. máj 2015

@lienka_1 super, nech to tak ide dalej🙂...

mircalla
21. máj 2015

@bergalm oh, to mi je luto, nevedela som...amnio by som sa velmi rada vyhla - budem pozerat hlavne na hodnoty....ak budu dobre, tak nevidim dovod, ono tym, ze to preratavaju vekom, tak to velmi potom skresli

saldiv
21. máj 2015

@lienka_1 gratulujem k srdiečku. Som velmi šťastná ze si napisala taku krásnu správu 🙂 tak teraz Poprosím jeden krasny a silný tehu virusik 🙂
Ja som sa o soft/natur Dočítala najskôr tu na stránkach. Mne to tu (v it) este ani jeden lekár zatiaľ nenavrhol.
Moj aktualny (3 pokusy kratky protokol mi naposledy spomenul ze skúsime prezmenu dlhy. Ale to som ja proti. Mozno to však bola iba jazyková bariéra)
Slovensko / Česko ma v tomto odvetvi velmi dobrých lekárov!

saldiv
21. máj 2015

@vernazza aj mne sa toto deje. Vysoke dávky a malo folikulov. :( ak by asi aj dorastli nejake do soboty tak budú malinké v porovnani s týmito si myslím.
V každom prípade netreba vesat hlavu a skúsiť byt ok s výsledkom. Nevies ci prave medzi tými 2 nie je jeden víťaz!

zoji79
21. máj 2015

@ria191no mam malu rozmaznanu princeznu, od nej teda na kona len tak lahko sa nedostanem 😀 Mala je teda nadherna. Poslem inspiraciu, hlavne teda na ten zapad kde sa nedari az tak teda 🙂

zoji79
21. máj 2015

S takymto úsmevom vstavame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre