Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
24. júl 2015

Tak baby ,uz ich mam v brusku,z 9 sa nam oplodnilo 7,tak som bola taka prekvapena,no chcem sa spytat stale v Ba po vkade mi davali injekciu a tu nic,tu v Brne nedavaju? a moze byt ze z utrogestanu by ma mohlo akoby palit v suske,doteraz som to nemala no teraz si ich vkladam o nieco viac a neviem ci stoho ,by to mohlo byt ?

lienka_1
24. júl 2015

@isabella22 Ten pocit poznam velmi doverne 🙂 Myslim, ze kazda z nas si zela, aby sa to podarilo hned.

lienka_1
24. júl 2015

@santeema O tom syndrome viem, len sa mi zdalo, ze trosku akoro u mna. Ale tak, ved sa prisposobim 🙂 Len ked citam, mam taky blby zvyk, ze na chrbate, sa vzdy zabudnem, potom s amuz cuduje, preco tak funim 😀

lienka_1
24. júl 2015

@marculik silno drzim palce, nech sa pekne zabyvaju 🙂 Vkladali ste dve? Utros ta moze palit, dost vela zien ma problem s tym, ze utrogestan dost vysusuje.
A vies, co Ti v Ba po vklade pichali? Niekedy pichaju pregnyl,male v Rf som sa s tym nestretla.

dorotka66
24. júl 2015

@bambulka2015 ak to budú dva týždne tak dnes ich máme 🙂 a bradavky sú na tom teda oveľa lepšie. mňa vôbec nenapadalo, že bude problém. takže som chodila len na predpôrodné kurzy a cvičenie. u nás bolo včera desne horúco, celý deň pred búrkou, takže malá zaspala až niekedy pre polnocou. inak baby, niekedy som bola striktne za spánok v postieľke, ale teraz som happy keď zaspí pri mojom prsníku v posteli medzi nami 🙂 a ráno sa muž kochá, že keď má chuť tak si "posaje" a keď nie drichme 🙂

dorotka66
24. júl 2015

@speranza1 držím palčeky, chápem, že to máš v nemocke neznesiteľné. ja som mala plánovanú sekciu a primár mi dovolil prísť až ráno rovno pred, nie deň vopred. a to som mala nadštandart, ale nevedela som si predstaviť ako to tam v tom teple vydržím. čo sa týka toho čakania je síce zničujúce, ale skvelé pre malých, moja vyšla z brucha prvý deň 38 tt a keby tam zostala ako mala (páčilo sa jej 🙂 ) tak by nemala prvý týždeň problémy s bruškom. Normálne som ju prestala dávať do perinky, aj keď som si to niekedy nevedela prestaviť, ale oveľa lepšie jej funguje trávenie (možno to jej aj tým, že už je staršia o dva týždne) keď sme telo na telo 😀 takže už to máte len a pár dní 🙂 drže sa

dorotka66
24. júl 2015

Dievčatá pridávam jednu fotku na povzbudenie 🙂 Stále som verila a oplatilo sa 😉

roberta31
24. júl 2015

@speranza1ahoj sperni.no ako sa mate? kt.tyzden?
ja som 10 dni v nemocke pre istotu,u jednho su troska horsie prietoky,uvidim co bude dnes na vysetreni.

marculik
24. júl 2015

@lienka_1 dakujem uz som sa zlakla ze uz nejaka infekcia

ria191
24. júl 2015

@dorotka66 Bože to je tak krásna motivácia 😀 😀 😀 tak na toto by som sa vedela dívať od rána do večera. Malinká je nádherná 😀 😀 😀

dorotka66
24. júl 2015

@ria191 ďakujem ria, veru je to náš večerný program 🙂)))

nelly3
24. júl 2015

@dorotka66
krasnucka je, aka vlasata, uzasna 😵

ria191
24. júl 2015

@nelly3 no čo micka aj baba by nebola zlá či?

bergalm
24. júl 2015

Kocky tu je aj od nas motivacia

ria191
24. júl 2015

@dorotka66 ja by som sa veru nenechala ukrátiť o taký krásny zážitok ako mať niečo také úžasné pri sebe aspoň kým je taká maličká a zatiaľ nenachádzaš jej končatiny na tvojej hlave 😀 😀 😀 tak si to užívajte ona si zvykne aj keď bude väčšia spať sama horšie to už bude asi s tebou 😝 😝 😝 😕 😕 😕 .

evadek
24. júl 2015

normalne pozeram na tie fotky a placem ....musi to byt uzasne ....

ria191
24. júl 2015

@bergalm a je rozhodnuté jednoznačne chcem babu 😀 😀 😀. Ej veru krásne deti robia v RF ale nevyzerá, že by mala zvýšený bilirubín sranda má krásnu čistú farbu. Ako sa máte ?

ria191
24. júl 2015

@evadek inak aj ja 😔 😔 😔 musím sa priznať, že je to fakt dobrá motivácia ďakujeme Vám dievčatá, že sa s nami delíte o svoje krásne stvoreniatka 😀 😀 😀

evadek
24. júl 2015

@ria191 ja mam inak pocit,ze cely svet otehotnie kym otehotniem ja...ze ja tu budem inventar ...strasit ....a plakat nad mimcami 😀

ria191
24. júl 2015

inak baby ja stále nemôžem rozdýchať dvojročnú Kristínku mne to normálne trhá srdce stále musím na to nešťastie myslieť a na malého anjelika ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
24. júl 2015

@roberta31 servus....aj ty si v nemocke????.....aj ja...od 13steho som na all i clusiv pobyte....horuco mame poriadne, jedlo mam...len to more tu chyba...😂😂😂😂😂😂😂....ja mam vsetky vysledky zatial ok...a som tu len preventivne, keby nieco..... No a ono nic....sekciu najnovsie som sa dozvedela, ze budu planovat po ukoncenom 38tt.....😨😨😨😨😨😨😨😨...ale co uz.....nikdy som nemala nic v zivote lahke, tak preco by prave toto malo byt ok....ale neva....vydrzim.....len nech mi hadzu vsetcipolena pod nohy....STALE SA ZODVIHNEM A POJDEM DALEJ!!!!!!!!!!...hoci si poplacem, pohundrem, ale stale vsetko vydrzim.....a vydrzis aj ty....kedy mascnaplanovany porod???? Je velky rozdiel medzi deturencami?...nasi su takmer identicki.....no a ja vyzeram ako slon krizeny s trpazlikom......😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

ria191
24. júl 2015

@evadek prinajhoršom tu budeme strašiť spolu 😀 😀 😀 a kedy máš tú hysteroskopiu? s tým kašľom ti asi nedajú narkózu aj keď ja už som so soplíkom bola uspaná ale s malým 😕 😕 😕 😔 😔 😔

speranza1
24. júl 2015

@evadek presne to iste som si myslela aj ja...ba este horsie ma uz napadaliveci......a kukaj tu na mna..... 😉 zachvilu tehulkujes....aj ked mi urco neveris......

ria191
24. júl 2015

@speranza1 tak hoď foto ja som ešte nevidela trpaslíka kríženého so slonom 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀 foto foto foto 😀 😀 😀

speranza1
24. júl 2015

@dorotka66 ta nie je krasna, ale prenadherna, rodena modelka......juuuuuj dievcatko bol moj sen staaaasale.....dnes sa ma jedna pani vo vytahu, ked som sla z vysetrenia pyta....nooooo co to bude a ja ze no dvaja chlapci a ona so zdesenim v tvaaaari mi vraviiii..... ved to nevadiiiiiiii.....😁😁😁😁😁😂😂😂😁😁😁😂😁

evadek
24. júl 2015

@ria191 no dnes mi ju zrusili...mudr. ju chcela robit..anesteziologicka odmietla..poplakala som si..vysadila lieky...a zas dostavam menzes po par dnoch.....aaa co uz....

ved vravim..vkladu sa nedozijem....musim najst nahradnu matku 😀😀

no dobre...aspon mi smutno nebude...😀..si solidarna........😀.

evadek
24. júl 2015

@speranza1 no to teda neverim..take tu uz boli co mi to pisali😀..skor ty budes mat dalsie dvojicky..co je inak dost mozne 😀

tinkatinulka
24. júl 2015

@ria191 des co sa stalo, mne zle pri správach bolo.. 😢

speranza1
24. júl 2015

@ria191 neexist....nic tu nehodim vyzeram jak slon...ruky nohy brusisko obrovske......no a ja vyska....meter 😀 😀 😀 😀 no viac....ale stale to tak vraviiiim...uz som urco sirsia ako vyssia 😀 😀 😀 😀

evadek
24. júl 2015

@speranza1 a chces naozaj oboch? 😀..ale naozaj to nevadiiiiii...jaaaaaj.. 😀 😀 ...co by som za dvoch galganov dala🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre