Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzu1108
22. sep 2015

@lienkae Kolko si mala pôvodnú dávku? Ja po špinení som mala 4-0-4 aj po špinení som mala stale taku dávku az neskor som znižovala.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu1108
22. sep 2015

@lienkae Tak zostaň na 4-0-4

lucka_220809
22. sep 2015

@nelly3 take nizke, ako mas ty, to asi nie je dolezite. ja som mala hodnotu 139 v krvi... to uz je hodne vela a tam to ten dopad zrejme ma. Inak si s tym starosti nerob, ak sa ti vie oplodnit vajko, resp. embryjko je ok, potom to asi nie je problem... tak mi povedali...

tlucka
22. sep 2015

@cmudlo Ach moja, čo to tu čítam... Snáď sa na teste ešte niečo ukáže. Dúfam, že nešpiníš ani nekrvácaš.. Myslím veľmi na teba..

helenka12
22. sep 2015

@nelly3 mne to schvalili asi do mesiaca ja nie somtehotna ale niektore baby co tam boli su tehu ,zavisi to aky mas problem ja mam len , vajecnik a ten druhy mam akysi poskrucany tak neviem, bola som v Lučkach 🙂

nelly3
22. sep 2015

@helenka12
a ako si bola spokojna?

dancez
22. sep 2015

baby a VZP vam schalili ziadost bez problemov?

cmudlo
22. sep 2015

@tlucka
@lienkae no dnes už viem že asi zajtra dostanem mrchu. ..cítim to...hm škoda. ..tak som sa snažila ako nikdy a dopadlo to najhoršie zo všetkých ivf 😢

cmudlo
22. sep 2015

@lienkae ber 4-0-4. Ja som tak brala keď sa nám podarila malička 😉

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pufa
22. sep 2015

@lienkae ahoj. Ako sa máš? Uz sa nám to kráti do nedele 🙂

mimi777
22. sep 2015

@jedinecna711 ahoooj , ides na prvu konzultaciu do reprofitu? Aj my ideme prvykrat 15.10 a dali nam Mudr Kozumplika, tak som zvedava

jedinecna711
23. sep 2015

@mimi777 hej tiez prvy krat, ale na svk sme skusali a bezuspesne a vy uplne prvykrat? No my mame Kurecovu a sme na 13.30 a vy?

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rada2002
23. sep 2015

dievčatá dnes som testovala a výsledok negatívny. Počas 12.dní som ani nešpinila ani nekrvácala proste v pohode. Dnes som aj zašla na gyndu na HCG test a uvidím zajtra. Som z toho hotová. Neviem kde nastala chyba. Mala niektorá z Vás niečo takéto? Mám to už vzdávať alebo ešte môžem byť tehu. ďakujem za odpoveď.

rada2002
23. sep 2015

@lienkae ahoj.ja som dnes tesovala a test negatívny. Som z toho hotová ale dala som si spraviť aj HCG test ktorý bude zajtra. Ako si na tom Ty?

cmudlo
23. sep 2015

@rada2002 ja som to zažila niekoľko krát a momentálne som v takej istej situácii. ..u mňa na 98% nič z toho...

rada2002
23. sep 2015

@cmudlo ako si to zistila. Na základe testu alebo HCG ?

mimi777
23. sep 2015

@jedinecna711 ano uplne prvykrat ideme, my sme mali na 14 hod ale posunula som to az na 15, pretoze rano ideme este do Nitry. na reprodukcnu imunologiu

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rada2002
23. sep 2015

@lienkae na ktorý deň testuješ?

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pufa
23. sep 2015

@lienkae ved ja tiez rozmyslam ci netestnem v piatok... este uvidim v akej budem nalade 🙂

pufa
23. sep 2015

@rada2002 dobre, ze si isla na krv. az potom budes mat istotu ako to naozaj je. nepoznam tvoju ivf historiu, ale predpokladam, ze viacero vysetreni uz mas za sebou. aky mate problem?

rada2002
23. sep 2015

@pufa mám neprechodné cesty.

jedinecna711
23. sep 2015

@mimi777 a odporucil vas niekto na tu reprodukcnu imunologiu? Ja o tom pocujem prvy krat ze aj cosi take je a to som po 2 skorych abortoch z ivf v KE...

pufa
23. sep 2015

@rada2002 ja som mala nepriechodne vajcovody po prasknutom slepom creve a nasledovnych zapaloch. lekar na kramaroch mi rovno povedal, ze nefunkcne vajcovody znizuju uspech ivf (mozne zapaly, vytoky atd), tak mi ich rovno vybrali. ale pokial si nemala zapaly, len sa zistila napr. anatomicka nepriechodnost, nemusel by to byt problem snad..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre