Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
19. jan 2016

@cmudlo perfektný 😜😜😜 fesny a úspešný 😍😍😍

cmudlo
19. jan 2016

@ria191 ty si mala vklad pri ňom?

ria191
19. jan 2016

@cmudlo jafné 😄😄😄.

cmudlo
19. jan 2016

@ria191 jeeej super! Dúfam, že ťa budem nasledovať 😉

ria191
19. jan 2016

@cmudlo budeš 😍😍😍. Ty si z neho mala aký pocit? Ja som vždy mala velmi bolestivé a dlhé transfery a jemu sa to podarilo bezbolestne a ani som si ho nestihla užiť fesaciska jedného taky bol rýchly 😜😜😜.

nelly3
19. jan 2016

@ria191
no ty si iny pripad 😀 po 3 tyzdnoch testovat kokos, to ja by som nevydrzala, ale ved vieme preco a oplatilo sa pockat 😉 no a to ze ja urcite nie som tehotna, uz som pisala aj do RF, ze to nevyslo, tak to je iny level 😀 😀 😀
@gagirl
fakt to asi nema nic s tou psychikou, vsetko je to tam hore 😉 ja co som mala naposledy KET poviem, ti po neuspechu som sa tiez vyrevala to ja vzdy, mna to vzdy chyti casom a proste nic pozivineho nevidim, same negativne, ze nebudem tehu atd., ze som posledny mohykan co nema bejby atd. no ved to poznas, ani teraz nie som ok - kedy som aj bola he-he, zartujem 😀 no ako ma byt, ja mam posledneho mrazaka a poviem ti, neviem fakt co urobim ak to nevyjde opat, akoze do dalsej x stimulky neviem ci by som sa pustila a tiez nie som najmladsia uz 😝

lusipe
19. jan 2016

@cmudlo ja som ho mala, je velmi mily, ochotny, maximalna spokojnost 😉 este ked to vyjde tak budem najstastnejsia 😉 som 6 den po vklade a dal nam FHB1🙂

cmudlo
19. jan 2016

@lusipe jeej super! Tak to s takou kvalitou určite bude úspešne! Kedy testujes?

erijan
19. jan 2016

@nelly3 kolko mas rokov ze pises ze uz mas aj vek? Uvodis tento mrazacik uz vyjde... ake si mavala AMH, nevies?

nelly3
19. jan 2016

@erijan
no budem mat tento rok 38 a AMH mam okolo 3.

cmudlo
19. jan 2016

@ria191 😀tak to máš pravdu. ..ani ja som nestíhala. .len ultrazvuk z vrchu moc neuvažoval bublinky tak mi ich ukázal ešte zo spodu...akú si mala výšku sliznice?a aké embryjko?

erijan
19. jan 2016

@nelly3 no tak to je vsetko ok...aj vek a aj AMH je super...zasobu vajicok mas a to je super

nelly3
19. jan 2016

@erijan
ved ano, ale niekde je chyba nakolko som v RF mala 6 vkladov HB1 a nic, teda jeden krat biochemicke hmm

erijan
19. jan 2016

@nelly3 nechapem to... ale je super ze pri endometrioze si mala kvalitne vajicka a HB1... ja som mala z 1.IVF dve zrele vajicka,jedno oplodnili a vlozili 8bb a 2.ivf bolo jedno zrele vajicko ale neoplodnili ho... tak verim ze mozno bola aj zle zvolena stimulacia v mojom pripade, ze v Brne to bude lepsie. Je pravda ze odber robili len z 1 vajecnika,ku druhemu sa nevedeli vtedy dostat...Citala som ze niektore baby na SK nemali skoro ziadne embryjka,a v Brne im to yslo

lusipe
19. jan 2016

@cmudlo my sme mali sliznicu 10 ale nebrala som nic...uplne prirodzene...no neviem neviem...aj take kvality nevyjdu asi nie?asi v piatok na 9 den urobím...

lusipe
19. jan 2016

@nelly3 Juj moja ved to si este mladucha🙂 a neboj tento bude ten pravý ako u rius🙂

nelly3
19. jan 2016

@lusipe
no uvidime, a ty si jasna tehulka 😉

cmudlo
19. jan 2016

@lusipe určite budeš. ..nie je dôvod aby si nebola. ..sliznica super a embryjko ani nehovorím. Ja mam práve problém s vysokou sliznicou. .ale teraz som mala dobrú. .11.3. Ja som prvý krát otehotnela keď som mala 10😉

lusipe
19. jan 2016

@cmudlo tak to mas idealne prostredie 🙂 a ake ste vkladali?🙂

lusipe
19. jan 2016

@nelly3 no tak to nie som si istá ale snad podmienky malo super,uz len ta jeho snaha sa zakutat🙂

gagirl
19. jan 2016

@cmudlo jej super moja.tak uz su embryjka na svojom mieste..Tiez som si dala vlozit predtym jednu CM+aj s XB..dr.vravela ze jej dame sancu..lepsie v bruchu ako vonku..aj ked to nakoniec nevyslo..Teraz tiez lutujem ze som si nedala taku istu vlozit ako druhu..lebo nakoniec ju ani nemrazili..Velmi ti aj embryjkam drzim palce🙂

cmudlo
19. jan 2016

@lusipe HB/2 a CM+

lusipe
19. jan 2016

@cmudlo Juj tolko tu bolo tehuliek a CM,tie vedia krasne zabojovať.preto by skoda ju nechať len tak.tfuj tfuj aby sa krasne vyvíjali v brušku a Papaj ananás🙂

gagirl
19. jan 2016

Kocky aka je idealna vyska sliznice pred vkladom neviete?ja som mala teraz 7,4..Ale ked sa mi podarilo otehotniet mala som7,co som myslela ze malo a stacilo..

lusipe
19. jan 2016

@gagirl podla mna nie je ideal🙂ja som mala pri malej 7,5 a teraz mi tu doma pobehuje🙂

ria191
19. jan 2016

@cmudlo 15 mm a FHB1 😍😍😍😜😜😜

ria191
19. jan 2016

@lusipe ani nemusíš testovať podľa mna uz je to jasne 😜😜😜.

lusipe
19. jan 2016

@ria191 zlatko tým som si neni ja taká istá....keby si ma videla...z nosa tečie ako z potrubia,no čiste psycho....podbrusko boli obcas,nie nejako intenzívne...ale malinkemu stale rozprávam🙂

ria191
19. jan 2016

@nelly3 no ja by som netestovala ani po tých troch týždňoch to ma Tinca donútila 😍😍😍. Ja som teda povystrajala ze ? Ale to som skratka ja chudák stepan 😜😜😜. Nelca ty ešte čakaj ešte sa mi potvrdí jeden transfer jednej kocky, ktorá ide tiež formou prechodu a ked jej to vyjde, tak ta na to presvedčím aj keby tanky padali. Ten protokol používajú pri darkyniach a tie transfery bývajú najúspešnejšie a mozno zrovna kvôli tomu prechodu. Myslím, ze aj majka
@gagirl by to mala vyskúšať, ale ešte stale si myslím, ze ona nebude musieť 😍😍😍.

lusipe
19. jan 2016

@ria191 Fu a ty si sa co vtedy bala?boze ved uz lepsie pre mimi ani nemohlo byt🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre