Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
19. jan 2016

@tinkatinulka jej moja..si zlata..ale kasli ty na mna..ty zacni pomaly svojmu robit..cochvila pojdes pre mrazacika 🙂

lusipe
19. jan 2016

@ria191 ale ved to si si musela uz byt istá po 3 týždňoch🙂ved to ti uz aj menzes mešká nie?🙂

kristinabianka
19. jan 2016

Ahojte isli ste na transfer aj ked ste mali hyper.syndrom mam zvacsene vajecniky a bolave brucho

ria191
19. jan 2016

@lusipe nie ja som mala menzes naposledy v septembri a na vklad som išla 2.11. ja som bola v umelom prechode a vždy ked som brala utros 4-0-4 tak aj tak som vždy dostala az po vysadení 😜😜😜. Mne počítajú termín pôrodu len odhadom kedže v októbri som žiaden menzes nemala 😳😳😳.

gagirl
19. jan 2016

@kristinabianka a co ti povedali ..volala si tam potom?

lusipe
19. jan 2016

@ria191 aha jasne uz chapem🙂no nech uz počítajú ako chcú,hlavne je ze je babatko v brušku a ze pride kedy ma🙂

ria191
19. jan 2016

@lusipe ale ja som taketo podmienky mala aj 6 krát predtým a ani tuk preto bol Machac zo mna zúfalý. My sme vkladali vždy vysokú kvalitu pod HB sme ani nemali embrya. A na poslednom sone pred KETom 7 myomov nikto tomu nedával šance.

kristinabianka
19. jan 2016

@gagirl volala a sestricka mi hovorila aby som si dala ibalgin s paralenom a ak budem mat velke bolesti nech idem do nemocnice tak neviem.

gagirl
19. jan 2016

@kristinabianka a nie je ti lepsie trocha?Zaujimave..lebo ja ked som k nim volala myslim non stop linku tak mi vraveli ze mam radsej prist knim na sono..Ale tiez mi nic nedali..len sono spravil a usudil dr.ze to prejde same..zesu sice vajecniky velke ale ze to prejde same..

gagirl
19. jan 2016

Kocky moje dakujem vam vsetkym za dnesne srdiecka..mam vas rada🙂

kristinabianka
19. jan 2016

Nuz uvidim ako to budem zajtra zvladat.
no dakujem za radu.
popripade tam este zajtra zavolam lebo na trasfer idem v piatok

gagirl
19. jan 2016

@kristinabianka mne to tiez len pomaly odoznievalo..ale lepsie by bolo pre istotu spravit sono aj ked nie v rf ale u svojho dr.Pi vela tekutin..a bielkoviny..oddychuj trocha ak mozes..malo by sa to ukludnit..Ked nie pred transferom sa snimi dohodnes ci bude alebo sa odlozi..drzim palce nech prejde..

mircalla
19. jan 2016

@gagirl majka pevne dufam, ze si moc skoro testovala. mna nikdy tak skoro nenapadlo, ved asi preto vravia ze az na 12 den, ja som vzdy cakala poctivo do 12. dna, akurat posledne som testovala uz na 8.

kristinabianka
19. jan 2016

@gagirl DAKUJEM 😙

gagirl
19. jan 2016

@matusik6dakujem moja.. Zo zaciatku ked sme to zacali riesit tak som jednej dvom spominala..kamoskam z prace..ale kedze som si bravala pn ky alebo dlhsie dovolenky potom sa uz dovtipili..a stanicnej som to musela povedat..ona mi vzdy vysla v ustrety..a jasne ze potom sa to uz dozvedia aj ostatni..ved vies..zeny.A je to frustrujuce sa potom opakovane po neuspechu vracat naspat do prace..strasne zly pocit..Ty si po vklade riesila pn?alebo dovolenku?ci si chodila do prace?

lusipe
19. jan 2016

@ria191 no vidíš takze kvalita nie je záruka ani u mna ze sa to podarí...

ria191
19. jan 2016

@lusipe nie kvalita nieje záruka, ale ty uz jedno mimco mas a to zvyšuje šance.

gagirl
19. jan 2016

@mircalla ja viem moja..som blba..niektore baby testuju aj skor..od 4-5dna..ale viem ze kazde telo je ine..a kazdy pripad iny..Lepsie je pockat aj ked to nakoniec nevyjde ako sa zbytocne stresovat uz predtym..druhykrat bysom uz pockala..

gagirl
19. jan 2016

@kristinabianka nemas zaco..drz sa..

cmudlo
19. jan 2016

@lusipe neuveris. ..práve ho papám a naliala som si decko červeného. ..len akurát pozerám na ten pohár, či po tom ananáse je to dobrý nápad 😀

nelly3
19. jan 2016

@ria191
ok, budem cakat na vysledok, ja skor ako marec aj tak nejdem na KET, februar ma caka este reprodukcna imunologia, idem si dohodnut tie intralipidy 😉

lusipe
19. jan 2016

@cmudlo aj ja som si dávala vinko🙂este do včera🙂tak si ho pekne vychutnaj potom uz nebudes môcť🙂

ria191
19. jan 2016

@cmudlo prečo ved to mas ovocie v tuhom aj v tekutom stave to sa predsa nebije 😜😜😜

nikolajka2
19. jan 2016

@nelly3 - ahoj , chcem sa ta spytat, preco budes mat intralipidove infuzie. Mne to doktor kazal predtym,ako pojdem na dalsi KET a plus pipelle . Mas aj ty take nieco podobne?

nelly3
19. jan 2016

@nikolajka2
no preto lebo musim nieco vyskusat, ked sa KET nedari, tam sme sa s gyn. v RF dohodli, ze skusime aj to, pred KET podat a potom aj po KET, uvidime ci to pomoze 😉

nikolajka2
19. jan 2016

@nelly3 a ten pipelle ti nenavrhovali? znamena to male poskrabanie maternice a tie infuzky tiez min. tri. No mne uz s atiez 4x nepodarilo, tak prave preto. Nemam s tym skusenosti , tak preto s a pytam.

gagirl
19. jan 2016

@nelly3 diki moja..no ostava mi uz len cakat ako to nakoniec dopadne..Ja velmi verim a velmi ti prajem aby vase posledne embryjko bolo to prave na ktore uz tak dlho cakas..velmi si to zasluzis konecne..A verim ze sa bojis..ale ked neskusime nezistime..Uz teraz ti drzim palce;)

skaredekacatko
19. jan 2016

@gagirl ja som ns tom podobne ako ty ja tiez hned negativne naladena a to si poviem ze tomu verim . aj teraz na odberoch na imunologii potom co som precitala ze babam dexamed nezabral tak uz stres ze tam idem zbytocne a ze nic z toho uz treti odber este ze mam tinkutinulku a sli sme spolu snou je zabava a ked nic ine tak sme boli na vylete 😁ale verim ze si len skoro testla a uvidis bude to tam.

gagirl
19. jan 2016

@skaredekacatko drzim palce nech su vysledky v poriadku..a dakujem aj ja🙂

tinkatinulka
20. jan 2016

@skaredekacatko žiaden stres kočko, ak by to nebolo aj oki.. Vymyslíme niečo. Cuby dup nám začína rehapka..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre