Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
15. mar 2016

@gagirl ahoj Maji tak koniec roka uzávierky takže záhuľ, ale po očku vás sledujem a stráááááááááááášne moc držím palce. A novinka drobátko sa rozkopkalo chvalabohu, ale nechce sa ukázať takže nemáme ani šajnu čo je medzi nožičkami 😝 😝 😝 😕 😕 😕 .

liu
15. mar 2016

Baby, pichali ste si pri Soft stimulke aj Gonal? Mne ho teraz dali 1.krat, tak som trochu prekvapená, nakoľko som doposiaľ mala len Clostibelgyt 1-1-1 a Menopur 75IU.

katka17044
15. mar 2016

@liu aj ja len tak teraz som druhy krat clostil a menopur

cheeky82
15. mar 2016

@liu ale to je uplne jedno ci ti daju gonal, menopur, fostimom atd. nas sa rovno pytali ze co chcem pichat.

nelly3
15. mar 2016

@ria191
no ved toto, musis sa modlit ako sme sa dohodli 😀
a teraz akoze mi odpise alebo ako co?

ria191
15. mar 2016

@nelly3 ja by som napísala rovno Otevrelovi. Uff micka no veru aj pre mna to bude napinak ešte väčší ako pri mne 😜😜😜😜😜😜😜😳😳😳😳.

fatma1
15. mar 2016

@misaelka ; ;((( v ktorom tyzdni to bolo ked sa smiem spytat? Mne sa nieco podobne stalo v 24, skorov v 25. tyzdni, dvojicky... ;(((

gagirl
15. mar 2016

@ria191 🙂 krpcek nechal maminu netrpezlivo cakat ale uz sa ozval..musi to byt krasny pocit..🙂 on sa ukaze neboj..asi je hanblivy..;)dobre ze mozes pracovat,ze mas taku pracu..ja asi zostanem hned na pn..kvoli mojej praci..neviem ci sa doma nezblaznim;)

ria191
15. mar 2016

@gagirl ano je to ten najkrajší pocit na svete moje malé kopciatko 😜😜😜. Neboj sa nezbláznis aj ja by som bola najradšej doma, ale okolnosti mi to moc nedovoľujú. Uff tehotenstvo veru nie je med lízať ale niektoré kocky majú pohodové tehotenstvo, tak mozno budeš patriť k nim. Verím, ze čoskoro budeš tehuľka.

misaelka
15. mar 2016

@fatma1 v 21tt moj chlapcek malinky... dufam ze mu je dobre tam kde je a ze netrpi...

tinkatinulka
15. mar 2016

@nelly3 odpadavam...mam pocit že ovecky sa rozbehli vsade kde sa len dalo..

buba08
15. mar 2016

@tinkatinulka aj ja mam ten pocit ☹ a my stale bez výsledku

tinkatinulka
15. mar 2016

@buba08 neboooj dáme to sak my sme už také nadupane informaciami že nam treba len odber a vklad robiť 😀 😀 😀
a ako ty? oddychujes v tomto smere? či poškuluješ po nových možnostiach

buba08
15. mar 2016

@tinkatinulka no ja uz rok oddychujem a snažím sa ako tak dat dokopy, uz by bolo na čase znovu niečo podniknúť

tinkatinulka
15. mar 2016

@buba08 nooo ja som už dva roky "cistá" od stimulky viem o čom hovoríš..no pri predstave čo všetko sa v tomto procese može "pokakať" mam desný strach

gagirl
15. mar 2016

@misaelka urcite mu je tam kde teraz je len najlepsie..tam nema ziadne bolesti a choroby..tu na zemi by sa bol viacej trapil..a aj ty..ak by si ho vobec porodila..:(je to strasne..ale zivot tu na zemi je zial niekedy strasne tazky a nespravodlivy..mi sa musime s tym vsetkym naucit zit..nas zivot musi ist dalej..ale raz sa este urcite vsetci stretnete..ver tomu..to ti bude davat velku nadej a pomoze zmiernit trocha tvoju bolest..Myslela som inak ze ste cakali dievcatko..

buba08
15. mar 2016

@tinkatinulka ja mam presne tie iste pocity, neviem preco, ale práve dnes som si spomenula na tie hrozne pocity, ktoré som prežívala pri každom MA a mam pred tým všetkým obrovský rešpekt

misaelka
15. mar 2016

@gagirl v sprave z nemocky je chlapec aj ked nam tvrdili, ze to bude dievcatko... urcite by som ho porodila, mal normalnu velkost aj vahu, potrat mi nehrozil... neviem ci nadej, ja skor citim, ze vsetko na co som sa tesila, skoncilo...cela moja buducnost skoncila...nechcem aby to vyznelo ze sa len stazujem ale je mi hrozne,,, ti to urcite chapes.

gagirl
15. mar 2016

@misaelka napisem ti ip..

candour
15. mar 2016

Ahojte viete mi niektora napisat kolko sa aktualne caka na prvu konz/vysetrenie v reprofite?bola som tam pred dvomi rokmi este s ex a trvalo to tri mesiace tak ci teraz je to rovnako dlho a tiez ktoreho dr odporucate,stelc odisiel u kt som bola davno tak poradte.diky

katka17044
16. mar 2016

@candour ahoj mna objednali po mesiaci asi zalezi ku komu ja patrim k doktorovi otevrelovi som spokojna

vivien391
16. mar 2016

ahojte, viete mi povedat, co ma na starosti v reprofite Blanka Motalová ?

nelly3
16. mar 2016

@vivien391
ona je IVF koordinatorka 😉

vivien391
16. mar 2016

@nelly3 dakujem 🙂 tak, ked mam nejaky problem mozem sa na nu obratit?

nelly3
16. mar 2016
ria191
16. mar 2016

@nelly3 no co uz ti niekto odpísal a kto som zvedavá

diska
16. mar 2016

baby na stranke iscare Ba sa uz uvadza aj nazov Reprofit..
podla mna RF pojde viete do coho,,,ked sa to tak tam vsetko rozpada a miesa aj ked dufam,ze nie ale mam z toho taky pocit. 😝

cheeky82
16. mar 2016

@diska neboj sa, k tomu isto nedojde tak skoro. ono neni take jednoduche zavriet take pracovisko. bol by to zdlhavy proces. ved tam ludia maju zamrazene embrya. co by s tym urobili? to ze odtial odchadzaju doktori, to je jedna vec. ale neverim ,ze by to zavreli. pridu inu lekari. ono to mas tak aj v inych centrach, mala som osobnu skusenost

nelly3
16. mar 2016

@ria191
nie, este cakam a potom napisem ja asi otevrelovi 😉

diska
16. mar 2016

@cheeky82 ved nevravim,ze to zatvoria ale to co robilo Reprofit Reprofitom je uz pomaly prec...alebo postupne odchadza.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre