Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leaa70
14. máj 2016

baby viete mi poradit, kde by som zohnala DHEU, ked swanson ma vypredane!

pinguinka
14. máj 2016

@mag_evka Ahojky, tak ako si dnes dopadla?? Už máš po tom? ako sa cítiš???

saraaah87
14. máj 2016

@mag_evka ahoj pekne dakujem za odpoved,mysliš že to možem použivat s parloderom bo to my dr predpísal,lenže mam to brat pol roka v kuse a chcela by som vyskušat niečo čo zabera viacej,kde sa to ta prosim ta kupit a a ko sa to bere??lebo kvoli tomuto nemožem ist na další pokus,dakujem pekne

ivkaivuska
14. máj 2016

@mag_evka ahoj uz si po et?

mag_evka
14. máj 2016

@saraaah87 fuuuha, tak to neviem ako to mozes kombinovat! Mne to predpisal lekar v Reprofite po kontrolnom krvnom teste! Dal mi na skusku na mesiac, znizil sa, dala som si mesiac pauzu po liekoch a sla som na stimulku

mag_evka
14. máj 2016

@pinguinka @ivkaivuska dakujem! Uz som po ET, bolo to dojimave, robil mi to Dr. Vrana a ako vzdy zlaty a plny optimizmu! Citim sa v pohode, boli sme v Mikulove na obede, pocasie bolo krasne, uzivali sme si dnesok! Teraz som si trochu pospala, lebo od 4h som buntosila 😯

saraaah87
14. máj 2016

@mag_evka dakujem za info

ivkaivuska
14. máj 2016

@mag_evka tak len oddychuj daj si ananas cerstvy a deci cerveneho vinka.

leaa70
14. máj 2016

@lola911 dakujem za info, ale chcela som z tejto stranky, ale neda sa mi objednat 🙂

lily311
15. máj 2016

Ahojte dievčatá, chodím do BA v ISCARE, ale čítam aj Vašu diskusiu a potrebujem súrne poradiť. Tento mesiac som brala HAK pred stimuláciou, vraj aby si vaječníky oddýchli pred stimuláciou a aj na cystu. Po dobratí HAK som mala začať stimulovať. Ale 16 DC, 17 DC, 18 DC som začala špiniť a už aj trocha krvi, bola som u DR. v CARE a povedala, že ak to neustane do dalšieho dňa treba HAK vysadiť a čakať na ms a začať so stimulkou pred 2 IVF. Včera prišla 22 DC prišla ms, tak sa ešte len rozbiehala a dnes som ju čakala v plnej paráde a akosi je zatiaľ ešte slabšia ako včera, čerstvá krv síce je ale, akosi menej ako včera, a veľa špinenie, teraz neviem, či už mám začať brať clostil, či už je po ms alebo čooooo???? bože pomóoooc, mám volať dr?

ivkaivuska
15. máj 2016

@lily311 skus volat dr.

lily311
15. máj 2016

@ivkaivuska Ďakujem, asi budem, lebo už by som si mala pomaly dať ten clostil

pinguinka
15. máj 2016

@mag_evka Super to som rada...tak teraz len oddychovať a myslieť pozitívne a tešiť sa na to ako si o pár dní nájdeš dve čiaročky 🙂

matusik6
16. máj 2016

@tlucka
Asi tak ISCARE celé zleeeeeeeeeeeeeeee

buba08
16. máj 2016

kocky, nemate niektora mail na dr. Vranu? vdaka 🙂

hariet
16. máj 2016

ahojte dievcata. ideme do dalsieho kola a kedze sme mali pri prvom Dr. Koudelku, musime si vybrat niekoho ineho. Otevrel ma v tom tyzdni kedy by nam to vyhovovalo dovolenku a boli mi ponuknuti Dr. Kneslova alebo Dr. Bagocsi. Mate prosim vas s nimi nejake skusenosti? Ci si mam radsej pockat na termin u Dr. Otevrela? (s tym som uz nieco riesila a bol mi sympaticky plus samozrejme je skuseny odbornik) Dakujem vam

hranoska
16. máj 2016

@hariet ahoj, my sme mali Kneslovu..je strasne mila, vsetko starostlivo vysvetli..podla mna su tam vsetci odborníci, aj ked o nej som sa nikde nic nedocitala, my sme boli velmi spokojni..aj moj mm, lebo je strasne pekna 😀 (to len tak na spestrenie )..robila mi aj vklad, vsetko prebehlo hladko, bez komplikacii..takze za mna super ! 🙂

hariet
16. máj 2016

@hranoska dakujem Ti velmi pekne za odpoved! Verim, ze odbornici su vsetci a najma embryologovia, ale pri tom vsetkom je dolezity aj prijemny pristup lekara. Takze ideme do toho s nou. .. 🙂

hranoska
16. máj 2016

@hariet tak to som rada 😉 aj pri vklade mi krasne vsetko vysvetlovala, ak sme mali nejake pochybnosti, vzdy nas povzbudila 🙂

pufa
16. máj 2016

@nelly3 ahoj Nely, ako sa vam dari? Uz ste po ivf? tusim niekedy v aprili ste mali ist. dufam, ze to, ze posuvas intralipid je dobre znamenie, ze ho uz nepotrebujes 🙂

nelly3
16. máj 2016

@pufa
ahoj, no nie je to dobre znamenie zial, co uz, bola som na KET, posledny mrazak, vsetko mozne som uz vyskusala aj nemozne, zial asi mi to nie je sudene 😔 teraz o IVF nechcem ani len pocut, ale sledujem kona 😀

liu
16. máj 2016

@hariet ahoj, prosím Ta kedy má Otevrel dovolenku?

hariet
16. máj 2016

@liu ahoj, ja som sa pytala na tyzden 27.6.-1.7. takze vtedy.

liu
16. máj 2016

@hariet ok, dikes za info

pufa
16. máj 2016

@nelly3 takze ten umely prechod nepomohol? to ma mrzi.. chapem, ze sa do dalsej stimulky nehrnies. ale je super, ze si to neodpisala uplne, lebo v poslednej dobe to uz par bab vzdalo..

vanda02
16. máj 2016

ahojte, mňa by zaujímalo koľko stojí ivf soft v reprofite, a koľko lieky.

sasa1983
16. máj 2016

@vanda02 rf ma stranku s komplet cennikom. Lieky, t.j.sumu za lieky Ti nikto nepovie, ale ostatne si tam plus minus nakalkulovat mozes. Teda podla poctu vajok samozrejme

vanda02
16. máj 2016

@sasa1983 pozerala som ten cenník, veď to že treba to naratávať tak je to ťažšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre