Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mag_evka
30. máj 2016

@ivkaivuska zajtra zacinam druhu stimulku☺

santeema
30. máj 2016

@ivkaivuska strasne rada citam takeho spravy🙂)...aj ja som mala krpcov jedneho v 39tich a druheho v 41rokoch. tak je super, ze to vyslo aj tebe🙂 . prejem, nech ide vsetko dobre az do konca...

ivkaivuska
31. máj 2016

@santeema Ďakujem veđ dám potom vedieť keď sa malička narodí moje štvrté vytúžené bábo.

ivkaivuska
31. máj 2016

@mag_evka Držím palce a rob to s presvedčením že to vyjde a z Brna po et odchadzate traja.😗

astrid55
31. máj 2016

caute baby, mam po imuno testoch a jedine co zistili su nizke hodnoty vitaminu D, neviete poradit nieco dobre na jeho rychle zvysenie? Brali ste len klasicke doplnky, ci nieco vaznejsie? Dakujem, krasny den

cheeky82
31. máj 2016

@astrid55 ja som dostala Vigantol kvapky. Su na predpis.

gabika2015
31. máj 2016

@astrid55 mne akurat dnes dosli vitaminy D od Swansonu, maju 5000 IU, dievcata si ich velmi pochvaluju, ze im vraj pekne stupla v krvi hodnota vitaminu D.

fatma1
31. máj 2016

@astrid55
@gabika2015
Swanson 5000 iu je vyborny, mne po nom krasne stupli hodnoty v relativne kratkom case, mesiac tusim..brala som 1 dennu a obden 2...ked som zacinala, mala som hodnoty 18! a po mesiaci a pol hodnoty 92..co je ideal ;) takze zabera...ale teraz je vonku teplo, tak max 1 denne by mala stacit...mozno kazde dva dni jedna.. ;)

mag_evka
31. máj 2016

@ivkaivuska tak tento raz s velkym presvedcenim!!!!! Som nastartovana ako raketa☺. Plus urcity nezaujem alebo pretaxenost koordinatorky,zial, tej predoslej je skoda, lebo ta ma organizacne schopnosti!

erijan
31. máj 2016

Baby, moze hodnota AMH skakat, ze je raz 2,2 potom 3, potom 1,89 a potom 2,9? 1,89 som mala v marci pred stimulkou, brala som vitaminy, stimulka a teraz v koniec maja mam 2,9... robene v tom istom labaku (u mojej gyn.)

erijan
31. máj 2016

Medzi hodnotou 3 a 1,89 som bola na operacii kde mi odstranovali cystu z vajecnika, takzw som brala ze sa mohla znizit vaj.rezerva...ale ze to opat stuplo? Moze to byt horm.stimulaciou?

cheeky82
1. jún 2016

@erijan tak to je veľmi divne. Laboratórne odchýlky môžu byt, ale take veľké nie. Inak ja tiez prestávam veriť tomu AMH. Pred 4 rokmi som mala 2,27 a pred dvoma rokmi 2,24. To nemohlo tak malo klesnúť. Chcem si to dať znova iteszovat

cheeky82
1. jún 2016

Ahojte. Viete mi povedať co sa predpisuje miesto Orgalutranu? Vraj je nedostupný.

erijan
1. jún 2016

@cheeky82 no v marci som som si to dala urobit po operacii, bolo 1,89... potom som sa dopovala vitaminmi, vit.D, Q10 a ine, bola som na IVF a teraz po koniec maja mam 2,9... robika mi testy moja gynekologicka a su vysledky z toho isteho labaku. Tak mozno ti kleslo naozaj tak malo, neviem...

cheeky82
1. jún 2016

@erijan dúfam ze môj gynekológ mi to bude chcieť urobiť, zatial mi to robili v 2 CAR. V každom prípade som zvedavá na tu hodnotu

nelly3
1. jún 2016

@cheeky82
myslim ze cetrotide

cheeky82
1. jún 2016

@nelly3 dalujem

qwertinka
1. jún 2016

Ahojte dievčatá 🙂 chcem sa opýtať hlavne vás dievčatá čo už máte doma dva pokladiky a v mrazaciku na vás čakajú ešte dve zmrzlinky. Čo s nimi idete robit? Ďalší KET s oboma alebo ich necháte zničiť? Vopred ďakujem a pekný deň všetkým. Snazilkam drzim palce nech sa to podarí 🙂

vivien391
1. jún 2016

Ahojte, vcera som bola po 3 mesiacoch v Reprifite a prislo mi to tam ako velky chaos..Neviem, co sa tam deje, ale je tam dost novych ludi aj embryjologičiek , doktori a sestricky :( Teraz neviem, ako dalej jeden povie tak a druhy inak! Jeden doktor odporuca nativ medzi stimulaciou a druhy, ze to je len pre zeny vo veku 20-30 rokov, tak comu mam verit! Myslite si, ze s hdnotou AMH 0,65 mozem este mat umele oplodnenie so svojimi vajickami lebo uz chodim do centra rok a nic ☹

pufa
1. jún 2016

@qwertinka tak to som zvedava na odpovede 🙂 a ty ako uvazujes? este by ste si trufli? 🙂

cheeky82
1. jún 2016

@vivien391 ja mam 33 a v piatok idem na OPU v native. Nikto mi nepovedal ze je to limitovane vekom

hateria
1. jún 2016

@cheeky82 ahoj, no neviem ti poradit co predpisuju ako nahradu ale ja si picham orgalutran od dnes, dali mi ho v Brne. Tak neviem ci je ozaj problem ho zohnat. Ides na IVF?

cheeky82
1. jún 2016

@hateria idem na nativ ivf. Ale pôjdem bez toho, len pregnyl. Aj tak je uz neskoro, som 10 den cyklu a mam 19mm folikul a endometrium 7,5mm, takze dnes pregnyl a v piatok OPU

buba08
1. jún 2016

@cheeky82 ides v narkoze, ci bez?

nelly3
1. jún 2016

@cheeky82
aj ja sa chystam, potom mi napis co a ako, cena atd. dakujem 😉

cheeky82
1. jún 2016

@buba08 koordinátorka sa ma do telefónu pýtala ze ci si trúfam ist bez narkózy, tak som povedala ze ano. Len dúfam ze sa vajíčko neuvoľní skôr ako k tomu dôjde, tak ako minuly mesiac

cheeky82
1. jún 2016

@nelly3 Ok. Kedy ideš?

nelly3
1. jún 2016

@cheeky82
no tak to neviem este 😀 asi na jesen, ale mozno ma to chyti aj o mesiac. fakt neviem. vies cca aj cenu?

nelly3
1. jún 2016

@cheeky82
inac ak by bolo jedno vajicko isla by som bez narkozy tiez, ale myslim ze v RF v cene nativ je aj narkoza ci 😕

cheeky82
1. jún 2016

@nelly3 tuším 7000 korún nativ plus 1000 korún ICSI a neviem koľko stojí PK a ci mi ju vôbec odporučia alebo urobia transfer uz na tretí den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre