Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vanda02
8. jún 2016

no baby, čo to tu čítam je hrozné. Ja som s pre RF rozhodla na základe Vašich pozitívnych skúseností, výsledkov, prišli mi iní ako tu na SK a všetko je len o peniazoch. Budúci mesiac ma čaká stimulácia, zvažujem či to mám vôbec podstúpiť. Po pravde som z prístupu ostala v šoku a nemilo prekvapená ☹

karmen007
8. jún 2016

@vanda02 Ahoj, vieš, čo nečítaj negatívne reakcie báb, tu na modrom koníkovi. Pretože nevieš, ako sa oni správajú k lekárom, sestričkám a personálu. Ja Ti REPROFIT plne odporúčam !!!! Bola som na Slovensku v 3 centrách a ten prístup je strašný. Tu v Reprofite som bola u p. MUDR. Vránu a ten je proste úžasný, milý, príjemný a citlivý , na UZ som bola u p. doktorky (neviem ako sa volá) ale aj tá bola veľmi zlatá. A baby, ktoré sú na recepcii sú všetky tiež super, až možno na jednu, tá mi pripadá dosť drzá. Ale i keď mi IVF nevyšlo v Brne, tak som sa s nimi super porozprávala, čo som nevedela, všetko mi pekne vysvetlili, takže ja mám len tú najlepšiu skúsenosť. Ale tak. Ja by som chcela ísť na 3 IVF na jeseň v septembri do Reprofitu. Uvidíme, či to vyjde alebo nie. Ak to vyjde, budem šťastná, ak nie, tak sa zmierim s osudom aký mám. Ale tak. Maj sa krásne a všetko dobré.

mircalla
8. jún 2016

@karmen007 Ja som chodila do RF dlho. vdacim im za 2 deti a poznam ich dost dobre, faktom je , ze im skutocne vsetci top lekari odisli. Tym, ze sa tam zmenil vlastnik, tak sa vela zmenilo k horsiemu. Vacsina bab, co sem pisu nepoznaju RF par mesiacov ale par rokov a mozu porovnavat. Takze je to proste fakt Reporfit este rok, rok a pol dozadu a dnes - uz to nie je ani zdaleka, co to byvalo

sisikiki
8. jún 2016

Dievcata, mozte mi povedat ci je vklad - KET bolestivy? Chcela by som ho absolvovat na konci leta v RF. Neviete, ci je mozne urobit zakrok aj v kratkej narkoze na vlastnu ziadost /ak to teda nie je v RF standardom?/. Dakujem.

nelly3
8. jún 2016

@sisikiki
ja za seba mozem povedat, ze mna nikdy nebolel vklad-KET a to ich mam ze hodne za sebou uz. Je to ako keby si bola na gyn.vysetreni, fakt nie sa coho bat 😉

anaba1
8. jún 2016

@sisikiki vobec to neboli..mozno niektorym z nas sa tazko dostat cez krcok...ale to je male percento..vobec sa neboj...

mircalla
8. jún 2016

@sisikiki neblazni s narkozou, to som este nepocula. nechcem byt hnusna ako chces rodit, ked nedas ET? ET je uplne nic, vzdy v pohode, jedine ten posledny bol trosku neprijemny

sisikiki
8. jún 2016

@mircalla Len sa informujem, idem po 1x a neviem, co mam cakat.

ssegra
8. jún 2016

@sisikiki nic strasne, len nieco ako gynekologicku prehliadku...a este ti aj embryjko na obrazovke ukazu predtym ako ti ho vlozia a samozrejme tam moze byt s tebou tvoj partner 🙂

cheeky82
8. jún 2016

@sisikiki neboj. Vôbec to nebolí

mircalla
8. jún 2016

@sisikiki nieco ako cytologia, len to trva trosinku dlhsie

gagirl
8. jún 2016

@cheeky82 ahoj..velmi,velmi drzim palce na zajtra..verim ze to bude vas stastny den..budem na vas mysliet 🙂

mag_evka
8. jún 2016

Dnes som bola na UZ v RF a robil mi ho velmi prijemny Dr. Bagocsi, trpezlivo hladal vajecniky a folikuly, premeriaval a vsetko mi vysvetloval a trpezlivo odpovedal na nase otazky. Videla som ho tam dnes prvy krat.

hariet
8. jún 2016

@sisikiki ahoj, neboj sa. Ja som tu pisala negativnu skusenost, ale vkladov bolo viac a bolestivy a komplikovany bol len ten posledny. Zalezi od okolnosti, resp. aj od sikovnosti lekara.

evit81
8. jún 2016

@sisikiki ahoj. Absolvovala som 2x et a 1xket v RF. Nikdy to nebolelo, ako bežné vyšetrenie u gynekológa.

cheeky82
9. jún 2016

@sisikiki prave mi ho robil Dr.Kozumplik. Trvalo to trosku dlhšie, lebo sa mu schovával krčok, ale nahrabal so mnou ako keby mal ruky z bavlnky😀

cheeky82
9. jún 2016

@mag_evka taký mladý vysoký fešák?😀 Aj ja som ho dnes videla. Este nemá fotku na ich tabuli, tak asi je novy

mag_evka
9. jún 2016

@cheeky82 tak vela stastia, nech sa riadne zahniezdi☺

ssegra
9. jún 2016

@cheeky82 ked myslis toho koho ja tak ano ten tiez bol mlady, vysoky fesak a tiez tam nema este fotku.. 🙂 raz bol pri nasej konzultacii s Otevrelom...a vela stastia nech sa drobcek poriadne zahryzne 😀

gagirl
9. jún 2016

@cheeky82 nech sa embryjku u maminky velmi paci 🙂

gabika2015
9. jún 2016

@cheeky82 ahoj moja, myslim na Teba a prajem Ti aby si o par dni nasla kolajnice na teste 🙂 pekne oddychuj 😉

cheeky82
9. jún 2016

@gabika2015
@gagirl
@ssegra
@mag_evka všetkým veľmi pekne dalujem a podobne držím palce. Kiežby nám to vyslo všetkým

mag_evka
9. jún 2016

@ssegra ano, mna sice sam vysetroval, ale potom cely postup prekonzultoval s Otevrelom a ten povedal, ze je to OK! Rozpraval po slovensky a priemiesaval cestinu😉

ssegra
9. jún 2016

@mag_evka pri nas velmi nerozpraval, teda vlastne vobec len tam sedel a pozeral 🙂 a ako si dopadla, kedy ides na OPU?

hateria
9. jún 2016

@cheeky82 drzim prstiky, nech sa pekne uhniezduje a o par dni dve ciarky 🙂 nas to caka zajtra 🙂 tiez chodime ku Kozumplikovi 🙂

mag_evka
9. jún 2016

@ssegra odber mam v sobotu

cheeky82
9. jún 2016

@hateria zajtra vklad?? Tak to mame skoro narocnako😀 Držím palce aj na nohách

rada2002
9. jún 2016

Dievčatá brali ste niektorá Medrol a ako dlho? Viete mi napísať na čo je? Pretože ona tvrdí niečo iné ako je písané v letáku.Predpísala mi ho imunologička a vie že pôjdem 3x na IVF. Lenže teraz mi zistili malý polyp na maternici a doktorka mi povedala, že musí ísť preč a až potom môžem ísť na IVF. A povedala mi aby som blala DHEU. Už to nenormálne dlho predlžuje a nepáči sa mi to. Chdím Dr.Pospíšilovej. Aký máte na ňu názor?

hateria
9. jún 2016

@cheeky82 dakujem 🙂 ano ano, mozeme sa povzbudzovat 🙂 to bolo vase 1.IVF?

gagirl
9. jún 2016

@hateria drzim velmi palce na zajtra a dalsie dni,nech sa embryjku u teba velmi zapaci 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre