Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 mne v brne,mne ten osud fakt praje vzdy ked som nieco riesila nejake vysetrenie vzdy niekto mal dovcu

cheeky82
18. jún 2016

@marculik mne tiez. Presne ako hovoríš

bianitka996
18. jún 2016

@cheeky82 ja som zacala 2DC

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 mna zatial neboli brucho,lrn citila som vajecnik a tebe sa niekedy stalo ze by sa ti uchytilo

cheeky82
18. jún 2016

@marculik ano, raz ale len do 12tt. Vtedy som ale nevedela ze mam imuno problem

cheeky82
18. jún 2016

@bianitka996 Ach takze teraz stimulku nestihnem

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 ved napis do brna,pokial este nekrvacas este to ved stihas,a aj tak beries utros a ty estrofem neuzivas?ja si myslim ze to este mozes stihnut

bianitka996
18. jún 2016

Ano zavolaj tam

cheeky82
18. jún 2016

@marculik písala som im včera, žiadna odpoved. Beriem len 2 utrogestany vecer.

gagirl
18. jún 2016

@cheeky82 moja je mi to luto ze je test negativny:( ale preco chces stimulovat?nepojdes na ket?

cheeky82
18. jún 2016

@gagirl ak stihnem, tak idem do soft s manzelovymi 😀

gagirl
18. jún 2016

@cheeky82 aha..chcete este skusit?treba skusat veru..nikdy nevies kedy a ako to vyjde..Ja som soft zacala na 2alebo 3dc..presne uz neviem..Napis do rf alebo zavolaj a porad sa s nimi ci mozes zacat hned stimulovat..

cheeky82
18. jún 2016

@gagirl idem volať len s nimi je to des, lekara mi k telefónu nedajú

cheeky82
18. jún 2016

@gagirl nedvihaju. A v sobotu nemajú ordinacne hodiny. Nemáte po ruke číslo na nonstop linku, uz som to dostala, takze zajtra by som mohla začať

gagirl
18. jún 2016

@cheeky82 pockaj poslem ti kuknem

gagirl
18. jún 2016

@cheeky82 +420774117766

gagirl
18. jún 2016

@cheeky82 tam ti to dvihne niektori dr

cheeky82
18. jún 2016

@gagirl super. Dakujem

cheeky82
18. jún 2016

@gagirl ani tam nic. Skúšam dalej

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 to akoze sa ides stimulovat pred Ket?teraz som nepochopila

gagirl
18. jún 2016

@cheeky82 tam ti to musia dvihnut

cheeky82
18. jún 2016

@marculik mam dve mrazené embrya z mojich vajíčok a darcovských spermií. Ale chcela by som este jeden soft s manzelovymi spermiami, ale tento mesiac to zjavne nevyjde. Volala som tam, ale zbytočne. Dr mi nevedela povedať ako brat Tamoxifen, kt mi Kozumplík pred mesiacom predpísal, ze ak by som predsa chcela soft . Mozno by sa to dalo, ak by sa mi dnes uplne kramy nespustia, takze v pondelok by bol druhý den cyklu. Lenže to by mi doktora museli dať k telefónu hneď v pondelok rano. S RF je veľmi ťažká komunikácia, ma mail odpisu za dva dni alebo neskôr a lekara k telefónu nedajú. No nic, možem ist aspon na KET

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 moja tak ked soft nevychadza tak to asi ma byt,ak chces ist do toho chod stym co mas,ja tiez uvazujem vlozit obidve ,j

cheeky82
18. jún 2016

@marculik urcite nebudem čakať na další mediac. Idem do toho hneď, dúfam ze sliznica bude dobrá, ale zatial som s tym nemala problem. Pre mna je najhoršie to, ked sa nic nedeje a na nieco sa caka. Proste ja musím byt v jednom kole😀 Ty este nezufaj, ak este nedošla MS.....

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 ale uz tomu neverim zase som dnes spinila a citim vajecniky niekedy aj krce pod bruskpm,tiez by som chcela ist hned na Ket no ak dotoho nic nepride

gagirl
18. jún 2016

@cheeky82 ja by som isla na tvojom mieste na ket hned tento cyklus..neda sa?

cheeky82
18. jún 2016

@gagirl uz to tak vyzerá ze stimulku nestihnem. Takze pôjdem na KET. Neviem ci by som sa nemala dať pretestovat na imuno, aké bud tyzden majú dovolenku, takte nestihnem

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 tak ale imuno robia tusim aj v brne,ked som to riesila mi to vravela dr.ale teraz neviem ci imuno ci hysteroskopiu

cheeky82
18. jún 2016

@marculik kašlem na celé imuno. Od decembra sa liečim a NK bunky a aj tak nechcú klesnúť a Dr mi rovno povedala ze mi ani neklesnú.

rada2002
18. jún 2016

@chelly mám ešte problém. Zistili mi malý polyp 4mm a doktorka mi ho kázala dať odstrániť, takže pôjdem na 1.dňovú operáciu a potom snáď sa to už podarí. Aj mne sa to takto oddialilo o pol roka. Tak uvidím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre