Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
30. jún 2016

@marculik super.. Tak snáď príde s niečim co pomôže. Kedy ideš? Takze dáš mesiac pauzu?

marculik
30. jún 2016

@cheeky82 skusim tam zavolat a objednam sa ,tak som zvedava ci nieco vymysli a dufam ze si nebude uctovat dalsich 250

cheeky82
30. jún 2016

@marculik no ja pri kontrole platím vždy 90 EUR, lebo mi kontroluje len pár parametrov, nie všetko. Je to hrozne. Sme dosť potrestané tym co si musíme vytrpieť, a este k tomu si zato musíme zaplatit nekresťanské peniaze

marculik
30. jún 2016

@cheeky82 ja tiez platim stale 90e no teraz ideme sa poradit co nam dr.znovu navrhne tak som zvedava aj za ten rozhovor,si zase co vypyta

cheeky82
30. jún 2016

@marculik ja ked sa s ňou bavím, riešila som s ňou aj mykozu, tak som neplatila nic. Ani za konzultáciu mailom neplatím nic.

marculik
30. jún 2016

@cheeky82 esteze tak a na konzultaciu objednavaju len tiez utorky a stvrtky ci ?

majba
30. jún 2016

@marculik podarilo sa 2IVF. drzim palce, nech ste uspesni 🙂

cheeky82
30. jún 2016

@marculik tuším ano. Vieš ja som veľakrát s ňou hovorila v piatok, lebo vtedy som chodila na injekcie

marculik
30. jún 2016

@majba no dufam ze raz,3ivf v ba neuspesne a 1.ivf a ket take ze sa uchytilo no a dalej nic

cheeky82
1. júl 2016

Baby viete mi poradiť? Mozno uz fabulujem ale mam taký blby pocit. Na 12DC som bola na utz a folikul mal 16mm a sliznica 6mm. Doktorka u nás v meste povedala ze je to Ok. Vždy ma boli vaječník ako rastie folikul. Teraz začal 7DC a na 10DC prestal a odvtedy nebolel. Kozumplík mi kázal pichnúť pregnyl na 13DC, teda den po utz. Môže sa stať ze proste ten folikul prestal rast a ovulka nebude? Mätie ma to ze necítim bolesť. Ak nebude ovulka, tak sa mi nebude tvoriť v tele progesteron? Bojím sa ze mi nevyjde KET kvôli tomu😢

marculik
1. júl 2016

@cheeky82 moja aby si bola pokojna chod k dr.na ultrazvuk

cheeky82
1. júl 2016

@marculik to je uz neskoro. Včera som mala pichnuty pregnyl

marculik
1. júl 2016

@cheeky82 moja ked sa chcem objednat na ten rozhovor s Dzurilovou tak sa tam objednat prostrednictvom sestry ci jej napisat mail ze kedy?som tam volala a nikto mi zatial nedviha

cheeky82
1. júl 2016

@marculik prostredníctvom sestry. Len jej povedz ze ži doktorka navrhla konzultáciu a ze si chceš dohodnúť termín. Teraz rano majú odbery, skús im zavolať o hodinku. Teraz mi písala koordinátorka ze možem brat aj duphaston miesto utrasu len mi zabudla napísať dávkovanie. Celé zle, hrozná komunikácia. Asi to predsa len skúsim s utrogestanom, len mi zvýšili davku, bude mi z toho riadne zle. No vo uz, vydržím

marculik
1. júl 2016

@cheeky82 moja mas stohto zly pocit? ci len stohto zaciatku ?

cheeky82
1. júl 2016

@marculik len z toho začiatku. Teraz ma začalo trochu bolieť , dúfam ze nie z pregnylu, ale ovu😀. Najlepšie je, ked žena nic necíti, žiadnu ovu bolesť. Potom neriešiš. Ale minuly mesiac som to mala podobne, tak snáď je to Ok. Pri vklade sa na to popýtam doktora

marculik
1. júl 2016

@cheeky82 moja urcite je vsetko o.k,budem ti drzat palce mocc 🙂

marculik
1. júl 2016

@cheeky82 tak som tam volala objednala ma az na 21.7 :( tak dalsi Ket nestiham

cheeky82
1. júl 2016

@marculik Hmm, dosť neskoro. Podľa mna majú dovolenky, aj ona a asi aj labak. Teraz v lete je to tak bohužiaľ. Ak môžeš, vyber sa niekam na dovolenku a oddýchnu si

marculik
1. júl 2016

@cheeky82 oddychnem si v praci 🙂 uz nebudem mat dovcu,som si ju precerpala,teraz bude na rade niekto iny ,no co uz beriem to tak,ze to tak ma byt

ingrid0105
1. júl 2016

@ivka3901 no ako?

hateria
1. júl 2016

@cheeky82 ahoj, ja som brala duphaston 1x0x1 pred vkladom a po vklade mi to zvysil na 1x1x1. A neboj sa co sa tyka ovulky, ja som sa tak obavala pri druhom IUI, tiez ma vobec nebolelo brucho ale ovu testy som mala pozitivne. Pritom ja mavam pri ovulke krce horsie pomaly ako pri mrche. Drzim prsty silno a verim,ze tentokrat to uz cele vyjde. Posielam tehu bacilky :-*

cheeky82
1. júl 2016

@hateria takze ti to vyslo s duphastonom?

hateria
1. júl 2016

@cheeky82 ano, beriem duphaston cely cas. Som sa obavala ci to bude stacit, ale zatial je vsetko v poriadku klop klop. Ty si si vyziadala nech ti to zmenia kvoli tym zapalom?

cheeky82
1. júl 2016

@hateria presne tak

ivka3901
1. júl 2016

@ingrid0105 ahoj no test negatívny a rozbieha mi menzes takže my sme už svoj boj za bábom prehrali ☹ ☹ ☹

marculik
1. júl 2016

@ivka3901 ale ved mozes pokracovat,ked nie Ket a co dalsie Ivf?

cheeky82
1. júl 2016

@hateria tak idem aj ja s duphastonom, sestrička mi písala ze mam brat 1-1-1.

cheeky82
1. júl 2016

Dakujem za srdiečko

lily311
1. júl 2016

@marculik Ahoj, ideš 21. 7. na repro imunologiu do NR? Ja idem tiež tento deň 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre