Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

saldiv
2. okt 2016

@cheeky82 ja si to presne pamätám ako si pisala ze to urcite nevyšlo a robila si plany na dalsie kroky. 😘

saraaah87
2. okt 2016

@bianitka996 a tusim sa vam zadarilo...mala si dost vajok?
@marculik

saraaah87
2. okt 2016

@cheeky82 fuha nam dr povedal ze to stoji 19000tisic

cheeky82
2. okt 2016

@saraaah87 ale len soft ivf, bez predĺženej kultivácie, bez ICSI, bez liekov

saraaah87
2. okt 2016

@cheeky82 jaj dobre dakujem..za info...

bianitka996
2. okt 2016

@saraaah87 mala som dve a obe sa podarilo oplodniť😃

saraaah87
2. okt 2016

@bianitka996 dufam ze aj nam sa v Brne postasti bo na sk 4xifv neuspesne takze sa dost bojim,co spravy tento soft

saraaah87
2. okt 2016

@bianitka996 dufam ze aj nam sa v Brne postasti bo na sk 4xifv neuspesne takze sa dost bojim,co prinesie tento soft

kitta
2. okt 2016

Baby po vklade ste boli doma na pn? Ja som som sa po odbere vajok citila dobre a na dalsi den som pracovala. Po vklade ste sa citili horsie ako po odbere? Ja pracujem doma ( opatrujem deti) bez stresu, netreba ich brat uz na ruky. Uplny oddych to nieje, ale vobec som zatial neriesila, ze by som si brala dovolenku. Vy ste na tom boli ako?

ssegra
2. okt 2016

@kitta ahoj ja som isla na PN v den vkladu a som na nej dodnes, ale to preto, ze mam fyzicky narocnu pracu. Ak by som pracovala v kancli tak by som urcite nesla na PN ved ani nemam ziadne problemy. Ked si v praci nemyslis na to ci sa to podarilo, alebo nie tak casto ako ked si doma

cheeky82
2. okt 2016

@kitta ja som nešla na PN a ani teraz som neni. Ak nemáš náročnú prácu, tak si neber PN. Cas sa ti doma bude vliect

kitta
2. okt 2016

Dobre baby, dakujem velmi pekne. Nebudem to riesit. Povodne som myslela, ze cely cyklus pocas stimulky budem hotova z toho a ze nebudem schopna robit, ale cely cas mi bolo fajn a som nestihala na to ani mysliet a uz sme pred vkladom. Tak snad ani po vkalde tak budem pokracovat 😊

bianitka996
2. okt 2016

@saraaah87 už si pichas či ako?

saraaah87
2. okt 2016

@bianitka996 nie nie,my ešte len začíname,ked my dojde menzes tak si mám ist dat spravit hormonálny profil 2,3,4den cyklu a potom ked budu výsledky poslat ich do Brna.

bianitka996
2. okt 2016

@saraaah87 a kt.dr.mas v Brne?

marculik
2. okt 2016

@saraaah87 este som nesla na vklad zatial som len mala dobre konecne vysledky z imuno

saraaah87
3. okt 2016

@bianitka996 dr Vrana

bianitka996
3. okt 2016

@saraaah87 aj ja som ho mala 👍 on je TOP Doktor

petkaapalo
3. okt 2016

zienky, mam este jednu otazocku, len pre zaujimavost, niekde som sa docitala, uz neviem kde, ze ak ste nemali prve ci uz IUI alebo IVF... na Slovensku, ale v Cechach, poistovna to nepreplati? je to pravda? dakujem velmi pekne.

saraaah87
3. okt 2016

@bianitka996 som zvedava,a toto je tvoj prvy pokus?alebo aj na sk ste boli? My hej ale neuspesne ☹

pupa_obtecta
3. okt 2016

tak dnes 12. DC po clostile (5.-9. DC 1-0-1) len jeden 16 mm folikul na pravom vajecniku. v Brne mi doktor povedal, ze ked bude 17 mm folikul pichnut si pregnyl a za 24 hod Iui. ja debil som si, ale nevypytala papier od mojho gyneko a ani mi nepovedal vysku sliznice... budem to potrebovat pripadne k tej inseminacii? tak som zvedava, co teraz. sestricka po telefone si vsetko zapisala a ze mi zavola doktor z Brna, ci si mam ten pregnyl pichnut alebo nie... taka som bola nadsena z toho folikulu jedneho a teraz ma sestricka po telefone vystrasila. :/

kitta
3. okt 2016

@petkaapalo ja som mala tri iui tu na sk. Ale ivf nie. A schvalili. Podla mna zavisi aj od toho ake mate diagnozy, kolko sa snazite a kolko mate rokov.

petkaapalo
3. okt 2016

@kitta dakujem za odpoved. ;) pekny den.

pupa_obtecta
3. okt 2016

v stredu ideme na iui. volal mi mudr. vrana. velice mily v telefone. vsetko vysvetlil. tak sa tesim a verim. 🙂

petkaapalo
3. okt 2016

tak skusim este raz...;) je tu nejaka zienka, ktora mala nejaky zakrok - iui, ivf... v Reprofite Brno a bol to jej uplne prvy zakrok - cize ziadny zakrok na SK cize na SK v ziadnom CAR nebola a bolo jej to preplatene poistovnou? dakujeeem

pupa_obtecta
3. okt 2016

@petkaapalo ja idem na iui. pokial viem tak iui vobec nepreplacaju v cr ani v sr. ;)

petkaapalo
3. okt 2016

@pupa_obtecta aha, to som nevedela...aj tak som myslela teda tie veci, ktore preplacaju, ale dakujem za info. pekny den.

ssegra
3. okt 2016

@cheeky82 ahoj tak uz aj ja viem, ze nam dopadli vsetky testy negativne a morfologicky utz tiez. pekne pomeral vsetky kosticky, popozeral cele babatko ci je vsetko tak ako ma byt a nastastie je 🙂 a budeme mat dievcatko 🙂

bianitka996
4. okt 2016

@saraaah87 úplne prvý, na sk som nebola a ani som nad tým nerozmýšľala, kamoška bola v RP v Brne a hneď mi to doporučila jej to vyšlo tiež na prvý sup.

cheeky82
4. okt 2016

@ssegra jooooj, super. blahozelam. ty si bola u Grochala, ze? kolko to cele trvalo? nas to caka o mesiac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre