Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeca_1
22. aug 2010

@kajka39 dakujem. Podobne, budem na teba v septembri mysliet...

tomka12
22. aug 2010

@kajka39 dakujem, tak sa v septembri pridas aj ty 😉

callex
22. aug 2010

@janula18 zatial to vsetko dobre dopadlo...krasna uroda az do konca a nech to tak pokracuje aj nadalej.
@ninockaskv no vidim ze to veru nemas jednoduche a zapasis chudatko nase.ale ty to urcitr vyhras a raz to slniecko bude svietit navzdy aj ked bude prave zamracene.

savia
22. aug 2010

@mircalla náš malý bol tiež po očkovaní veeeľmi umrnčaný a cez deň ťažko zaspával, takže myslím, že to bolo tiež z očkovania 😝 trvalo to uňho dva dni,potom sa skľudnil...

savia
22. aug 2010

...inak, my sme drobca dali očkovať aj proti rotavírusovej hnačke, takže chudáčik, naraz mal toho dosť 😒

lenny71
22. aug 2010

ahojte babule
tak sa hlásim po dlhšej odmlke. Včera sme boli na UTZ v Brne a máme potvrdené srdiečko 🙂 .Stretli sme sa aj so shandy , tak sme sa trošku porozprávali. Robila Pospíšilová. Niekto sa tu na nu pýtal, tak ja som bola snou spokojná aj ked je tam asi začiatočník. Oni sú tam asi všetci vysoko profesionálny a iného človeka by si medzi seba asi ani nezobrali 🙂 . Vždy nám vyšla v ústrety so všetkým.Takže sme boli so všetkým velmi spokojný.
Slúbila som shandy že podám info, len som včera už nestíhala lebo som išla na nočnú 🙂

lenny71
22. aug 2010

tak som si trošku prečítala do zadu
zufalka.... tak velká gratulácia k malému triu 🙂 , alebo k velkému 😉 😀 ....to je jedno hlavne nech sa držia drobci 😀
brita... držím palce na pondelok...inak príznaky máš presne ako ja...tie mrchovské bolesti ...to bude ono 😀
janula...tak krásna úroda...blatocysty som mala aj ja a je to tam 🙂 ja síce len jednu ale vám to určite s dvoma vyjde 😀
rebeca...držím tiež palce na kontrolu...verím že tam tie foliky budú ...teraz je dobrý mesiac 😀
lahel...neboj bude to ok...nestresuj ...ked nemáš boleti skús sa nesledovať a uvidíš že to bude fajn 🙂
calex...ver dokymu čo ti hovorí...oni vedia čo robia...bude to určite tak ako má byť 🙂
orsulka....krásne pokračujete 🙂 😀
mircal...Filipko je krásny velký chlapisko...on to všetko zmákne 🙂 ešte ste len na začiatku
ninočka... je to ťažké ale skús nedepkovať...lahko sa to hovorí ja viem...skús sa zamestnať niečím iným ako koníkom...ja som to vyskúšala a asi aj to pomohlo, že som tu nebola a stále na to nemyslela 🙂

lenny71
22. aug 2010

baby všetkým držím strašne moc palce a hlavne to nevzdávajte 🙂

rebeca_1
22. aug 2010

@lenny71 blahozelam k srdiecku )))) Krasne ste sa posunuli, len tak dalej!!!!!

leonie28
22. aug 2010

ahojte babulky, prepacte ze som vam sem len tak vtrhla ale chcem sa opytat ci poznate v Reprofite Mudr. KUŘECOVU
lebo na Vasej stranke som o nej necitala a ani na ich stranke som nic take nenasla a mna k nej objednali na konzultaciu tak neviem kto to je ma me ist v septembri. poradte mam sa radsej preobjednat?
dakujem 🙂

callex
22. aug 2010

@lenny71 gratulujem k srdiecku...tusim je naozaj dobre obdobia.len nech to vydrzi.

zufalka
22. aug 2010

@leonie28 ahoj,mne robila ET a je to velmi milá a príjemná lekárka 🙂

zufalka
22. aug 2010

@lenny71 gratulujem k srdiečku,super

leonie28
22. aug 2010

zufalka, dakujem mna len zmiatlo,ze som nevidela jej profil ani na stranke Reprof.ostatny lekari tam maju aj foto a o nej tam nie je nic. Inak gratutulujem ti k tehotenstvu 🙂 😉
Aj ostatnym tehulkam nech to vsetky dotiahnete do krasneho konca 🙂
Mamickam zelam zdrave babatka a dufam ze aj ja sa k Vam skoro pridam 😉

zufalka
22. aug 2010

@leonie28 nie je v profile,ja som ju mala pamatám si to meno,je mladá,tmavovlasá a naozaj velmi milá,uvidíš sama neboj,oni sú tam snád všetci takí milí

ninockaskv
23. aug 2010

@lenny71 blahozelam k srdieckam... tesim sa .. dufam, ze budete uspesne pokracovat a budes rozdavat virusy 😉

shandy
23. aug 2010

ahojte dievcence 😵 😵 ,
ani som nemala cas vam dat vediet co a ako, lebo rovno z Brna sme sli ku svokrovcom...
@tomka12 tomi gratulujem k MS a zaciatku stimulky, zelam hojnu urodicku a potom nam pisni, kedy mas kontrolu, nech na teba tuho myslime 😵 😵 . cesta je sice dlha ale verime, ze to bude stat za to 😉
@rebeca_1 rebeca moja myslime na teba dnes, nech je vela krasnych folikov a cakame na dobre spravicky 😅
@ninockaskv ninocka chudiatko, ja som tak bola nastvana, ked sa takto velmi dobrej kamoske smyklo, lebo chceli druhe ale este tak skoro nie a potom mi volala, ze ci moze byt tehotna, ze mali (1!!!??) udobrovaci sex...no nebudem vam hovorit, ze bola...a cela nastvana, ze ona chcela letne dieta 🙄 😔 . ale my to pretrpime a raz budeme aj my stastne 😵 .
@lenny71 potvrdzujem, ze lenny ma krasneho drobceka, videla som hned aj fotku, no krasa 😵 😵 😵 a gratulujem aj ja k srdiecku . drzim vam palceky silno a tesim sa, ze sme sa stretli zase raz 😀 .
@brita brituska ty mas dnes velky den, chcem velkeeeeee, fakt velkeeeeeee cislo 😵 😵 😵 😵 . tfuj, tfuj, tfuj.
pekny den dievcence... 🙂

shandy
23. aug 2010

jeeej a som zabudla vam povedat, ze teda ako som dopadla 😀 😀 😀
pravdupovediac som pospisilovu ani poriadne nepocuvala, lebo som bola rozkokosena tou lenkinou fotkou babatka 😀 😀 ., takze pocet folikov vam nepoviem, ale dake su a je tam aj hnusna cysta zas, tak ju hadam pri OPU odsaju. V stredu picham kapurkovu a v piatok sa ide na to...este mi zvysila davky menopuru na 225 IU, tak snad tam daco bude 😵 😵

tomka12
23. aug 2010

@shandy uz som cakala na tvoje spravicky, tak verim, ze tam bude dost folikov 😉 A na ktory den ti vychadza OPU?

shandy
23. aug 2010

@tomka12 tomi na 13.DC ako minule...uz si sa objednala na UZV?

shandy
23. aug 2010

a este jednu info, co som si zapamatala je, ze sliznica dobra - 8 mm 😀 😀 , tak aspon cosi 😝

tomka12
23. aug 2010

@shandy na ultrazvuk idem v piatok 🙂 . Ja som minule OPU mala na 12 DC, tak som zvedave, ze ako to bude teraz. Tak sliznicu mas dobru 😉

shandy
23. aug 2010

@tomka12 super, tak budeme v rovnaky den 😉 , budem na teba mysliet 🙂 . Ja som mala minule 13. a predtym 11.DC, ale lepsie mi je neskor... 🙂

tomka12
23. aug 2010

Teda na 11 DC som mala OPU

tomka12
23. aug 2010

@shandy ty ides asi hned rano 😉 a ja som objednana na 11:00 🙂 Budem na teba mysliet 🙂 , ved mozno sa este aj stretneme 🙂

shandy
23. aug 2010

@tomka12 hej, hej na 8,00 okolo 11,00 mozno budeme odchadzat akurat 🙂 🙂 , tak nazriem do vedlajsich dveri 😀

tomka12
23. aug 2010

@shandy no ved sa nejako dohodneme 😉

janula18
23. aug 2010

Tak máme dve jednotkové blastocysty a jednu dvojkovú zamrazenú. Dúfam že ich už nebudem potrebovať 😉

callex
23. aug 2010

@janula18 parada.gratulujem.vyborny vysledok.drzim moc moc moc palce ench sa bambulky zahryznu ako sa patri. 🙂
@shandy takisto to vyzera u teba uspesne.
citam a pozeram ze vsetky mate tusim kratke protokoly..a tie OPU tak skoro?

callex
23. aug 2010

juj babenky nech uz do beriem ten clostyl..toto zvysene davkovanie mi voobec zrejme nerobi dobre.navaly tepla, napnute tazke brucho,nevolnost, naladovost..k veceru by som najradsej uz len stekala ako pes. 🙂
a ja trubka som vcera uvazovala ze co som taka protivna posledne dni..a dnes ma osvietilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre