Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
2. jún 2009

hej zuzlik aj ty?
no babenky tak to ste ma ukludnili, naozaj to mam prvykrat tak preto som z toho "vystresovana" 😅

zuzla80
2. jún 2009

Juli hej hej aj ja 😀 Je to v poriadku neboj, ten orgalutran to udrží - veď ak dokázal udržať mojích 27 😉

tanitta
2. jún 2009

Zuzli.. vychutnas si to .. o tom som presvedcena 😉 .. ja stale vravim skor ci neskor ale kazda sa docka pokial to nevzda...
juli.. ty kokso nakoniec zistim ze uz som v 20tt 😀 .. ms nikde.. sladke zerem ako ked som bola tehu 😨 ... kto je tvoja gyn na antolskej? .. ja som mala jeden vajickovot priechodny.... prednisom mam doma stale...ale nikdy som ho nemusela brat na doporucenie z imunologie...resp. z prahy...

zuzla80
2. jún 2009

Táni ta to by bol iný zázrak 🙂 A počkaj, to ešte od pôrodu si nemala? Či to ako? tak ďaleko som ešte neštudovala 😅

julietka
2. jún 2009

teda fakt ked udrzal tych tvojich 27 vajuchov 😀 co mojich 8ks 🙂

tanitta
2. jún 2009

zuzla.. este stale nemam ms uz od 28.3.08 😕

julietka
2. jún 2009

teda tanitka no teda, teda no sprav si test ci nahodou nie si 😀 😀
tani ja mam mam kamosku dr.malova k nej chodievam ked nieco potrebujem tak pomimo 😉 napr.tie UTZ na stimulku v brne, alebo lieky predpisat a tak..

zuzla80
2. jún 2009

Juuj Táni ta to ti je jak fasa 😀 😀

tanitta
2. jún 2009

idem nejake foto.. dieta mi tu na kolenach tak kuk

mirinda10
2. jún 2009

tanitka treba skusat prirodzene co najskor mas dobre nastaveny organizmus, mnozstvo bab po IVF otehotnelo prirodzene tak mozes upravit statistiky 😉 ano zajtra ideme smer Brno ja len dufam, ze bojovnici na mna pockaju v plnom pocte 😀

juli to bude ok aj ja som mala trochu hlienu takze nic co by ta malo znepokojovat to ten pregnyl yacal ucinkovat

tanitta
2. jún 2009

julie.. malovu poznam...brala mi kultivacie a potom mi praskla plodovka 😝

julietka
2. jún 2009

jeziiiiiiiisss tani ten tvoj veduci je krakrakrasnyyyy 😅
tak by som ho vystiiiiiiiiiiiiiiskala 😵 a ako sa pozera do toho fotaka, nebude z neho model? 😉

tanitta
2. jún 2009

no idem kocky... zatial.. pa
mirinda.. thuj thuj a vykroc pravou 😉 ...neblaznite ma byby lebo si kupim test 😀 😀

zuzla80
2. jún 2009

Táni oranžová mu sekne - fešáčik jeden maličký, ja by som ho tak vystískala 🙂 🙂

Babulky pomaly padám domov, tak sa zajtrajšie adeptky na tehuľkovanie držte. Prajem vám Miri, Juli krásne stretko v R. a dúfam, že prídete s tými len a len najkrajšími správičkami. Budeme na vás myslieť.

Paaa

tanitta
2. jún 2009

julie...jemine sak ty mas opu 😅 ...pekne snicky a krasnu urodicku 😉 ... posielame bozteky...model ee.. golfista 😵

julietka
2. jún 2009

tani veru zajtra mam OPU 😉
no ale nemusela si vymazat tie ostatne fotky veduceho, hlavne tu prvu co tam tak sedkal, tu som chodievala obcas okukovat 😀 😵

julietka
2. jún 2009

tani fiha, tak to ma mrzi ze mas s nou taku negativnu skusenost... 😨
a co su to tie kultivacie tani a co sa potom dialo, to sa ti stalo teraz pri malinkom?

tanitta
2. jún 2009

julie.. tuto???...
negativna skusenost to nebola.. ona bola vzdy mila.. ta plodovka by snad praskla tak ci tak... 😉 .. len nahoda.. ale ktovie.. stalo sa mi to ako tehotnej.. potom som na druhy den porodila... kultivacie koli svrbeniu mi robili...

julietka
2. jún 2009

dakujeme za bozteky od veduceho, dufam ze nam prinesu stasticko 🙂
dakujem baby za drzanie palcekov, zajtra na vecer sa ozvem ak vsetko bude ok, co verim ze bude 😵

mirinda10
2. jún 2009

tanitka no ten tvoj veduci to je velky krasavec a ma pekne oci urcite po mamke, no ten test by som asi urobila ved uz nekojis kazde 3 hodky takze nie je dovod aby mrcha neprisla iba ak by si bola opat tehu 😉 😉 ale ved veduci uz ma 6 mesiacov

juli zajtra sa drz budem na teba mysliet ja rano pridem este do prace aj ked muzik este o tom nevie ale doma by som sa zblaznila tak radsej nech ma pride do prace zobrat

dakujem babenky za podporu zajtra sa budem na dokiho usmievat slubujem, ten moj doktorko je zlatucky moc sa snazi

julietka
2. jún 2009

hej tanitka tutoooo 😉 😵 nechaj mi ju tam 😉

julietka
2. jún 2009

tanitka ale maly sa narodil v termine alebo o moc skor kvoli tej plodovke?

julietka
2. jún 2009

miri a tebe bude ET robit Stelcl? lebo ak ano tak potom mne bude robit OPU

tanitta
2. jún 2009

juli.. v 34+1... od 26tt som odlezala hore nohami v nemocke.. otvorena na 4cm...kazdy den si mylseli ze uz rodim 😅

julietka
2. jún 2009

tak toto si vobec neviem predstavit ze by som mala absolvovat, ale co by sme pre mimi neurobili..s nohami hore...uz to len znie desivo..tolko tyzdnov..
si musela zazit strasne stresy a obavy, ale hlavne je ze vsetko dobre dopadlo a maly bobak vydrzal a teraz je z neho fesacisko s krasnymi ockami a sibalskym usmevom 🙂

mirinda10
2. jún 2009

mne robil aj OPU Stelcl neviem ci v ten den mal sluzbu ale bol tam a hadam bude robit aj ET ja mam na neho stastie strazi si ma
tanitka ved to, kolko sa zena natrapi pokial otehotnie a este pokial to babenko pride na svet, co vsetko musi vytrpiet ale ja som pripravena podstupit tuto obet, stoji to za to aj ked viem, ze mat mimco nie je len radost ale aj starost
juj tanitka ale by som tvojho veduceho vypucila, cmuk uz sa moc tesim ked budem mat svoje budu ma musiet od neho odtrhnut, asi budem strasna mama ani sa od neho nepohnem, to bude take vymodlene babeno ked pride

zajtra im dohovorim, ze mamina uz je pripravena tak nech uz sa zakusnu a vydrzia aspon 8 mesiacov

avaka
2. jún 2009

Cafte 🙂
No ale ste toho popisali....no a kde som ja?Ved ludia aj pracuju.. 😀 Aj som si chcela vziat dovolenku,ale ked mi to tak krasne preslo,klop,klop..tak som isla pracovat..Aj sa kocky o tom bojim hovorit,ale verim,ze vsetko dobre dopadne..Rano som si este robila test,ja viem,ze keby hcg klesalo,tak to na teste hned nevidit,ale bola tusim este krajsia ciarka ako predvcerom,tak dufam..Inak ja si myslim,ze to bolo aj trochu krvi,nielen spinenie aj vdaka tomu anopyrinu,ale zase si myslim,ze mi pomohol..
Zuzlik,ja ani nemam nejake pocity..prsia ma bolia malinko,aj to tusim,len ked mam podprdu,asi ked su stlacene..
a mam pocit,ze to mam ,ked si zavadzam utros,uz asi 2 dni vnutri take akoby spuchnute.. 😅
Inak,ja som prvy test fakt robila s tym,ze asi nic...ziadne priznaky,akurat som mala pocit ako keby ma mala zacat boliet hlava,ale nebolela..akoby som sa zle vyspala..
Ja chcem ist zajtra na krv...tak dufam,ze to bude o.k

Mirinda a Julietka zajtra moc drzim palce 😵
Inak Juli,ja som sa tiez vzdy bala,ze foliky popukali,ale nastastie nikdy...Teraz nie,ale minule som tiez mala ten hlien a vela,som myslela ze uz ovulujem..

A tie embryjka,dufam,ze mame zamrazene,mne povedala dr.v sobotu po ET,ze ak chcem,nech zavolam v pondelok,to mi Koudy povedal do telefonu,ze zamrazili dve a pride mail.Mail zatial neprisiel,ale urcite pride,ved to treba aj zaplatit...len dufam,ze sa nepomylil..

Vy Ste sa dnes kocky pekne nabudili na tie dovolenky.. 😎

Zuzli,hlavne pozitivne mysliet,to si stale hovorime,ze?Take jednoduche...ale myslela som nato stale,to mi verte.. 😅
Zuzli isla by si po 3.mesiaci? Ja ak by bolo vsetko o.k,tak by som rada niekam,ale ak by som mala ohrozit mimca,tak sa rada vsetkeho zriekam 😵 Ozaj,baby a moze sa vobec opalovat?,nevadi to ked sa brucho prehrieva?Ja som bola na slniecku po ET,ale som si brucho neopalovala,som sa bala,kedze ano horuce kupele sa nemaju..

Tannit,to by bolo supis,keby ta ta supa trafila.. 😀 Este jedno k tomu Tvojmu chrobacikovi krasnemu..
Prave ste docitali moj rekordne najdlhsi prispevok.. 😀

lahhel
autor
2. jún 2009

Ahojky..nejako mi vypadava internet, konecne mi na chvilu nabehol, tak to musim vyuzit, lebo neviem, ci mi bude este fungovat..

Avaka, my sme si uz mysleli, ze mas zle spravicky, preto nepises...ale ty si nam dokonca aj pracovala, tak sa velmi tesim s tebou, ze spinenie uz nie je a testik znova ukazal dve ciarocky..zajtra ides teda oficialne na krvicku? Tak veeeeeeeeeeelmi drzim palceky, aby ti to uz len potvrdili..tfuj, tfuj, tfuj 🙂

Tanittka, veduci je kraaaaaaasnucky, fakt ti vsetky zavidime (samozrejme v dobrom) takeho uzasneho drobca...

Julietka, zajtra sa drzkaj na odbere, nech je co najviac zdravych vajok a aby sa krasne oplodnili a rastli...budem na teba mysliet.. 🙂

Mirindik, tebe tiez drzkam palceky, aby to do zajtra vydrazalo a vlozili ti dve krasne embryjka...budem mysliet aj na teba a cakat na dobre spravicky od teba aj Julietky 🙂

Zuzli, ty pozdravuj mimiskov..nech sa pekne u teba drzkaju a uhniezduju..ale urcite su uz uhniezdene 🙂

mirinda10
3. jún 2009

avaka no som velmi rada, ze je vsetko tak ako ma byt 🙂 dufam, ze mas kludnu pracu a sedis max za PC nesmies sa moc namahat chceme tu uz nejake tie tehu bacile, tak nas nesklam aj ked ja uz som presvedcena, ze je to tutovka ale tesim sa na tie bacile, potom zacne na nas zuzli prskat a to by bol v tom cert aby sa to na nas nenalepilo 😉 😀

zuzla80
3. jún 2009

Pekné ránko prajem 🙂
Avi teším sa s tebou, že to špinenie už prestalo, až mi odľahlo - a testíky sú nádherné, fakt je na tom druhom teste čiarka silnejšie, to znamená, že hcg isto rastie. Ak sa dnes rozhodneš ísť na krv krv, tak ti prajem vysokánske hcg, aj keď verím, že isto bude. A nezabudni sa prísť pochváliť dobre😉 A slniečko isto neuškodí, veď ešte nieje také horúce, aby mohlo uškodiť, aspoň drobčekom bolo fajne teplúčko 😉
S dovolenkou vieš, že by sme Avi radi išli, ale ako píšeš, ak by niečo nebolo v poriadku, tak radšej sa kvôli bobáčikom obetujeme a ostaneme doma 😉 Veď na nich už taaak dlho čakáme, tak jednu dovolenku oželieme, no nie.
Tak idem pozitívne myslieť 😅

Miri takže si predsa len v práci? Dostala si povolenie od mužíka 😀 ? A kedy vlastne máte transfer, viem, že si písala, že poobede, ale o ktorej si asi nepísala 😕

Lahelik mimiskovia pozdravený 😉
Juli drrrrrrrrrž saaaaaaa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre