Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
30. mar 2011

@pikha, @martini, @cecil36, @luly3 ďakujeme za podporu, tiež si vravím že skoro asi ešte 😅 ... zatiaľ to ide, práve včera som vymyslela drobcom detskú izbu 😀 tak si myslím, že ma nesklamú 😎

rienok
30. mar 2011

@cecil36 vkladali sme na 3. deň

rienok
30. mar 2011

jaj a ze mam vela roboty a nepridem 🙂 som závislák závislý 😀

pikha
30. mar 2011

@cecil36 len si uzi pekne, urcite to bude teraz jednoduchsie ako potom.. a keksik pocas 1.trimestra.. ja viem, ze sa to zakazuje, ale..hmm..co ja viem, my sme veeelmi jemne prijemne cca tak raz do tyzdna doplnovali hladinu endorfinov s heslom "nech male citi, ze sa mame radi" 😝 😀 a vsetci sme boli spokojni a v pohodicke.

pikha
30. mar 2011

@rienok jasne ze je skoro.. a niektore kocky nemaju absolutne ziadne priznaky 😉 tuna fakt nic nie je zarukou nicoho. Proste davaj pozor na seba, nijak extra neries a skus sa najblizsich 10 dni niecim peknym zabavit 🙂

rienok
30. mar 2011

@pikha áno, zabávam sa vymýšľaním čo všetko doma prerobím 😀 no a prácou samozrejme.
@gabinkaa čo ja, Ty sa pochváľ, bruško už nepáli?

pikha
30. mar 2011

a pridavam foto mojho spolustolovnika 😀

martini
30. mar 2011

@pikha jé, to boli jeho raňajky 🙂 my sme akurat v sobotu našli na trave zničenú, uzimenú korelu. teda moje psičata ju našli a tak sme ju zobrali domov a nasťahovali sme ju k susedovej andulke...chudatko korela, jedla asi 30 minut a potom len pila a pila a potom sedeli na bidle spolu...tak sme sa tešili.

martini
30. mar 2011

@cecil36 jasné, že môžete... len myslím, že tri dni pred OPU nie, lebo čo ak by si ostala tehu? 😀 😝 ale to je asi skôr kvôli chlapovi, aby bol aj on v deň OPU použiteľný 🙂

gabinkaa
30. mar 2011

@cecil36
@rienok ani neviem či mi je dobre alebo nie je, bruško ma stále pobolieva a páli, už mám aj strach, že čo sa deje, občas mám bruško aj tvrdé, fakt neviem ☹

rienok
30. mar 2011

@gabinkaa tak si zbehni k tvojmu gynekologovi, pre istotu,.,,, ja vobec neviem poradit, lebo mne neni nic 😕

gabinkaa
30. mar 2011

@rienok Tebe fakt nič nie je? mne už od nedele, dokonca som celú noc z nedele na pondelok vôbec nespala, môjho drahého som budila, mi vravel, že som chodila po dome ako bludička a stále to pretrváva, len spanie sa zlepšilo, ani neviem čo by som mu povedala?

pikha
30. mar 2011

@martini ne, to bol moj obed 😀 ale stihol co to ukoristit, kym som fotila. A to s tou korelkou je zlate 🙂
@gabinkaa a tebe je co prosim ta? 😒

gabinkaa
30. mar 2011

@pikha neviem ani čo to je, bruško ma páli, teda podbruško, občas ho mám tvrdé ako skalu, obracia sa mi žalúdok, neviem či to je od jedenia alebo nejedenia, no takto som sa ešte necítila, fakt neviem čo mám robiť ☹

pikha
30. mar 2011

@gabinkaa ty si po ET.. beries nieco? nemoze to byt reakcia na nejake lieky?

gabinkaa
30. mar 2011

@pikha som v sobotu bol ET ráno a beriem len utrogestan

pikha
30. mar 2011

@gabinkaa hmm.. a nechces skusit zavolat do RF? alebo hodit mail, komu si chodila?

gabinkaa
30. mar 2011

@pikha som písala ešte v pondelok Štelclovi a toto mi napísal Tak držím pěstí ať Vám to vyjde. Jinak tlaky v podbřišku (podobné jako před menses) jsou velice časté, jsou způsobeny jednak manipulací s dělohou, jednak stimulací vaječníků a také stimulací hormony, které užíváte. Takže se ničeho nebojte :o)

martini
30. mar 2011

@gabinkaa jój, to ma mrzí, že ťa to podbruško tak trápi. tak nech to má aspoň dobrý koniec, keď už toľko toho musíš vydržať...

pikha
30. mar 2011

@gabinkaa aha.. noo tak potom ok 🙂 tak sa netrap zbytocne 🙂 A mas volno alebo si v praci? skus si vybehnut troska von na teplucko, predychat, rozptylit sa

gabinkaa
30. mar 2011

@martini to ma trápi a neviem či je to dobre, niekedy to pobolieva viacej a niekedy menej a fakt neviem či je to dobre, som prekvapená a bojím sa ☹

gabinkaa
30. mar 2011

@pikha ja pracujem lebo mám ľahkú robotu, nemusím skoro vstávať a nemám žiadnu námahu, teda okrem susedov, je to dobré aby som nebola doma a stále o tom nepremýšľala, teraz ešte musím na daňové podať si daňové priznanie

rienok
30. mar 2011

@gabinkaa odpočívaj a teš sa, aspoň trošku, zo slniečka a povzbudzuj babuľky v brušku. držím palčeky a drž sa, myslím, že to je skôr dobré znamenie 😵 a vyplašená si lebo si to ešte nezažila 😉

pikha
30. mar 2011

@gabinkaa pozri, ked ti Stelcl napisal, ze je to bezna vec, tak sa s tym netrap.. verim ze je to neprijemne a cloveka to zneistuje, ale proste kazdy organizmus reaguje inak. Asi fakt treba len vydrzat 🙂

gabinkaa
30. mar 2011

@rienok neboj odpočívam, včera som ležala asi od šiestej, ešteže to slniečko svieti, snáď to dobre vplýva, z tých pocitom mám strach, ale ak to bude dobré znamenie tak mi to nevadí

gabinkaa
30. mar 2011

@pikha však to tak aj beriem, už mu teraz nevypisujem, len čakám čo a ako a dnes si pôjdem kúpiť testíky, lebo ten čo mi dali, má menšiu citlivosť a risknem testnúť 😲

rienok
30. mar 2011

@gabinkaa ale to je skoro ni? šak to len 4 dni .... vydrž aspoň do nedele 😉
to ja teda mam napisane 13.04. tak budem testovat 13.04. 😀

gabinkaa
30. mar 2011

@rienok však nebudem hneď, len si kúpim testíky, ja mám termín 9.4., to mám môj drahý narodeniny, to by bol krásny darček, hihi

rienok
30. mar 2011

@gabinkaa nooo, tak to musí vyjsť 😵 😵 😵 držím palečky ... nestresuj babulky , čítaj im rozprávky 😉

gabinkaa
30. mar 2011

@rienok inak my by sme to mali obaja krásny darček k narodeninám, ja mám potom 17. narodky, takže by sme to vybavili jedným darčekom ale tým najnádhernejším 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre