Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
12. apr 2011

@rienok ty rada spoznavas krasy Ciech, co? 😀 😀 😀

gabinkaa
12. apr 2011

@rienok úplne v pohode ma tam objednala, dokonca sa pýtala či chcem pred v. nocou alebo po, tak som povedala, že pred, tak vraj vo štvrtok ráno o 8.00 hod na lačno, dodržiavať pitný režim, tak som rada, cecil už poslala čísielko? Inak toho homeopata ešte vyskúšam, uvidím či sa výsledky zmenili troška

callex
12. apr 2011

@rienok naco ti je endokrinologicka? ked budes mat to TSH ok tak to nepotrebujes.inak cakacky na endo byvaju aj dvojmesacne..tychto lekarov je neskutocne malo a vela pacientov.

inal clostyl som bravala aj od 5DCaj od 2DC ....a rozdiel bol mozno folik dva.ale zato krasne rastli a tak rychlo to ubehlo od toho 5dc.

@cecil36 akaze skuska?asi som niekde nieco nedocitala. 😎

prave som si dala ususit mojich 6novych krasnych snehobielych nohaviciek..a po ET budu mat svoju premieru.neodolala som v olympii a kupila hned dvoje balenia po 5ks. 😀

callex
12. apr 2011

@rienok ceske budejovice su blizsie ako praha.ale zase ked na sk mozes ist cez poistovnu tak nevymyslaj. 🙂 inak v budejoviciach stravim jeden den z tych velkonocnych,.ideme spoznavat krasy juznych miest.sa tesim a dufam ze uz budem mat v brusku bambulku a budeme sa tulat spolu.

cecil36
12. apr 2011

@callex dnes som mala skusku a teda isla som uplne prazdna na nu 😀

rienok
12. apr 2011

@gabinkaa a máš aj výmenný lístok od gynekologa?
@callex No chcem sa dať poriadne vyšetriť, no kde ešte môže byť problém?

rienok
12. apr 2011

@callex ďakujem za info mne sa to zdalo ďalekooo 😀 no prave to je kamaratkina kamaratka, tak ze by mi aspon poslala aké odbery potrebujem a ona to posúdi .... cez sviatky by mala byť tu v BA tak ešte mi zisťuje či by sme to takto mohli zbuchať 😀
no a bambuľka sa bude kochať, mne sa veľmi páčia budejovice ale som tam nebola už hádam 100 rokov 😅

gabinkaa
12. apr 2011

@rienok nie nemám a ani ho nepýtala, však to už nemusí byť teraz od 1.4

kajka39
12. apr 2011

@ninockaskv - ninocka vobec som nemala v umysle ta vystrasit, len ti dat viac informacii, aby si si pripadne vedela dobre vybrat komu sa das do ruk, nie je fyzioerapeut ako fytioterapeut..... niekto moze svojimi kecami a zlym postupom viac poskodit, ako pomoct. Ja som tak stratila dost vzacny cas, kym som sa konecne nakopla a zacala to riesit. Myslim, ze rienok ma celkom dobry kontakt, na niekoho

@callex - silno ti drzim palceky, aby pri takej bombe hormonov bolo tych zrelych vajok dost!!!

@rienok - podla toho co pises je to na dobrej ceste. Presne o tom to je, ze mobilizacia sa nemoze robit pocas celeho cyklu, hlavne to nesmie byt minimalne 7dni pred mm, ale ani tesne po nej.. Nie som si ista,ale zda sa mi ze po ovu sa robi. Tiez telo nesmie byt tesne pred/ cca 24hod./ mobilizaciou zavodnene koli nabobnaniu svalov. Tazsie sa tak robi kontrola kostrce atd. Dokonca ja som mala nariadenu stravu co mam jest a pit 48hod. predtym.

lumcag je uplny profesional co sa tyka mojzisky, kludne by mohla robit poradkynu 😀 a ma uzasne krasneho 8 mesacneho chlapceka ,,mojziska,, tak volaju deticky, ktore sa po tejto terapii narodia. Vcera prisla za mnou do Prahy spolu s nim, a bola ho ukazat aj Babicke.. Je to krasne spokojne dieta, ktore sa krasne usmieva a ma velke okale 😕 😕 😕

@cecil36 - ak uvazujes nad cvicenim ak si uz tehula a doteraz si necvicila, tak sa urcite porad ci je dobre s tym teraz zacat...

Mne dnes volali ohladom vysledkov z genetiky a su vraj OK! 😀 😀 Takze patrame dalej a chystam sa este na imuno ....

gabinkaa
12. apr 2011

@callex nechcem to len tak vzdať, som o tom vnútorne presvedčená, že by sme to vzdali pred koncom a to nechcem, v sobotu som bola za mamkou, ledva som to zvládla, dve zlé správy naraz nie je veru bohviečo, ale čo sa dá robiť, presviedčam sa, že je o ňu postarané, že má všetko čo potrebuje, už sa nedá vrátiť domov, stav si myslím, že sa tam zhoršil, možno by sa to zhoršilo aj doma, ale nechcem sa na to takto pozerať, musím žiť život svoj a nie sa pochovať za živa, pohľad na takto chorých ľudí je žalostný a na zaplakanie, nedokázala by som vidieť denne toľko chorých ľudí, záleží to aj na povahe, možno ak sa to netýka blízkej osoby sa to berie ľahšie, išla som tam preto, lebo som vedela, že sa to nepodarilo, ak by nám to vyšlo, nemohla by som tam ísť, lebo by som zle dopadla, takže tak

rienok
12. apr 2011

@gabinkaa váááááážne tak to je úplne suprové že to konečne zrušili, tak si ma potešila 😵 hneď zajtra jej zavolám

cecil36
12. apr 2011

@rienok Jaaaaaaaaaaaaaaaj ja truba ved od 1.4. to uz neplati 😀

kajka39
12. apr 2011

@maticap.- jeej velka gratulacia k novemu ,,vodicaku,, hmmmm 😀 akoze dubak sa mi velmi paci, to tu este nebolo 😀 😀 😀

rienok
12. apr 2011

@gabinkaa to mi je ľúto, že sa mamičkin stav zhoršil, ale ako píšeš, možno by to malo taký istý priebeh doma a čo by si robila? A tiež súhlasím, že pracovať s takto chorými ľúdmi na to človek potrebuje veľa pozitívnej energie a hlavne veľkej ľudskosti,. Úprimne takých ľudí obdivujem, ja sama by som to nemohla robiť 😒

rienok
12. apr 2011

@cecil36 a ona sa vola ze Dr Drakulova? také príznačné a ozaj kde vlastne ordinuje?

gabinkaa
12. apr 2011

@rienok možno, to neviem, ale už by som nemohla chodiť do práce ani tak ako som chodila a nikam ísť, priznám sa, že sa mi v tomto smere dosť uľavilo, ja tiež tých ľudí obdivujem a som im to aj povedala, aj keď som mala výhrady určité, nedokážem pozerať na utrpenie a tam ho je veľa

rienok
12. apr 2011

@kajka39 blahoželám k výsledkom 🙂

ofinka
12. apr 2011

@rienok no moja, ja uz ani nekomentujem tvoj dnesny test, lebo mam pocit, ze rad za radom sme vsetky dopadli rovnako. ale ja sa tiez chystam v maji a od vcera cvicim mojzisku. cast cvikov je tam takych, ktore som mala pri rehabilitacii chrbtice, tak sa tesim, ze ked nic ine, aspon chrbat mi to trochu popravi.
inak kontakt na dobreho diabetologa v BA ti mozem dat, ak chces, ak si chcem dat mrknut tu inzulinovu rezistenciu.
a stretko ak budete robit v BA, tak by som aj ja zasla akoze na skok, hlavne ak by prisla aj callex, ktora je hen od susedov. 🙂

ninockaskv
12. apr 2011

joooj, dnes vas ani nestiham citat, mame audit, tak stresuju s auditom, dalsi bude koncom aprila, tak ma tu kvoli tomu buzeruju manageri a nutia robit vselijake veci, hnusnu prezentaciu sme absolvovali.. fuj,n eznasam prezentovat 50 ludom.. 😠
uz mam dost, ficim domov 😕

rienok
12. apr 2011

@ofinka áno, to stretko by malo byť v BA 🙂 a samozrejme budeme radi keď sa s nami stretneš tiež. to číselko ak môžeš tak mi ho prosím pošli aj s menom a aj s adresou kde ordinuje, nech sa môžem hneď objednať. ďakujem veľmi pekne
ty nie si z BA? s @callex sme už mali jedno stretko tu v Ba, mala tu nejaké vyšetrenia ... vraj skočime na kávu a boli z toho 4 hodiny či koľko 😀
@ninockaskv ja som strasny tremista, toto by bolo aj na mna vela, je sice pravda že ke´d sme robili prezentaciu tak som to nejako ustála, ale veľa si z toho nepamätám ... asi len to že som nevládala dýchať 🙂

ninockaskv
12. apr 2011

@kajka39 .. no ved prave, lebo mne ta dokina kazala volat tyzden pred menzesom, ze by som mala prist a potom nejak po zacati mrchy..a le teraz ked citam, co ti kazala babickova a ako to robi ona.. tak ani neviem, ci tam volat, aby z toho nebolo viac skody ako osohu

@gabinkaa s chorymi ludmi je vzdy tazko, proste s tym treba nejako fungovat, ja viem, mne sa lahko hovori, ale o maminu sa tam urcite postaraju

brita
12. apr 2011

@rienok Rienok, aj ja som mu pisala a neodpisal mi. Bud ma toho fakt vela, alebo nie je v praci. On zvykne dost rychlo odpisovat. 😉

ninockaskv
12. apr 2011

@rienok xixixi a to si aspon vedela o com rozpravas nie?? ja som si tak priblizne vymyslala.. lebo to su take keci a hlavne po anlgicky to je duplom cele zle .. no dostali sme feedback, nesplnili sme ocakavania, prezentatori boli zli xixixi boli sme viacere, tak neviem, ci vsetky alebo len niektore sme boli na nic 😉 ale co uz.. nabuduce ked budeme stepovat pred 50 ludmi, tka to bude istejsie ...uceny z neba nikto nespadol 😕

rienok
12. apr 2011

@brita áno, predtým mi odpisoval obratom... no snáď čoskoro napíše, keď nie tak zavolám do RF a objednám sa na konzultáciu 🙂
@ninockaskv no chvalabohu robím s tým produktom už roky, takže aj zo sna môžem prezentovať, ale tá tréma ta stojí za to 😀

ninockaskv
12. apr 2011

@rienok no to je..a le tu zlyhala aj komunikacia, oni si predstavovali, ze im budeme prezentovat nieco uplne ine, napriek tomu, ze sme im to zoparkrat zdoraznili, ze to nie je asi pre nich uzitocne 😉 no to tak vyzera ked je vela zenskych pokope a krpatych chlapov s napoleonovskym komplexom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rienok
12. apr 2011

@ninockaskv no, ale musia uznať že ste prezentovali aspoň sa snažili 😀 hlavne si oddychni 😉

cecil36
12. apr 2011

@rienok hej vola sa Monika Drakulová 😉 Najdes ju na Kramaroch, na poliklinike, prve poschodie 🙂

brita
12. apr 2011

@cecil36 Mne sa paci, ako ju to vsetky volate, ze Drakulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To je straaaasne mile 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rienok
12. apr 2011

@cecil36 ďakujem , tak idem už domov, dneska som bola v praci až až ... čo sa ale o výkone povedať nedá. Asi si kona v praci dam medzi zakazane stranky 😀 😀 😀

mircalla
12. apr 2011

@rienok ja som si dala celiakiu v brne vo viamede, ale inak ais na imuno....
my sme chori, aj filip aj ja, navyse zubky, tak nic moc, uz to trva dost dlho, dnes navyse odisli v byte uplen dve zastrcky, tak dufam, ze nebudu musiet do steny sekat, lebo istic to neni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre