Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
20. máj 2011

@jada1 to si mi teraz z duse povedala. mna to tiez tak napada obcas, ze ci sa aj my dockame niekedy toho mimka ☹ joj, som si nikdy nepomyslela, ze nieco taketo budem prezivat.
dakujem za palce

miminkad
20. máj 2011

@leamax snazim sa oddychovat.
@bayley @leamax @rienok @maticap. @cecil36 takze podarilo sa oplodnit este jedno,tak mame styri,tri maju styri bunky a nas posledny ma tri bunky.ET mame v pondelok
@maticap. tolko palcov urcite pomoze 😉
@gabinkaa mala si pravdu v tom rozdiele muz zena.my mame ET v pondelok.ako ste dnes dopadli?budem na teba silno mysliet 😉

miminkad
20. máj 2011

@jada1 @leamax tiez som hned robila kontrolu a mam taky pocit,ze su vsetky parfumovane,tak budem musiet ist do obchodu
@jada1 moooc zajtra na teba myslim

miminkad
20. máj 2011

@leamax moja,moc na teba myslim,urcite to dopadne dobre.a na test je skoro.jedine zeby si mala 10 citlivost

leamax
20. máj 2011

@miminkad, dakujem, uvidime ako to dopadne. ale uz som zmierena so vsetkym, aj ked jednoduche to teda neni. no ten rapid mal citlivost 10
no len oddychuj, pokial ti neni este najlepsie.

miminkad
20. máj 2011

@leamax dnes ok,bola som u mojho dr a uz som PN.neboj,bude to dobre.vravia,ze tie rapid clear nie su dobre testy

rienok
20. máj 2011

@leamax pekne odpočívaj a snaž sa na nič negatívne nemyslieť (viem že je to ťažké).Určite to dobre dopadne 😉

rienok
20. máj 2011

@miminkad tak to je veľmi pekné, mňa by len zaujímalo prečo máš až tak neskoro transfer ... ja som mala na 2.deň 3x 4 bunkové a 1x dvojbunkové a vkladali mi na 3. deň

leamax
20. máj 2011

@miminkad
@rienok snazim sa oddychovat a mysliet len na to dobre, ale je to strasne tazke...uvidime ako to dopadne ale velke nadeje si nerobim. rozmyslam, ze ked budem ten utros jest, tak budem ako na drogach 😀 😀 😀

miminkad
20. máj 2011

@rienok mozno za to,ze uz su styri,netusim.manzel volava,co nove.
@leamax no ked ho budes jest,tak aspon nebudes tak rozmyslat.ja uz som tiez zvazovala tuto variantu 😀

leamax
20. máj 2011

@miminkad no to si uzijem ak ho budem jest 😀 bude mat muzik zo mna radost 😀 ja len dufam, ze to pomaly prejde a vydrzi aspon do vysledku krvi

rienok
20. máj 2011

@miminkad áno veď to je skvelé... len mne je ľúto že mi nespravili PK . Nevadí snáď to aspoň 1 bojovník vybojuje aj bez PK 🙂
@leamax no ja ked jem utroš tak spím ... to je tiež fajn spôspb ako prečkať čas do testovania 😀

jada1
20. máj 2011

@miminkad ďakujem. Tak budeme skoro na rovnako, ja idem na ET zajtra. To budeme potom šalieť spolu aj s gabinkou🙂 . Embryjká máte veľmi pekné. Asi máte PK, lebo majú z čoho vyberať.

Baby ja som taká zvedavá, čo je s našimi bobuľkami a nemám ani ako zavolať, lebo vraj na štvrtý deň ich nevyberajú a nehodnotia. ☹

jada1
20. máj 2011

@bayley ako sa dnes darí vašim drobčekom?

jada1
20. máj 2011

@leamax ja ten utroš vkladám 4-0-4. Ale písali ste, že ráno pred ET 2 zjesť a 2 vložiť. Nebude mi z toho zle? Ešte som ho nikdy nejedla, len vkladala.

jada1
20. máj 2011

@rienok tebe nebolo treba PK, lebo ty si mala šikovnicu morulku 🙂

leamax
20. máj 2011

@rienok ved aj ja, ved preto vravim, ze si muzik so mnou uzije 😀 jaj, keby to chcelo vydrzat
@jada1 neboj, embryjkam sa isto dari vyborne, zajtra budes mat bobulky v brusku 😵

miminkad
20. máj 2011

@leamax no ti chlapi maju pri nas riadne rusno a veselo 😀
@rienok neviem podla coho rozhoduju,ci PK alebo nie.hlavne nech rastu trpaslici moji,tak ked uz nebude basketbalovy tim,tak mozu aspon tenis stvorhru hravat 😀
@jada1 neboj,krpani bojuju a rastu,nech su zajtra velky a silny,ked pojdu k maminke 😉 no ja myslim,ze teraz nas bude saliet viac,ako to dopadne....

rienok
20. máj 2011

@jada1 mne nebýva po utroši zle len sa mi chce straaaaaaasne spat 🙂

rienok
20. máj 2011

@miminkad jasne ale to už budú také embyjká že kým domov prídeš tak budú zahryznuté 😵

miminkad
20. máj 2011

@rienok no uvidime.ak ich v aute neprevarime v tejto horucave 😀
a ty sa ako citis?

jada1
20. máj 2011

@rienok keby som bola len ospalá, tak to je v poho 🙂 . Lahnem v aute na zadné sedadlá a budem 3,5 hod. spať 🙂 . Ráno vstávame o 4,30 😒

cecil36
20. máj 2011

@miminkad supeer, drzim moc moc palce na ET 🙂 A nas trojbunkac bol zrovna najväcsi bojovnik 😉

cecil36
20. máj 2011

@callex dakujem, tie tyzdne tehu ratal podla uzv a suhlasi mi to so zahniezdenim, BT aj spinenim presne na den 😉 Podla ms by som mala byt 8+4, co je 9tt, ale to urcite nie som, ale porod rataju podla mrchy cize som sem nahodila termi, ktory bol vyratany prvy 😉 To grckanie aj mna drzi, ale nie vzdy, vcera som pregrckala celu noc a dnes som ako znovuzrodena 😀 😀 😀

miminkad
20. máj 2011

@cecil36 tiez mam pocit,ze toto posledne bude najculejsie 😉

rienok
20. máj 2011

@miminkad ja sa necítim nijak zvláštne, snažím sa na nič nemyslieť a nehľadať príznaky, na ktoré by bolo aj tak veľmi skoro 🙂
@jada1 a to vám nemohli dať rozumnejšiu hodinu? nás sa vždy pýtali či nám ten čas vyhovuje (okrem OPU samozrejme) a teraz sme boli až 15,15 na ET
No a čo tak si pospíš ;-

lenka_21
20. máj 2011

@leamax Moja, este to nevzdavaj... pockaj si na tu krv a uvidis ako to dopadne. Podla mna je na test este skoro. Inac ja som pri tehu krvacala a preto ma vobec nenapadlo, ze mozem byt tehu...moze to byt aj uhniezdovanie 🙂 😉 Hlavu hore 🙂

leamax
20. máj 2011

@lenka_21 dakujem. ved uvidime co urobi ta vyssia davka utrosu a co ukaze krv. a ked bude negativna, tak sa urcite nevzdame a pojdeme do dalsieho IVF, tentoraz do uspesneho!
@rienok
@miminkad mne tiez nebyva zle, ked zjem utros, len ma uspava 😀
@cecil36 tak vcera si si to odgrckala a dnes mas aspon klud 😉

leamax
20. máj 2011

ozaj dievcata, neskusali ste ziadna v RF AH? som nad tym rozmyslala, je vyssia sanca uchytenia embryjka ale samozrejme ma to aj svoje rizika. ako nakoniec vsetko, ze jo

callex
20. máj 2011

@leamax rapiclear je smejd..mne tiez ukazoval negativne a mamatest pozitivne.utros pokial mozes tak vkladaj lebo fakt budes ako nadrogovana.plan vymyslela Kurecova dobry tak uz leb vydrzat dokrvicky.a nevies si ju zaniest do nejakeho labaku kde ti spravia vysledok hned?AH pri ICSI je zbytocne..pretoze pri ICSI uz napichnu obal vajicka.
@jada1 zajtra drzim palce.
@rienok myslim si ze mimikand ma PK preto lebo jej to vychadzalo na nedelu a kedze tam maju nejaku akciu tak ju dali na pondelok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre