Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
2. jún 2011

Baby a to sa nikomu nepacia moje kolajnice ... a ja, ze sa aspon usmejete 😀 😀 😀

vrabcek24
2. jún 2011

@lenka_21 pivko môže byť, 🙂 ja som skôr taký radlerista, (keď už mám piť pivo), ale nie posledný mesiac, ale už druhý rok. ja som radler objavila v Rakúsku na dovolenke. doteraz som si ho miešala ručne stručne pivo a sprite. inak ja som skôr na vínko, dobré suché, neronet, pálava, devín, rýzling, ruland a tak. 🙂
a tie koľajnice by som radšej videla na tom mojom tehotenskom teste, to by bol úsmev 😀

gabinkaa
2. jún 2011

@miminkad testík som už kúpila, ale testnem až zajtra
nad tou zlatou maminou som s pousmiala, to mi ešte nikto nepovedal

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax ďakujem moja, zajtra ráno sa to rozhodne, mala by som síce v sobotu, ale už nebudem mať utroš a keby som ho náhodou potrebovala......

vrabcek24
2. jún 2011

@gabinkaa tak tfuj tfuj, nech sa to vydarí 😵

gabinkaa
2. jún 2011

@vrabcek24 nerobím paniku, išla som do mesta, kúpila som testík, bola som na káve s klientom, prišla som domov, dala som si večeru, ale bruško bolí ako pred mrchou, tak to ma dosť mätie

lenka_21
2. jún 2011

@vrabcek24 no, ale ja si tu musim nahanat premie, aby bolo na IVF a tak odteraz s Reddsom a nikdy inac 😀 😀 😀 ... uz som to tu pisla, ale je v tom rozdiel, lebo radler je normalne pivo s prichutou ale redds je iba sladovy napoj (bez chmelu)

No kolajnice som uz raz na mojom teste videla a bolo to surpis ... teraz som dufala, ze to bude podobne, ale zlyhala mi matematika a tak este stale musim cakat a za trest (ze som nezvladla matiku musim ocumovat tieto) ...takto som sa potrestala ... ale v poslednej dobre sme tu mali naaaaaaadherne kolajnice 🙂 😉 🙂 😉 😀

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa strasne silno drzim vsetky prsty aby na teste zajtra rano boli riadne kolajnice 😵

gabinkaa
2. jún 2011

@ninockaskv
@rienok snažím sa veriť, ale je to to najťažšie teraz, včera som išla okolo Baziliky v Šaštíne, som sa tam zastavila.......

gabinkaa
2. jún 2011

@vrabcek24 jaj to oplutie by mohlo vyjsť 😀

lenka_21
2. jún 2011

@gabinkaa gabinka, tak sme v tom dve ... ja som tiez dnes kupila test a ale ako mozes vidiet, ja si to testovanie mozem este odlozit ... no co blondinka v akcii. Na zajtra drzim palceky a z mojej tehu skusenosti ti mozem povedat, ze ja som krvacala, BT mi totalne klesla, duch ciarka na teste bola az 39DC, bolelo ma brucho a prsia ako pred mrskou ....... aaaaaa cuduj sa svete bola som tehu 🙂 😉 🙂 Hlavu hore, kym nie su na 100% vysledky z krvy zatial netreba vesat hlavu 🙂 😉 🙂 Drzim palceky vsade kde sa da!!!!

lenka_21
2. jún 2011

Baby aj ja sa uz opijam tiez a dnes som to povysila a dopriala som si prazene mandle 🙂 😉 🙂

vrabcek24
2. jún 2011

@lenka_21 no ja mam divokejšiu kombináciu haribo medvedíky a redds, a za chvíľu idem cvičiť 😅

gabinkaa
2. jún 2011

@jada1 vieš ja sa cítim inak super a tiež by mi dieťatko nevadilo a ani by ma neunavilo, v pohode by som to zvládla a ešte aj môj partner, tech chce ísť na materskú, aj sme to vykalkulovali, že by to bolo dobre, lebo on by mal super materskú, ja skoro nič, ja mám prácu aj z domu a odísť na hodinku, dve nie je problém
problém je v tom, že tri IVF sa nám nepodarili, dve sme absolvovali v BA, jednu neúspešnú v RF a toto je teraz zatiaľ vo hviezdach
už som mala objednané aj darcovské embryjko, lenže Štelcl povedal, že moje sa zatiaľ delia pekne, len neviem, že či je lepšia PK alebo nie, ja som ju nemala a aj vklad bol druhý deň od OPU, ani nie tretí ako pred tým, síce ma doktor presviedčal, že u maminy im je lepšie ako v skúmavke, len neviem, že či to fakt nebolo skoro a boli málo delené

gabinkaa
2. jún 2011

@lenka_21 ak Ti urobil radosť tak prečo si nekúpiť? ja som ho kupovala takto neskoro, lebo som mala strach, ale čo už, nejako to dopadne, ale na krv asi nepôjdem, minule som to absolvovala aj keď papierik ukazoval len jednu čiarku, teraz sa mi to nechce absolvovať, mala som HCG 1, aspoň tam nesvietila 0 že? 😀

leamax
2. jún 2011

no uz aj ja mam otvorene to pivo 😀
baby, neni vam to blbe zurkovat takto na dialku. ved si uz urobme nejake spolocne posedenie, ved sa neondite 😀 😀 😀

gabinkaa
2. jún 2011

@bayley ja som mala bolesti iné, úplne ma všetko vo vnútri pálilo min. týždeň a keď som si večer sadla, nemohla som obsedieť, lebo sa to stupňovalo, potom to v pondelok ustúpilo a dnes začali znova, ale také mrchovské, tak preto ma napadla alternatíva nezdaru, ale z Teba sa riadne teším a aj Ti troška závidím, ale len v dobrom,
rada by som si našla dve čiaročky a mohla by byť aj slabšia

gabinkaa
2. jún 2011

@lenka_21 hm, ale to že sú identické neviem posúdiť, lebo tehu som ešte nikdy nebola, tak sa teraz stále kontrolujem či náhodou mrcha neprišla ☹

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa ano, su identicke - mrchovske a tehulkovske bolesti, tomu ver. a nie len bolesti, ale aj vsetky priznaky, nedaju sa rozoznat. len to nevzdavaj, urob zajtra ten test a uvidis, ze budu // 😵

gabinkaa
2. jún 2011

@rienok Sardínia, tá ma vždy lákala a ešte aj láka, už som tam mala ísť na dovolenku, ale zájazd sa nenaplnil tak to stopli, bolo mi to veľmi ľúto, dúfam, že sa tam raz dostanem

callex
2. jún 2011

@gabinkaa zlaticko este nevesaj hlavu..pekne testni..a potom uvidime
@lenka_21 ty takisto nemas nic stratene..matika nematika..aj ta samoze pomylit..priroda si robi svoje ona nepocita.
@bayley gratulujem..ty si bola pre mna jasna tehula.drzim palce nech je to 9mesacny pobyt all inclusive.
@rienok to ma mrzi s mm..no asi potrebuje viac casu..ale bude treba o tom hovorit..aj si ho skusas pritulit?
inak k tej Sardinii Sicilii ja som tiez chcela ist do It toto leto ale akosi ma odradzaju ti hromadni utecenci co sa tam vyloduju..nevies ako to vyzera?

ja som dnes zazila obrovske sklamanie:vcera som svokru uhovarala na knedlo vepro zelo..cely den som sa tesila ze sa napraskame..a pridem domov a sulance. 😝 tak ked som si nevravela co chcem jest tak bol problem.ked si poviem tak sa to nespravi. ☹ tak som to musela vyspinkat a teraz si asi urobim chleba vo vajicku.
vy si tu pekne popijajte...

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax to určite urobím, lebo budem musieť zájsť gyndošovi pre predpis na utroš, tuším ho mám do nedele rána no a čo večer a pondelok ráno? 😀

callex
2. jún 2011

@leamax ja to tu hovorim uz davno ze stretko..ale bola som zrusena. 😠

gabinkaa
2. jún 2011

@callex určite testnem, testík kúpený, musela so do dvoch lekární, chcela som mamatest a v prvej lekárni mi ponúkali všelijaké iné, tak som nakoniec musela do tescovej lekárne, tam je vždy, nesklamali ani teraz

callex
2. jún 2011

@gabinkaa moc moc drzim palce nech tam su dve ciarky.

leamax
2. jún 2011

@callex tsss, tak sa stretneme len my dve a nech grgaju ostatne 😀 😀 😀 ale nie, to by mi bolo luto, ze nie sme vsetky, alebo teda aspon vacsina

baby, preco nechceme stretko? ved pocasie je na to teraz idealne, tak kde je problem?
@gabinkaa a urcite si kupila uz tu spravnu sarzu, tu //-kovu 😵

gabinkaa
2. jún 2011

@callex
@leamax ďakujem baby, zajtra budem informovať.....ja by som na stretko pristala, len som akosi ďalej

gabinkaa
2. jún 2011

@vrabcek24 mne tiež chutí radler 😀

lenka_21
2. jún 2011

@callex @leamax Baby, mna nemusite vobec prehovarat ... zajtra som v NR ako na koni, Callex byva v NR a Leamax ty to mas z TO na skok... o ktorej davame kavicku a kde ... aspon si tam nakupim 😀 😀 😀

Kto sa prida???

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa a odkial si to ty? ved urobime nejaky kompromis s miestom aby to bolo tak nejak v strede a kazda to mala aspon priblizne rovnako daleko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre