Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
5. jún 2011

Aktualizujem 🙂

Vychod:
kajka39 - PP
rebeka33 - KE
martini - KE
vrabcek24 - MI

Zapad:
lenka_21 - NZ
ninockaskv - BA
rienok - BA
leamax - TO
miminkad PE
jada1 BB
pikha - NR
maticap - TN
luly3 - SE
callex - NR
cecil36- BA
mircalla - BA
tinna13 - NR

naduska - Brno (TN)
gabinkaa
bayley
mia_15

lenka_21
5. jún 2011

Caute baby, tak aj ja uz som doma ... na stretku bolo fajn a dobre, ze ste neprisli, aspon sme mali koho ohovarat 😀 😀 😀

@miminkad Ahoj, tak cakam ako ti bude chutit ten Redds 🙂 Snad bude mat aj pozitivny vplyv na tie zajtrajsie vysledky 😉

@lulu10 Staci skopirovat celu tabulku do noveho prispevku a k tvojmu menu dopisat aktualizaciu...ak ti to nepojde, tak mi napis a ja to tam vlozim 😉

@mima263 Dakujem za vysvetlenie ... co sa tyka hysteroskopie ti uz napisala @lulu10 ... neboj je to v pohodke a urcite by som si dala odstranit ten polyp... Ja som mala hyster.robenu v Heliose v MT a bola som absolutne spokojna ... doporucujem...

@cecil36 Zlatko, ty co vystrajas 😕 😕 😕 My ta tu na chvilku nechame samu a ty takto ... drz sa dievca a bud si ista, ze ti tu vsetky drzime placeky .... velmi silno 🙂 😉 🙂 😉

@pikha No skoda, ze si neprisla ... mozno by sme tam fakt rodili 🙂 😉 🙂

@callex Hehehe, pekne si to nase stretko zhodnotila ... 😉 😉 😉 akurat si nepochvalila vynikajuceho sofera 😀 😀 😀

@leamax No ja som si na tebe nic nevsimla, ale to obocko si mala pekne a tie oholene nohy az kricali 😝 😝 😝

miminkad
5. jún 2011

@lenka_21 reds v celku fajn,ale vratim sa k red,lebo reds nemozem,ked som si tak dobre upila,citam zlozenie a tam citronova stava,ja mam alergiu na citrusy.dnes som skusala malinove pivo,uz ani neviem od koho a vcera tusim urpiner ceresna.
no zo zajtra mam dost stresy

leamax
5. jún 2011

@lenka_21 😀 😀 😀 😀 mam silne pochybnosti, co tebe tam nalievali...jaaaj, vlastne ta hubova polievka asi bola z blaznivych hribikov 😀 😀 😀

lenka_21
5. jún 2011

Jaaaaaj baby a zabudla som Vam napisat ... ta mrska ma predsa dohnala (teraz som zistila) ...
@leamax normalne ta podozrievam, ze si mi ju poslala naspat ... nevadi, aspon viem na com som a HOR SA dalej 😅 😅 🙂

leamax
5. jún 2011

@lenka_21 jaaaj, to fakt? hnusoba jedna 😠 si isla moc pomaly, @callex co si jej nepotlacila nohu na plyne, nech tej mrche ujde. no ja tiez nejako spinim, som zvedava, co mi zajtra povie doky

lenka_21
5. jún 2011

@miminkad nehnevaj sa, ale aregia nealergia zaraba mi to na premie a musime sa tu podporovat 😉 ... z coho budem platit tie IVFka??? No ten Red ti schvalujem, aj ten je nas 😉 No viem si predstavit a tak tajne dufam, ze tie testiky nefungovali a budes mat pekne HCG 😉

@leamax Pssst, ziadne podrobnosti 😀 😀 😀 Aaaa pozor, ja si vsimam vsetko ...dokonca mam pocit, ze si pred odchodom dala aj sprchu 😀 😀

miminkad
5. jún 2011

@leamax nezabudni kachnu

miminkad
5. jún 2011

@lenka_21 ja ta radsej podporim tym redom,ale muzovi este par chladim v chladnicke 😉 ja na to hcg uz ani moc nedufam...som zvedava,co povie vitouskova,ci ma mino necha aspon tri mesiace na pn a este musim volat vrchnej do roboty.den blbec,potom sa napijem,vysadim utros a ked uz je mrcha v zamkoch,tak asi smeruje aj na horne konce ....

lenka_21
5. jún 2011

Baby a ked sme uz pritom, mam aktualnu otazku: KEDY A KDE DAME NASLEDUJUCE STRETKO 😀 😀 😀 😀 ?????

leamax
5. jún 2011

@lenka_21 no ze to akurat ty hovoris o tej sprche. liter vonavky s vami vystupil z auta, mi udrelo hned do nosa 😀 😀 😀
@miminkad vidis, blaaaho, kachna 😀 😀 😀

leamax
5. jún 2011

@miminkad a este aj so mnou stretko - no fakt mas zajtra blby den 😀 😀 😀

miminkad
5. jún 2011

@lenka_21 co tak v dolnych lefantovciach v tej kolibe ci co to tam je
@leamax nezabudni na nu,chudak mino,tazky den ho caka a este by si aj kachnu nedoniesla a este nezabudni raciol

miminkad
5. jún 2011

@leamax to bude prijemne osviezenie dna,potom idem este so svokrou ortopedovi a snad aj so sebou

leamax
5. jún 2011

@miminkad raciol uz nepotrebujem, mino uz vie o tom, ze na mna musi pouzit veeeeela gelu 😉 😀
@miminkad joj, moja a to chceme stihnut aj pohar?

lenka_21
5. jún 2011

@leamax Ja neviem co je to vonavka 🙂 😉 🙂 Som si nemohla nic dat, lebo som sa bala o @callex ... tehu vraj nerobia dobre vone 🙂 😉 🙂 To bol len sprchovy gel a umyte vlasy 😀 😀 😀

miminkad
5. jún 2011

@leamax stihame,vsetko stihame,mam to premyslene 😉
len keby to omocil do raciolu,ma to rychlejsie 😀

leamax
5. jún 2011

@lenka_21 😀 😀 😀 ale nie, to bola vonavka. tak to potom rienok s ninockou, to boli ony 😀 😀 😀 sice ak si sa dlhsie neumyvala, tak moze byt aj sprchac, ze tak prerazil 😀 😀 😀

leamax
5. jún 2011

@miminkad no ty si ohromne rozumna zena 😀 a budem stihat aj ja za tebou 😀 😀 😀

lenka_21
5. jún 2011

@leamax @miminkad Baby tak sa zajtra drzte a dajte vediet ako ste dopadli ... Drzim palceky 😉

miminkad
5. jún 2011

@leamax pri takej .........robote aku mam len ratam,aby som vsetko postihala.
@lenka_21 ozveme sa,az teda mina niekam nestiahneme

leamax
5. jún 2011

@lenka_21 dakujeme, jasne, dame hned vediet 😉

callex
6. jún 2011

@lenka_21 moja vidis keby si stupila na plyn ako som hovorila tak mrche ujdes. 😀 a ja som vedela ze sofer sa pochvali sam. 😀 ale nie..musim ju pochvalit bola veeelmi ohladuplna na vsetky zivoty ktore viezla.
@leamax jaj dalsia ohladuplna..kludne sa navonaj nabuduce...len nie vanilkou ani ruzou. 😝 predvcerom som vyhodila z wc spray s vonou ruzi..robil zle aj ako netehotnej a nie to este tehotnej.hovorila som svokre ze ak ma ma trosku rada nech ho nekupuje...a nist..tak som ho chytila a vyhodila.tak..a urobim to aj na buduce.

@miminkad @leamax baby drzte sa..a dajte vediet.

@lenka_21 no moja dalsie stretko nech si povedia babule ktore sa v nedelu nemohli realizovat.

callex
6. jún 2011

joj baby ja som dnes taaaak podrazdena..od rana len hromzim..vsetci a vsetko ma hneva....vytaca do vyvrtky.kedy akoze na mna pridu tie stavy ked ma rozplace aj reklama na VUB?

gabinkaa
6. jún 2011

@leamax ale veď to sú krásne dve // tak určite tam mimčo je......tak dnes asi ideš na krvičku, moc moc držím palce 😵 😵 😵

gabinkaa
6. jún 2011

@martini ďakujem moja, teším sa veľmi, aj keď je to neuveriteľné, ale pri pohľade na testíky sa presviedčam, že už to musí vyjsť 😵 😵 😵 dnes som testovala aj testíkom RF, nejako dlho trvalo kým sa tam čiarky objavili, ale už sa objavili dve aj na tom

gabinkaa
6. jún 2011

@callex robila som testík v sobotu, bol o málinko tmavší ako v piatok a dnes som robila tým z RF, ale tuším ešte kúpim ten 10 kový, aby boli čiarky tmavšie 😵 😵 😵

callex
6. jún 2011

@gabinkaa netreba ti uz testiky..staci ta krv...to je smerodatne.

gabinkaa
6. jún 2011

@lenka_21 som rada, že sa stretko vydarilo, škoda, že som nemohla tento víkendík, dúfam, že sa bude organizovať aj niekedy inakedy, som na vás myslela, že ako sa asi zabávate 😀

gabinkaa
6. jún 2011

@callex to si tiež myslím, lenže tu sa výsledkov krvi ani nedočkám, v piatok mi zobrali krv a že až v stredu budú robiť rozbor, ved to je týždeň, zajtra zájdem môjmu gyn a uvidím čo ten povie, lebo som to aj zle vyrátala a bude mi chýbať utroš kým pôjdeme do Brna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre