Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
6. jún 2011

@lulu10 podla poslednej ms 6tt +3. ja tiez neviem ako sa to pocita pri IVF. joooj, keby si mala tak pravdu. nebyt tej tekutiny, tak nikoho mmt ani nenapadne a jednoducho by sa to bralo, ze sa neskor uhniezdilo. doky mi povedal, ze keby bolo splodene normalne, tak by som este len teraz niekedy zistila, ze mi meska mrcha a este by nebolo nic vidiet. takze neviem

jada1
6. jún 2011

@martini sestrička mi povedala, že aj Dr. povedal, že veľmi pekný výsledok. 🙂

miminkad
6. jún 2011

@jada1 gratulujem,krasne ciselko 😉

este ma napadlo,zte co mi moj dr odporucal maserku,tak nakoniec je to rehabilitacna,co cvici mojzisku a je v to.co je super 😉

lulu10
6. jún 2011

@miminkad niekto v to cvici mojzisku? 😕 júúúúj tesim, mas nejaky kontakt? daj prosim info 😉

lulu10
6. jún 2011

@leamax tak presne to napadlo aj mna, ze keby si otehu prirodzene tak este by nic moc nebolo vidno alebo len bodku-a tu predsa vidno bolo dnes, takze cakame na zajtrajsie hcg... 😉 a ked ti nasiel tekutinu? co je douglasov priestor? 😕

leamax
6. jún 2011

@lulu10 to je volny priestor medzi maternicou a konecnikom, mi to ukazoval na modeli. tam bola aj ta tekutina, tam je tekutina aj po ovulke. uplne teoreticky to moze byt pozostatok stimulky, ale kedze dnes jej je viac ako piatok, tak neviem, neviem
@lulu10 ano, boli sme hned u nej sa dohodnut. a je to strasne prijemna zena, teda aspon na mna tak zaposobila @miminkad ?

miminkad
6. jún 2011

@leamax preco otaznik 😕

lulu10
6. jún 2011

@leamax aj ja by som k nej velmi chcela ist, nevies ci robi aj mobilizaciu? kde by som ju nasla?

leamax
6. jún 2011

@miminkad ci suhlasis o tete 😀
@lulu10 tusim nieco take spominala. je na tovarnickej - vies, kde je bleskospol? tie kosacky maju vonku vystavene, elektroniku tam predavaju - taka modra budova. tak hned za nou 😉

miminkad
6. jún 2011

@leamax jasne,ze suhlasim,bola zlata a prijemna.
@lulu10 cvici mojzisku,tak asi vsetko.ona si ta najskor vysetri.ze chodia k nej take,ako my.sme vedeli,ze ta s mojziskou v to potesime

lulu10
6. jún 2011

@miminkad zlate babule 😵

leamax
6. jún 2011

@miminkad aspon jednu potesujucu spravu sme sem doniesli, ze. mna to normalne potesilo, ze sme potesili @lulu10 😵

miminkad
6. jún 2011

@leamax veru,to bola asi jedina pozitivna sprava dnesneho dna,okrem toho,ze sme sa nasli a rozosmiali mina 😉

leamax
6. jún 2011

@miminkad no myslim, ze ten bude na dnesok a nas este aj zajtra spominat 😀

miminkad
6. jún 2011

@leamax no neviem,ci aj cely tyzden nie.sme sa zo zuzkou smiali,ze pojdeme na obed,len musime sefa vytiahnut 😀

miminkad
6. jún 2011

@leamax ale vidis,priznala som sa ku vsetkym mojim hriechom 😀

leamax
6. jún 2011

@miminkad kazdopadne na nas urcite nezabudne. este na dochodku bude spominat 😀 😀 😀

miminkad
6. jún 2011

@leamax no to veru hej 😀

gabinkaa
6. jún 2011

@jada1 jéééééj blahoželám, krásne HCG, to je na dvojičky 😵 😵 😵

jada1
6. jún 2011

@gabinkaa ďakujem 🙂 . Tak nech máš aj ty také. 😉 Aj keď ja som dnes už 16 deň po ET. Ty si myslím bola na 13 alebo 14 na krv.

lulu10
6. jún 2011

@miminkad
@leamax este k tomu vasemu minovi zoberte aj mna a to uz moze ist rovno do dochodku 😀 ja som pisala mail dr.Tomášovi do ISCAR MT a ten ani neodpisal-teda zatial 😀

miminkad
6. jún 2011

@lulu10 asi sa uzz nalakal.komu chodis ku gynekologovi?ak chces prejst k minovi,nie je problem,budeme tam vesela partia,ze @leamax? 🙂

lulu10
6. jún 2011

@miminkad ja chodim k dr.Silesovi v TO a kde je ten vas mino? asi nie v to ze?

ninockaskv
6. jún 2011

@leamax.. krucinal, je to riadne zapeklite, som si povedala, ze pozapajam vsetky kable, ze pozriem, ako na tom ste. .vyzera to vselijak, velm ti prajem, aby to nakoniec dobre dopadlo 😉

leamax
6. jún 2011

@miminkad no veru. tusim zrusi aj odrinaciu v PN vo stvrtok a to bude nas den 😀 my tri ked tam nabehneme, tak sa ma na co tesit 😀
@lulu10 len pod aj ty, nech si chlapec uzije. ze teraz nas ma 4take cisla, tak nech mu je veselo 😉 😀 ale ano, je v TO

leamax
6. jún 2011

@ninockaskv dakujem. co hovoria tvoje kable?

martini
6. jún 2011

@jada1 jasné, že pekný. Ja som mala na 16ty deň po ET "len" okolo 900...
keby si chcela nejakú tabuľku, tak:
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
A teším sa na info za 2 týždne, či je tam jedno či dvaja... 😉
@miminkad folikuly tam máš? a dvojcentimetrové? to nechápem 🙂, veď nemáš teraz ovuláciu...no čo tak skúsiť pre istotu nejaký ten sexík večer? 🙂 Daj sa pozrieť ešte niekym ďalším neskôr prípadne, či to náhodnou nie sú nejaké cysty...aj také prípady poznám. Dokonca viem o jednej babe, ktorej urobili OPU, že super foliky veľké má a boli to cysty a pri OPU nič nenašli...

ninockaskv
6. jún 2011

@leamax moje kable nehovoria radsej nic, ale treba ratat aj s najhorsim .. ja som pri mmt nemala ziadne bolesti ani problemy, 1x sme to zistili az pri kontrole srdiecka, 2x teda bol problem skor, krvacanie a bolest vystrelujuca do krizov.. ale hcg som mala od zaciatku vysoke a krasne stupalo... tak neveim, co to tvoje mimco ☹ ze ti takto dava zabrat hned od zaciatku

jada1
6. jún 2011

@martini ďakujem, si zlatá 😉

leamax
6. jún 2011

@ninockaskv takze pokial neni nic vidiet vo vajicovode, nemusim sa bat prasknutia, nie? krize ma bolia tak ako pred mrchou, alebo ked som bola tehu. no mimko asi bude po maminke - moja mamina so mnou lezala v nemocke na rizikovom cele tehotenstvo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre