Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
6. jún 2011

@miminkad ono chorvatsko je cele asi krasne, aspon mne sa paci

lenka_21
6. jún 2011

@ninockaskv No ved prave ... teraz som oznamila mm, ze by mal ist na ster a skoro dostal infarkt ... 😠 😠 😠 Boze ti chlapi nic nevydrzia ☹

miminkad
6. jún 2011

@leamax aj mne sa moc paci a klima mi vyhovuje a je to tam take obdobne ako na sk

miminkad
6. jún 2011

@lenka_21 chlapi aj pri nadche trpia akoby mali smrtelnu chorobu
😀

lenka_21
6. jún 2011

@miminkad Infarkt, neinfarkt pojde a hotovo!!

ninockaskv
6. jún 2011

@lenka21.. ja som vcera bola s tymi kolegami po nasom stretku na pive, tak som si debatoval a pila, volam chlapovi, a on ze rozrezal som si palec, ale je to v pohode, este dokoncim nieco a potom pojdeme na pohotovost.. som sa ho pytala, ze ci ho to boli, on ze nie v pohode, takuto bolest mam rad.. tak ja ze reku najblizsie moze odrodit on.. a to bolo ze to neeeeeeeeeee.. to je ina bolest 🙂

miminkad
6. jún 2011

@lenka_21 veru,coze len my musime trpiet 😅
@ninockaskv tak to ja som sa len mojho hypoteticky pytala,ci pojde pri porod,ale este mi neodpovedal a to je uz dost davo

leamax
6. jún 2011

@miminkad aj mne, presne ako vravis, slovakovi je tam vsetko take blizke 😵
@lenka_21 neboj, pojde. moj bol na ster kvoli mojim mykozam. povedal, ze uz nikdy viac, ale myslim, ze keby mi nieco take zistili ako tebe, tak by isiel. a uvidis, ze pojde aj tvoj.

miminkad
6. jún 2011

@leamax a hlavne strava tam neni o moc ina,uz zhruba viem,kde sa mozem ist najest a co si dat,to je u mna dolezite.

callex
6. jún 2011

@leamax ja mam na pravom vajcovode sactosalpinx a pocas laparky mi ho rozrezali tusim alebo uzavreli nik nevie co mi urobili.kazdopadne je nepriechodny.
@ninockaskv embryjka pekne napreduju..zajtra ti vlozia samych krasavcov.
@miminkad ty si tiez nejaky zazrak prirody..ze foliky.

miminkad
6. jún 2011

@callex nuz,my s @leamax sme osmy div mediciny,preto mame takeho supis sexy doktora

callex
6. jún 2011

@jada1 HCG je krasne..mozu aj nemusia byt dvojky.ja som mala 2051 a neboli to dvojky.takze treba byt pripravena na jednu aj druhu moznost. 🙂
@lenka_21 kludne nam sem chod infosky co si dnes nasala do mozgovej kory. 😀 ten pristup tam vyzera super..myslim ze nebudes lutovat a dobre ste urobili ze ste tam isli.a mna uz humor presiel..je mi 😝 😝 a tak lezim.no ale dnes bol na mna krasny pohlad v praci..spala som s hlavou na stole ako po spravnom zure. 😀

leamax
6. jún 2011

@callex to ani neviem co je. inak je fakt, ze vlastne neviem, ci mam oba vajicovody priecchodne alebo nie, to nikto nezistoval este
@miminkad chorvatsko pozrete, idem pozriet taliansko - to je hrubsi katalog 😀

miminkad
6. jún 2011

@leamax asi aj tam budes mat co vyberat 😉

callex
6. jún 2011

@leamax sactosalpinx je nahromadenie tekutiny vo vajickovode..a tato tekutina obsahuje rozny sajrajt..a vlastne moze vyplavovat embryjka.no priechodnost vajickovodov ti niekto spravi ak povies ze ju chces.ak mas teda super sexy gyndosa skus sa ho na to opytat.ja som si to vybavila ked mi po laparke povedali ze jeden je sacto a teda nepriechodny a druhy nevedia preco ale je tiez nepriechodny.a mne odpoved nevieme preco nestacila.a na tom rtg vajickovodov sa zistilo ze mam ten jeden kraaaasne priechodny.

leamax
6. jún 2011

@callex ty brdo, tolko vselijakych prekazok existuje. niektore zeny ani netusia ake maju stastie, ze bez problemov otehotneju
@miminkad no veru je z coho vyberat

luly3
6. jún 2011

@gabinkaa zajtra je utorok Havlík robí až od 12.00 hod čiže krv ti určite nezoberie 😉

jada1
6. jún 2011

@callex jasné, jasné, je to individuálne. Niektorá čaká aj pri 1400 dvojky, niektorá má aj cez 2000 a je jedno. Je to už tam hore dáno, tak sa nechám prekvapiť 🙂

lenka_21
6. jún 2011

@ninockaskv @miminkad Jasne, ked viem, ze mu ta bolest nehrozi tak je hrdina 😀 😀 😀 ... vidim, ze vsetci mame tych istych chlapov doma ... asi jediny rozdiel je, ze maju ine mena 😝 😝 😀 😉 🙂
@miminkad

kajka39
6. jún 2011

@lenka- ureoplazma sa lieci antibiotikami /SUMAMED/ su to 3tabletky a beru ich obaja partneri.

Cesta bola fajn, len nekonecne dlháááááááá, s mojim motanim po Piestanoch som spravila okolo 550km . Som rada, ze som vas vsetky spoznala, na stretku fajn 😉 Dnes naozaj vegetim, ani päty som z domu nevytiahla, aj som si pospala 😵

@miminkad -ja ked som bola pred mesiacom na UTZ, bol to 26DC a sliznica bola 10mm na kazdej strane som mala 3-4drobne foliky /bezny cyklus bez stimulky /a to som bola 2dni pred menzes. Lekar vravel, ze to zodpoveda 26DC vrasj menzes onedlho pride, co ma dost prekvapilo.... 😨

@luly10
@luly3 - ktora z vas bola v RF 2. novembra na OPU? Tusim jedna luly v tom case lezala vedla v izbe ,mala 10folikov, ale prazdnych...

miminkad
6. jún 2011

@leamax potom mi pozicias to chorvatsko,ak budeme musiet zvolit variant b
@kajka39 fuu to som dost prekvapena 😨

kajka39
6. jún 2011

@miminkad- to som bola prekvapena aj ja. Na vlastne oci som videla foliky aj sliznicu , ako dr. merala /bol pri nej aj doktor ktory ju zaucal / a tak to spolu aj konzultovali, a potom mi to zopakoval a ona ukazala na monitore...

rebeka33
6. jún 2011

Ahojtw
@jada1 Krásne hcg. Jasné prosperujúce tehotenstvo. Len ma zaráža,že bťa tak skoro volali na USG, No uvidíš čo uvidia 😀 Gratulujem 😵 😵 😵
@leamax chúďa ty to máš úplne na prášky- Veľa štastia na zajtra, ja stále verím,že to bude tehu 😉
@ninockaskv na et držím palce nech ti to dobre dopadne a o 14 dni // 🙂
Mne odkedy dala pesar dosť tvrdne brucho a malej sa modrá karička vôbec nepáči, kope vkuse, tak dúfam,že sa to ukludní. Ten strach sa neskončí nikdy. 😒

lenka_21
6. jún 2011

@callex Ved sme zurovali a ako 🙂 😉 🙂 😉 Ja som na zaciatku tehu mala tie iste problemy... dokazala som spat na nohach 🙂 😉

miminkad
6. jún 2011

@kajka39 mne doktor bezne vsetko ukazuje a vysvetluje.mi kecame o vsetkom.lebo som mu vravela,ze som mala slabu ciarku na ovulacnom teste.tak aj preto viem,ze su to neni cysty

kajka39
6. jún 2011

@leamax- to musis mat riadny stres. Nic ine ti neostava, len to nejako vydrzat a verit, ze to dopadne dobre.
Neznasam takych neprebudenych ludi, inac by makali, a vysledky by si mala do par minut keby boli plateni od vykonu.

luly3
6. jún 2011

@kajka39 hej ja som to bola prečo?????

luly3
6. jún 2011

@callex ja neviem či to bol ten prenalálny screening 🙂 ale asi áno
normálne mi to robil môj gynekolog aj fotečku mi dal 😀 a tam už drobec krásne vidieť
len ja to sem neviem pridať až keď dojde mangel tak to sem šupnem 😖 🙂

kajka39
6. jún 2011

@luly3 - jeééjj a ty si uz tehulka, gratulujem velmi. 🙂 🙂
Podarilo sa vam otehotniet pri dalsom pokuse?
Len som bola zvedava, lebo vtedy som bola dost nestastna, ze mam len 1folik a Stecl mi vravel, ze vedla v izbe pacientka zo slovenska nemala ziadny folik, tak som si to zapamätala...a tusim si mi potom napisal, ze si to bola ty. Len tych,, luly,, je tu na konikovi viac, tak som nevedela ktora to je 😉

luly3
6. jún 2011

@kajka39 potom som bola v januari tam som mala jedno vajko
to som bola negatívna a potom som bola v marci a zasa len jedno vajko
a s toho mám drobečka 😀 😀 😀 ja som Štelcovi dala zabrať 😀 😀 😀
a ďakujem 😉 ty sa teraz kedy chystáš????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre