Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
9. jún 2011

@dandy914 neviem ani ja prečo tajnosti, veď to nie sú nejaké závažné výsledky, len pani sa chcela urobiť dôležitá, vraj na výsledky má právo iba lekár a nie pacient a hotovo, keby som bola pri nej asi ju prizabijem, ale čo mi to pomôže

gabinkaa
9. jún 2011

tak baby hlásim HCG, ktoré bolo na 14. deň od ET, teda min. piatok, bolo 502

callex
9. jún 2011

@vrabcek24 moj mm trosku cvicil tie cviky. 😀 ..aj viete presne kde v taliansku?
@lulu10 ked mu napises ze mate zly spg a fragmentaciu tak by ta nemal odhovarat...alebo sa jednoducho objednaj na konzultaciu a tam mu to povedzte a hned aj vymyslite bojovy plan.

callex
9. jún 2011

@gabinkaa no konecne mame cisielko..a krasne cisielko..a neaktualne..teraz je uz 6x take vecsie.

dandy914
9. jún 2011

@gabinkaa nic ti to nepomoze, skoda sa rozculovat. pacient zrejme nema pravo na nic, len drzat hubu a krok. ja som sa tak snazila dostat kartu z iscare a oni mi ju vraj nedaju lebo tam maju svoje know-how!! doteraz rozmyslam ake. a ani mi ju nedali a tom som obvolala asi cely iscare, recepcnou pocnuc a riaditelom konciac.

luly3
9. jún 2011

@gabinkaa no pekné čísielko moja super 🙂 🙂 🙂

gabinkaa
9. jún 2011

@callex veru neaktuálne, ale už nemám chuť to podstupovať znova, už radšej počkám na výsledky UTZ v Brne, len to napíšem dokimu, aby vedel a aj na kedy sa objednám

gabinkaa
9. jún 2011

@dandy914 to máš asi pravdu, že pacient nemá právo na nič, najhoršie je ale na tom to, že všetko musíme platiť a nedostaneme za to ani informáciu, ktorú potrebujeme, veď vždy sa hovorí, že kto platí je pánom, ale u nás to vôbec neplatí, skôr opačne, aj Ti to telef. pomohlo a dali Ti kartu či nie?

miminkad
9. jún 2011

@gabinkaa super 😉

gabinkaa
9. jún 2011

@luly3 ďakujem moja, po tých stresoch je to dobrá správa a to mi tá krava kľudne mohla včera povedať

jada1
9. jún 2011

@gabinkaa pekné číselko 😵 😵. Dnes je už mnohonásobne väčšie. 😉 .
Nechápem tie ceremónie okolo toho a čakať tak dlho na výsledky, tak to je sila. V dnešnej dobe, keď je už takmer všetko on line. Poväčšine labáky posielajú lekárom výsledky mailom.

lulu10
9. jún 2011

@callex my sme mu to na konzultacii hovorili, videl nas spermiogram aj fragmentaciu a povedal ze" koho uz zaujima nejaka fragmentacia, to neni dolezite, dolezite je ze otehotniete..." tak ja uz neviem 😕 asi sme mu trafili zly den ...

dandy914
9. jún 2011

@gabinkaa super cisielko, aj ked uz trochu neaktualne. 🙂
jasne ze nedali. kaslem im na nu.

dandy914
9. jún 2011

@lulu10 povedz mu, ze teba zaujima. podla neho ta fragmentacia nemoze byt pricinou, ze to vzdy skonci tak ako to skonci?

gabinkaa
9. jún 2011

@jada1 to dúfam, že sa zväčšilo, ale neva, len nech to dobre dopadne, vieš pani sa chcela urobiť moc dôležitá, tak ako asi všade čo si myslie, že sú nenahraditeľní

lulu10
9. jún 2011

@gabinkaa super krasne hcg 😵

lulu10
9. jún 2011

@dandy914 ano podla neho to neni pricina, vlastne nic z toho co sme mu vymenovali-co nam vsetko zistili povedal ze NE, jedine co povedal ze je dolezite, ze otehotniem prirodzene a lahko 😕 sama tomu nerozumiem...

vrabcek24
9. jún 2011

@gabinkaa neboj testíky neklamú, my ti držíme palce aby to hcg krásne rástlo
😵
ďakujem, no my chodíme zásadne sami, autom alebo motocyklom, ubytovanie riešim cez net, na súkromí, vždy trochu tu a tam. Talianske Alpy budú teraz prvýkrát, lebo doteraz to bol 3x Grossglockner(3798m.n.m), Rakúsko 😎 s toho 2x na moto bolo to super, je tam tak nádherne, že dodnes pri spomienke som happy. 😀

luly3
9. jún 2011

@gabinkaa no hlavne že si tehula 🙂 🙂 🙂 to je najdôležitejšie 😉

gabinkaa
9. jún 2011

@miminkad 😵 😵 😵

jada1
9. jún 2011

@gabinkaa škoda sa rozčuľovať. Hlavne že testíky silnejú a to je dôležité 🙂 .
Ja idem dnes na kontrolný ultrazvuk, bojim, bojim ....... 😕

callex
9. jún 2011

@gabinkaa no veru na dalsiu krv ani nechod..na co...sono bude skor.

vrabcek24
9. jún 2011

@callex No hej, vieme chceme vidieť Passo Stevio (Stilfersjoch) 😀 a trochu zo Švajčiarska potom doprava za Bozen, IT tam je asi do 30 talianskych passov (jeden z nich má stúpanie 24%) 😀 , nejaké hrady (Thun, Bresciu, Churburg), Vicenzu, Padov - majú najväčšie námesie v Taliansku až 89000m2, v Benátkach sme už boli 😀 , a potom Bibione, tam sme pred rokom objavili hotel z roku 2010 za 35 EUR/os, noc s raňajkami, klímov, Tv.
Nás baví cestovať, tak to riešime takto 😀

gabinkaa
9. jún 2011

@lulu10 ďakujem 😵 😵 😵

callex
9. jún 2011

@jada1 neboj..dobre bude.cakame na vysledok.
@lulu10 tak pri takomto pristupe by som uz jemu nepisala..ale inemu..stelc,koudelka.

gabinkaa
9. jún 2011

@vrabcek24 ďakujem moc moc, nech len rastie
my sme tam kedysi chodili k rodine tak to bolo iné, boli sme tam hneď po revolúcii viac rokov po sebe, patríte medzi motocyklistov?

callex
9. jún 2011

@vrabcek24 to znie ako velmi dobre premysleny plan.ja uvazujem nad nejakym tal.alebo rakuskym jazerom pod horou.niekde kde nebude velmi horuco..lebo za normalneho stavu horucavy tazko znasam a nieto este teraz.

gabinkaa
9. jún 2011

@jada1 tak držím palce, aby dobre dopadol UTZ, neboj určite dobre dopadne, si sa objednávala? ja chcem až bud. týždeň vo štvrtok 😉

rebeka33
9. jún 2011

Ahojte,
@lulu10 ja by som volila telefonát, pre mňa je to osobnejšie a hneď niečo vysvetlím. Ja sa často nepochopím z ľudmi cez net tak dobre.Určite pri takom zlom sprm. je PICSI a možno aj PIDG na mieste. Ak pojdem ešte do stimulky tak si to priplatím.
No baby bude dnes ešte nejaké pozit hcg 😀 🙂 ,už by aj @mia_15 mala testovať či nie? Vie niekto preniesť tabulku 😉 ja som pc nemožná.

gabinkaa
9. jún 2011

@callex ani nepôjdem, lebo zasa by som sa to dozvedela o takomto čase a to budem už v Brne, ešte mám jeden testík z RF, tak ten miniem a potom budem čakať čo a ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre