Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
5. júl 2009

ahojte kocky, grckacie povery neplatia, mama aj segra cakali babu a negrckali... teda maminka si potom pri mne uzila grckania, aj krasu som jej ubrala poriadny kus, vsetky zuby som jej pokazila, plet, no skratka uuuplne som ju znicila 😝 😅 😅
mirindik - to su najkrajsie zvieratkovske casy, uzi si tie male radosti 😵 😵 skoda ze zvieratka nezostanu stale malicke..
zuzlinka vitaaaaaj doma 😵 😵 vyzera ze ste sa mali vyborne, budete pripraveni na ketik 😵 😵 zuzlik mam doma bylinky od tety bylinkarky na udrznie plodu, chces? poslem ti ak ich budes chciet papat, mne su teraz na nic a mam este par sackov..je to blivajz, ale da sa to zjest v pohode a ak to ma pomoct 😉 😵
tanicka kraaaasny chlapec 😵 😵 😵
zuzlik no my teraz s tanickou najnovsie nakupujeme rovnake veci pre buducich manzelov - veduceho a jeho nevestu 😵 😵 teda tanicka mi dava tipy a ja to potom po nej opakujem aby som bola presna.. 😝 🤐

brnanda
5. júl 2009

Ahoj holky,
jéje takový ohlas jsem ani nečekala ,-) moc děkuji i za IP 😉 já vím,koukala jsem se na jejich www stránky, ceny tam jsou,ale víte jak to pak ve zkutečnosti jsou ceny úplně jiné 😉
jdu si pomaloučku pročíst vaše začátky a poreferovat manželovi ,-)
Pěkný prodloužený víkendík přeji a děkuji 😉

julietka
5. júl 2009

tanitka to je mile "ze slovenska krasa" 😀 veduci je ako vzdy krasnucky na spapanie, musi byt velmi kludne dietko, na vsetkych fotkach struha take potmehudske usmevy 😉

tanitka a lenik asi mate pravdu s tym grckanim, ale tiez je vraj pravda ze vacsinou je to potom dedicne z matky na dceru a grcka tak potom aj dcera bude a ak nie ani dcera nebude...no neviem, u mna to zatial vychadza ale nechcem to zakriknut, mojej mame nebolo v ziadnom tehotenstve zle, ale je pravda ze este sa to moze kedykolvek zacat

tanitka tebe odkedy zacalo byvat zle?

mirindi normalne ti to zavidim,samozrejme v dobrom 😉 to musi byt krasne taky zverincek a same mladatka jeje 😵 ale skoda ze vsetko male tak rychlo narastie..

inak kočky dnes som sa dozvedela od mojej starej mamy zaujimavu teoriu...rozmyslali sme ze to este nikomu nepovieme a povedala ze to sa nesmie tajit a vraj sa to musi povedat ihned ako to vieme, lebo potom sa moze tesit a laskou zahrnat este nenarodene babo cela rodina..a ked sa to taji tak sa vraj moze narodit dietatko s nejakou vadou..brrr, aj mi povedala ze sa to stalo jednym znamym z rodiny, oni to dlho tajili a nechceli to povedat, a mala sa im skutocne narodila s razstepom...ja viem ze aj toto su na jednej strane povery, ale vzdy na kazdej povere je cosi pravdy..

avaka
5. júl 2009

Leni,Tani,to pestujete v malych rovnaky vkus s tym oblecenim.. 😀 aby si potom dobre padli do oka.. 😵
Juli,aj u nas to uz vedia,ved to sa ani neda tajit.. 😉
a s tym pohlavim...ak budem chciet dievcatko,staci chodit nenamalovana.. 😅
ked ja ked negrckam,tak potom stresujem,ja by som najradsej chodila drobca kukat aspon kazdy tyzden na UTZ..

tanitta
5. júl 2009

Avaka...asi tak nech si padnu dooka 😎 ...ja skor pokupim dost zbytocnosti co oblecieme raz sa dost... 😖 ale clovek sa uci na svojich chybach sak nikdy som take coi nekupovavala.. napr. nikdy nekupujte mini rifle...babetko ma byt v bavlnke pohodlnej.. na paradu bude dost casu 😵 ..mam asi 3je v skrini len vyprate a chodim sa len pozerat na ne 😀 ...
Julie... mne zacalo byt zle este som len cakala na vysledok 😝 .. ked mi na ranajky zacali smrdiet parky 😝 .. ale tak riadne mi zacalo byt zle od 7tt...do cca 22tt.. tak nejak..inak my sme to tajili.. oficialne sme to potvrdili cca v 10-11tt .. aj tak vela ludi bolo domyslavych 😵 .. ten nazov sa mi odvodil z jedneho filmu"americka krasa".. bola tam jedna scena s ruzami 😅 ..a ci je kludny??.. 😀 .. leni je??? 😎 .. ako kedy...paa

avaka
5. júl 2009

Tani u nas to vedia rodicia a "blizky",v praci a ostatni este nie.
Ale ked take riflicky su take milucke.. 😅 Tak aspon do skrine treba jedny kupit..
a Tu foto mozes teda premenovat na "cesko-slovenska krasa" tiez to bude ako z filmu,ved aj je.. 😉
No a zle Ti bolo teda riadne dlho Tani,to nezavidim..

Dobru noc kocky 🙂

avaka
5. júl 2009

A este som zabudla,Miri zajtra drzime palce,pridi aspon s dvoma 🙂
Tfuj,tfuj,tfuj...

mirinda10
6. júl 2009

dobre rano babulky ja uz som hore od 5tej nedockava na mojich mimiskov ale este budem strasit v praci do 11,45, potom pride muzik a smer Brno po nase pokladiky moc sa tesim

no inak mne sa dnes nechcelo ani moj zverinec opustit tak na mna smutno pozerala ale co budem sa ponahlat, skoda ze tak rychlo podrastu 😉 ale aj babulky rastu rychlo to je priroda aj my starneme co narobime nic

prajem pekny den

lahhel
autor
6. júl 2009

Dobre ranko a krasny slnecny dnik zelam vsetkym 🙂

Mirindik, drzim palce na uspesny ET..tesime sa na tvojich dvoch mimiskov, ak neprides nahodou s troma 😉 drzkaj sa..

Ja som prezila noc v pohode,takze z HAK to nebolo, ale nejaka viroza, ako ste pisali, takze v pohodicke 🙂

..babulky vsetky vas pozdravujem 🙂

zuzla80
6. júl 2009

Pekné ránko babulky,
Miriček veeeľa, veľa šťastia pri dnešnom transfere 😵 😵 Verím, že si nedočkavá, ale určite drobci rastú do krásy 😉

Lahelik som rada, že ti už je lepšie - inak po atk mi prišla mrška načas tuším na 29ty deň. Neboj, príde načas a hneď začneš stimulku.

Lenik mojko ďakujem za ponuku na bylinky, ale neprosím 😉 - momentálne mi stačí kopec liekov a vitamínov, ktoré musím užívať - aj keď bylinky viem, že nie sú na škodu, ale zatiaľ nie, ak si rozmyslím dám vedieť 😉 Si zlatá, že na mňa myslíš.
Inak s Tanittkou ste teda riadn dvojka, keď vy takto už zlaďujete nevestu so ženíchom - no boli by ste podarená rodinka 😅

Pozdravujem vás všetučky len nestiham reagovať, tak zatiaľ páčko 😉

tanitta
6. júl 2009

ahojky..
lahel.. tak dobre..aspon mozes kludne papat atk... 😉
miri... stastnnnu cestu.. 🙂
zuzla....no ja stale dufam ze budem s lenkou svatka 😎 ..
inak budeme chodit plaaavat... 😅 ... idem pridem.. zatial paa...

julietka
6. júl 2009

dobre ranko babulky 🙂

tanitka vy ste s lenkou nozaj velke srandistky 😀 takto planujete buducnost, oblecko rovnake nakupujete, to by bola naozaj sranda keby vam to fakt s tymi drobcami vyslo 😉

lahhelik som rada ze ti nebolo zle z tej ATK, aspon to mozes v klude papat 🙂

mirindik som taka zvedava ci si date vlozit 3 alebo 2, no nechame sa prekvapit..dnes uz budu drobci riadne vyvinuti do krasy 😉

avuska tak to si mozeme podat ruky s tym UTZ, moj muz sa mi smeje ze keby som mala ten pristroj doma tak furt kukam na mimiskov 😀 a ma pravdu ved stale by som kontrolovala ci je vsetko tak ako ma byt 😵

lenik, zuzlik 🙂 krasny dnik vam prajem 😵

mirinda10
6. júl 2009

dakujem za podporu hned ako sa vratime do Ba tak napisem ako sme dopadli inak ja mam dnes 7mi ET a idem 7mi krat do Brna to je co a mala som 7bovovnikov teraz uz su mozno 3ja ale to nevadi dolezite je aby bolo aspon jedno kvalitne ale verim, ze mam aspon 2 😉

julietka
6. júl 2009

mirindi a mozno uz na 7 den budes mat dve dialnice 😉 vyzera to tak ze sedmicka je tvoje stastne cislo 😵

mirinda10
6. júl 2009

no na 7 den to je urcite skoro, tak skoro nebudem testovat este nemam nakupene testy nejak som na to zabudla musim zbehnut do lekarne v Auparku maju ten mamatest ale asi aj niekde inde to neviem ale tam si to mozem pekne sama povyberat pozno aj v Avione uvidim

julietka
6. júl 2009

mirindi aj v Polusackej lekarni mavaju mamatesty, inak je s nimi dost problem, vacsinou mam stastie ze som kupovala poslednu krabicku, je to asi podla vsetkeho najpredavanejsi test 🙂

mirinda10
6. júl 2009

asi ano lebo v normalnej lekarni skoro nic nemaju iba tie rapidclear tie maju vsade

lenka20
6. júl 2009

ahojte zlaticka, mirindik thuj thuj thuj nech ti tie 7-micky prinesu stasticko najvacsie na svete 😵 😵 😵 a ja by som veru testla na 7.den - ked 7 tak 7 😉
zuzlik - no ved ja viem, ze toho papas az az... 😉 ale aj ostatne kocky ak niektora chcete skusit - su to bylinky namiesane bylinkarkou...poslem ak mate niektora zaujem.. mali by sa papat po ET...
lahhelik to je fajn, ze to nebola reakcia na atk, teraz uz to bude ok 😵 😵
noo, my uz to mame s tanickou vymyslene 😀 😀 😀 a mozno to aj klapne 😀 😀 😀 budeme im to pomalicky podsuvat, davkovat... 😉 vsak ked chceme byt rodina tak to musime nejak zariadit, no nie 😉 😀 😝 pricarovat 😅 😅
tani, takze stihas to plavanie 😕 to je super, som zvedava co maly, ci sa mu to bude pacit..ktosi sa pytal na veduceho, ze aky je, ci kludny.. tak teda ked som tam bola, tak sa predviedol ako uplne sladucke dobrucke kludnucke deculko, ale ktovie, ci inokedy nie je certik s rozkami 😉 to uz vie len maminka 😉

zuzla80
6. júl 2009

No trošku nás pozdvihnem.

Mirindik sa už isto nesie s drobcami domov - no tiež som zvedavá, či s dvoma alebo troma 😉
Lenik a to sú také bylinky čo sa môžu po ET? Lebo väčšina byliniek sa nesmie - ale to sú asi také špeci. To sú tie od Šprusanskej?
Táni vy budete chodiť plávať? Malý sa isto skamaráti s vodou - to mu bude fajnučko, až mu závidím to čľupkanie sa.
Juli ahojky naša dvojičkovská tehuľka 😉

tanitta
6. júl 2009

Zuzla.. hej budeme...este zosuladime spanie a plavanie a bude ok;).. ... myslim ze su to tie od sprusanskej...cinske bylinky...

zuzla80
6. júl 2009

A od kedy štartujete plavecký útok na plaváreň.
Neboj Táni malý keď ochutná tú pohodičku vo vode, ani spať sa mu nebude chcieť - len aby ste potom viac času netrávili v tej vode 🙂

zuzla80
6. júl 2009

Tanittka super fotky - malý iný vegeťák 😀

julietka
6. júl 2009

tanitka pridala nove foto jeje, veduci tam vyzera ak v reziserskej stolicke a uz len vydavat rozkazy hihi 😅 ako vzdy je uzasny 🙂

zuzlik ajoj, ja verim ze aj tebe budu onedlho pribudat tt a tiez to potom tipujem na dvojky...vsetko chce svoj cas 😉

a mirindik sa odo dnes tiez pridava a aby tu nebola jedina trojkova mamina napokon 😅

lenik ja sa priznam ze ja som za bylinky, ale ze vraj v tehotenstve by sa uz nemali radsej ziadne uzivat, mozno ak tak roibos caje..no neviem..aby to neublizilo.. 😕

tanitta
6. júl 2009

Zuzla.. maju volat kedy...presny termin este nie je..tak do 3t..
Julie... veduci mal byt golfista nie reziser 😀 .. ale tiez celkom fajn tip "cim budem ak vyrastiem"... 😉
Miri.. uz asi spinka unavena po ceste 😉 ...

lenka20
6. júl 2009

ahojte kocky, ano, su to bylinky od pani sprusanskej a konkretne urcene po ET v pripadoch, ze sa potraca a nevie udrzat plodik... namiesane specialne pre mna 🙂 na udrzanie plodiku...
no idem chytro kuknut fotky mladeho golfistu 😉 mirindik tak akooo???? blsky uz su doma?

mirinda10
6. júl 2009

babulky tak uz som domka, isla som hned domov ved mam 1|2 dna dovoleky takze mame 3 bobacikov 2 blastocysty jednotkovej kvality a jednu morulu dvojkovej kvality este mi zostlai 3 morule ale to asi z toho nic nebude ale nevadi ale doki bol ylatucky meskali sme 10min uz nam volali ale prave sme parkovali ale dnes maju sviatok tak hned po transfere to tam zatvarali
Doki sa pytal ci chceme 2 alebo 3 muzik hned 3 a doki ked som mu povedala, ze mam 7ET tak, ze ok a este aj moj vek
pytala som sa na let a bol zlatucky chytil ma za ruku a povedal, nie je ziaden prroblem s letom, ze hned po zakroku letia do USA a su tehu takze zajtra mozem letiet
inak plati sa 1000czk na hlavu za odber nejak sa dohodli asi s labakom takze spolu 2000 czk co je super tak sa to moc nepredrazi len aby ste vedeli a este v SK uz nekupite estrofem, tak si dajte predpisat estrimax

inak idem sa pozriet co Zuzli poslala ten link na tie blastocysty ja nemam tie hatchovacie blastocysty ale expandovanu

dostala som test babulky a mam ho ocikat 18teho tak mam napisane v sprave a doki, ze davaju testy a robia iba D1 tak som sa smiala boze este sestricky kricali ked som uz mala klucku v rukach vela stastia vsetci su tam velmi, velmi mili mozem len a len odporucat
inak ten pohladat na tie blastocysty je fascinujuci to je priroda

mirinda10
6. júl 2009

inak stranka neplodnost nefunguje skoda, chcela som sa este raz pozriet na tie nase zazraky ☹

julietka
6. júl 2009

mirindik tak predsa ste si dali 3 🙂 a redukciou ti nehrozili?
kto ti robil ET?
fiiha a dokonca aj testik ti dali, to maju asi novinku 🙂 a dokonca taky ze robi len D1 😀 to je mile
mirindik davaj na seba zajtra veeelky pozor, som rada ze doki ti ten let odobril tak mozes s kludnym svedomim letiet 🙂

mirinda10
6. júl 2009

nie nehrzili, ano dali 3 ale to jedno je morula, takze to asi neprezije keby boli 3 blastocysty tak asi uvazuje ale pri mojom veku a po tolkych pokusoch tak nevahal pravdepodobnost uspesnosti trojiciek je max 1%
ano ten test maju tam na krabicke logo Reprofitu aj navod tam maju tiez logo ale inak je to od nich mile ale asi si kupim aj ine ale doki povedal, ze nemam skor testovat ked som mu povedala, ze chcem testovat skor
ET mi robil Stelcl a pytala som sa ho ako sa mal na dovolenke a on, ze bol na kongrese a nie na dovolenke a ja som tu pisala, ze je na dovolenke ale je zlatucky dnes sa stale usmieval

lahhel
autor
6. júl 2009

Mirindik ahojky...takze 3 bobaciky...to je super, pekne sa teraz o ne staraj...a aby si nahodou nebola prekvapena, ked to nakoniec budu trojky 😀 ...ale aj tie trojicky by stali za to, no nie?...
To si ma potesila tou sumickou 2000 czk za oboch...to bolo take zbytocne platit obaja tu sumu...Ale aj tak to stoji za tie peniaze..
No aj ten testik, to je mile od nich...taka pozornost...
Takze testujes 18..to ubehne ako voda..a uz teraz sa tesime na dve dialnici a dalsiu tehulku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre