Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
25. okt 2011

@falin dakujem.

lenka_21
25. okt 2011

Ahojte baby, dakujem @tinna13, ze tu napisala moje spravicky ... Musela som este zbehnut k endokrinologicke (a bez terminu je to na dlhe lakte) ☹ a este na hematosku ... Takze knizku uz pekne opatrujem ako najvacsi poklad na svete 😀 😀 😀 .... po 10 rokoch si ju aj zasluzim 😉 a aj ked v nej skoro nic nie je, tak ju mam celu nastudovanu 😅

V poradni som dopadla super, babetko ma 5,2 cm co zodpoveda 12+0 (tak to vychadza aj podla ms). Potvorka jedna ma trosku vystrasila, lebo ja som hladala srdiecko tam kde naposledy, ale kedze drobec sa otocil tak hlavu mal na opacnej strane ako minule a na zadku to asi neuvidim 😀 No pekne sa tam pretrcal, kludne si plaval a kaslal na Dr.kt. ho nevedela pomerat .... no cely ja 😉

V pondelok idem do BA k Cunderlikovi na prvotrimestrovy skrining a verim, ze aj ten dopadne tak dobre ako dnesna kontrola 🙂

@rebeka33 Ten cas je v pohodke, ja som ranne vtaca a vstavam medzi 5.30-6.00h normalne 😉

@falin Vedela som, ze som ta dobre odhalila 😝

@miminkad Zajtra tu bude dobre, musi a BASTA!!!

miminkad
25. okt 2011

@lenka_21 tak som rada,ze dobre sprava 😉 len nech si drobcek plava 😵

lulu10
25. okt 2011

@lenka_21 wááááw 😵 😵 😵

lulu10
25. okt 2011

@miminkad zajtra ides hned rano k nidalovi? drzim palce 😵

miminkad
25. okt 2011

@lulu10 ano,hned rano tam mam byt

mia_15
25. okt 2011

Ahojte baby,

@lenka_21 velmi sa tesim s tebou 🙂 urcite si tu knizku zasluzis a budes ju mat za chvilocku plnu dobrych vysledkkov a parametrov babatka 😉 leni a co ty nemozes spavat ked 5:39 si mi uz pisala 🙂

@miminkad ahoj, je super,ze uz nekrvacas... a ta hnusoba sa vstrebe a hotovo, ja tomu verim.... Kedy zajtra ides ku gyndosakovi? ja ked pridem z roboty,tak hned zapinam pocitac a citam a citam co ste popisali,tak zajtra cakam dobru spravisku,moc drzim vsetky prsty.

Baby a ja som si dnes rano musela spavit test, ja som to uz nevydrzala a boli tam // ,len ta jedna bola uplne slabucka... kukala som na ten test jak taky puk 😕 🙂

miminkad
25. okt 2011

@mia_15 jej,to je super,tak tichucko gratulujem a nech silnie.idem hned rano

mia_15
25. okt 2011

@lulu10 ahoj, ja som si .Zibor a utros dala predpisat mojmu gyndosakovi a nemusela som za to tolko platit ako ked som to vyberala v lekarni v Brne. Treba sa opytat gynekologa ci s tym nebude mat problem a ktore lieky ti vie napisat a pak si ich vyberies tu a budes platit len doplatok... 😉

mia_15
25. okt 2011

@miminkad dakujem, ale ja sa aj bojim tesit, aj ked som sa rano od radosti az rozplakala ked som ich tam zocila 🙂 a muza som z postele zburcovala,ze ci nemam fatamorganu 🙂

leamax
25. okt 2011

ahojte dievcata
dost davno som tu nebola, ze 😀 tak co mate nove? mi to tu zhrnte, nemam sancu precitat 4 mesiace dozadu 😀 😀 😀

tinna13
25. okt 2011

@mia_15 jeej tak to je super. ktory den po ET si dnes? mala si aj PK?

mia_15
25. okt 2011

@tinna13 ahoj, hej mali sme PK a v nedelu sme boli na ET. Len neviem od kedy sa to pocita,ci je prvy den nedela,alebo az pondelok 😕 Ja som si ten moj test porovnavala s tvojimi co mas tak krasne nafotene 🙂

linda81
25. okt 2011

@mia_15 gratulujeeeeem...aj ja uz chcem mat pozitivny test...☹

linda81
25. okt 2011

@miminkad drzte sa zajtraaaa

leamax
25. okt 2011

tak pozeram, ze su tu aj nove tvare, resp. sa nepozname.
ale zachytila som, ze
@mia_15 ma pozitivny testik - tichucko zo srdiecka gratulujeeeeeeemmmmm
@tinna13 pozeram tie tvoje tt - ty sa este nechystas rodit? uz asi kazdu chvilu, ze 😵

tinna13
25. okt 2011

prvy den sa rata pondelok, cize dnes si 9 den. zo zaciatku je normalne ze je ciarka slabsia, dolezite je aby silnela, tak drzim palce. ak sa ti podari tak odfot. aj ja som mala vklad v nedelu

mia_15
25. okt 2011

@linda81 dakujem, ale ja len dufam,ze to bude aj dalej vsetko OK. nebojkaj, raz ti ten testik ukaze dve ciarocky 😉 asi musime byt my vsetky tu len velmi trpezlive a hlavne silne.. ja som si uz tolko krat pri negat. testoch poplakala....

mia_15
25. okt 2011

@leamax dakujem moc 🙂
@tinna13 idem ho skusit odfotit 🙂

leamax
25. okt 2011

@mia_15 na tu foto som aj ja zvedava 🙂 na tie kolajnice sa vzdy tak dobre pozera

tinna13
25. okt 2011

@leamax ano uz to moze prist kazdu chvilu aj ked tomu zatial nic nenasvedcuje.
ty kedy skusis dalsi pokus?

mia_15
25. okt 2011

Baby trosku je to rozmazane 🙂 dufam,ze to dobre spravim,lebo som sem este foto nedavala....

leamax
25. okt 2011

@tinna13 sme objednani na konzultaciu ku koudelkovi 29.11., dalsi pokus bude teda po novom roku, skor aj tak nemozme a asi by mi to ani koudelka skor nechcel urobit. a to uz bude ten vitazny pokus 😵
@mia_15 tomuto hovoris slaba ciarka? ved je to jasne, ziadna fatamorgana🙂parada 😵

tinna13
25. okt 2011

@mia_15 ciarka je jasna vobec nie je slaba, akurat. to je tvoj prvy pozitivny tehotensky test?
@leamax jasne ze toto uz bude vitazny pokus, si oddychnuta plna sil a optimizmu tak to uz musi vyjst.

leamax
25. okt 2011

@tinna13 dakujem, verime tomu, ze uz ano, uz to vyjde a takto o rok budeme mat aj my bambulko
a tej vasej sa co nechce ist von? rodit mas normalne, ci mas planovany cisarsky?

mia_15
25. okt 2011

@tinna13, @leamax mne sa fakt zdala slaba,ale od rana trosku stmavla 🙂 hej, prvy krat v zivite som videla dve ciarky na mojom tehu teste a to som si ich uz zopar porobila 🙂

leamax
25. okt 2011

@mia_15 toto nie je slaba ciarka. ja som mala na 13den po et taku, ze sa to nedalo ani odfotit, taka bola slaba. tato je uplne super.
no ono to na vzduchu oxiduje, preto tmavne. ale po dvoch dnoch budes robit novy testik a tam uz ta druha // bude riadna a to je najdolezistejsie 😵

tinna13
25. okt 2011

@leamax rodit mam normalne, mohla som si vybrat, tak som si vybrala prirodzeny porod.
no zatial sa jej nechce ale ja by som chcela rodit az 3.11 to ma mm narodeniny. ja mam vlastne 1 termin teraz v piatok podla sona a podla MS mam termin 3.11

miminkad
25. okt 2011

@mia_15 neboj,bude to dobre.tes sa.ja som rada,ze ti to vyslo 🙂 je to tam 🙂
@leamax nemas sa tolko cvachtat a nezabudni vatu do usi 😀
@linda81 dakujem,budeme sa s bambulkami snazit.a aj ty budes mat bakule,uvidis 😉 ozaj,nezacinas zajtra so stimulkou?

miminkad
25. okt 2011

@tinna13 inak ma napadlo,mi sme s muzom mali tento mesiac tiez narodeniny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre