Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
26. okt 2011

holky je 780 ufffff

leamax
26. okt 2011

@miminkad 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nebudem sa opakovat, ved ty vies 😵

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 v nedelu sa tak letmo vyjadril,ze by mohla byt tam.ale podla mna ked hcg tak rastie,tak tam musi cosi byt
@cecil36 dnes som 15 den po ET.no chcela by som ist do brna,nech sa k tomu vyjadria.lebo neni vidiet dutinku.a uhniezdilo sa asi stvrtok,ked som spinila

lulu10
26. okt 2011

@miminkad ty brdo tak to je jasne ako facka 😵 😵 😵 jáááááj tak som rada, len chod do toho brna prosim 😵

maticap.
26. okt 2011

@miminkad hcg je supeeer! 😉 len nech rastie! Inak, kamoske sa hematom vstrebaval dlho, ale jej dr. to vobec nebral ako nejake ohrozenie alebo dovod na pn-ku. Skratka - vstrebe sa, ine mu neostava 😀 .

lulu10
26. okt 2011

baby ked idem 10.11. na konzultaciu a v ten den mam aj dostat mrchu je mozne aj zacat stimulku ci musim cakat do dalsej mrchy?

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 @maticap. moj to berie ako dovod na kyret.v piatok ze mam prist na sono a aj s taskou a nalacno.lebo neni vidiet dutinku

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 podla mna mozes zacat

lulu10
26. okt 2011

@miminkad co??? to ti doporucil nidal? chod v piatok do brna a kludne sa rano najedz 😠

leamax
26. okt 2011

@lulu10 ja tiez myslim, ze mozes zacat, ved pichat sa zacina aj tak az na druhy den, nie? to mas uplne idealne, este mi mozu aj hp zobrat v brne, ak by chceli
@miminkad este raz ti to aj tu zopakuje - kasli na nidala a bez piatok do brna. on by si len rad tusim zas zapisal do profesijneho zivota dalsi zakrok, debo 😠

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 presne to mi odkazal.....
@leamax je to ko...t

miminkad
26. okt 2011

@leamax je to vrah babatiek

lulu10
26. okt 2011

@miminkad pripajam sa k @leamax to je presne co som ti rano pisala, tu ti lekari nemaju trpezlivost a nepoznaju ine riesenie len šup na salu a hotovo, chod do brna a urcite pockaj min. cez vikend

lulu10
26. okt 2011

@miminkad a to vedel o kolko ti stuplo hcg?

leamax
26. okt 2011

@miminkad korunovany. ja som ti to hned hovorila, ku mne sa tak tiez spraval, ked este robil v TO a bola som tam s tym prvym nasim babom. arogantny blb. mozno odbornik na zakroky a tym konci 😠 ved mi nevedel ani len sono urobit a vrtal sa vo mne jak drevorubac a ked som aukala od bolesti, tak ma este zdrbal, ze som nejaka moc citliva. kreten 😠 😠 😠

leamax
26. okt 2011

no nezabili by ste tu moju spolubyvajucu - teraz dosla, ze ona sa potrebuje natiahnut (akoze nech mi netvrdi, ze ona sa nevyspala), uz spi, ale nechrape!!! to nemoze takto spat v noci? 😠

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 hej,vedel.asi tam volal
@leamax je to blb.ja tam asi nechcem ist.neviem,ci minovi povedat to cislo

leamax
26. okt 2011

@miminkad ved minovi povedz, ten ta ved netlaci do kyretu, nie? ale aj tak chod piatok do brna a vyaskli sa na nich dvoch.
neveim, ale mne sa uz aj mino akosi nepozdava 😕
ja pojdem k nemu na kontrolu po kupeloch a hodim mu do eteru, ze ideme ku koudymu na konzultaciu a ak bude zas trepat o tej dvojrocne jpauze, tak od neho pojdem prec a hotovo

miminkad
26. okt 2011

@leamax minovi som volala rano,je toho nazoru co nidal,ze zalezi na hcg.no len akeho gyndosa tu,ked tu normalny ani neni

leamax
26. okt 2011

@miminkad ze v Banovciach je dobry Paul. v nemocke mi na neho dala cislo jedna sestricka, co nemohla 5 rokov otehotniet a jej pomohol. som ti to tusim spominala, tak by som presla potom k nemu. uvidim ako sa mino bude chovat. ale to asi budem moct az po novom roku, lebo ked som uz tento rok menila doktora, tak uz tusim nemozem, ze?

lulu10
26. okt 2011

@miminkad ja by som na tvojom mieste isla do brna na sono, vypocula si tam nazor a podla toho sa rozhodla,no aj tak by som min.tyzden este pockala, ved tym nic nestratis, do nemocky mozes ist kedykolvek...k nidalovi uz nechod ja by som vsadila na mina, ublizit urcite nechce, chce ti len dobre a myslim ze do kyretu ta tlacit nebude...

miminkad
26. okt 2011

@leamax to som pocula o nom.tusim kamoska k nemu chodi.aj baska je dobry

@lulu10 mino bol tiez za kyret.ale chcem pocut nazor z brna a rozhodne aspon dva tyzdne pockat

lulu10
26. okt 2011

@miminkad do kelu ale to je tu automatika, ked nic nevidia tak hned cistenie, myslim ze kazdy jeden gynekolog tu naokolo (okrem lekarov z CAR) ma tie iste metody, ci banovce, partizanske alebo To, nemaju skratka take skusenosti s problemovymi pacientkami...

leamax
26. okt 2011

@miminkad pripajam sa k nazoru @lulu10 pockaj minimalne tyzden a uvidis. ked hcg tak krasne stuplo, mimko tam urcite je. nedaj sa nahovorit na kyret, v ziadnom pripade
a vidis, tak kdyby neco, tak urcite by som isla k tomu paulovi 😉
@lulu10 presne, trafila si klinec po hlavicke

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 asi tak...len ako sa ich s tym cistenim zbavit....
@leamax ved spolu volaco vymyslime

lulu10
26. okt 2011

@miminkad ved donutit ta nikto nemoze, pokial nekrvacas alebo sa necitis zle tak nikam nemusis ist-teda okrem brna, tam sa dozvies co treba ...

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 my to pride akoby na mna tlacili

leamax
26. okt 2011

@miminkad no ved s tym ratam, ze nieco vymyslime 😀
nedaj s k tomu dotlacit, nech si tlacia inde 😠

lenkalienka01
26. okt 2011

@falin dakujem, robim vsetko pre to, aby sa im pacilo 😀 😀

lenkalienka01
26. okt 2011

@miminkad HCG super, drzim palce nadalej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre