Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
18. jan 2012

@lulu10 ,

tusim dnes idete, tak stastnu cestu...som potom zvedava na priebeh a referencie...tak na mna nezabudni, pls 🙂

lulu10
18. jan 2012

@gerdusha kokso ja mam takú nádchu ze ani nevladzem dychat, teraz neviem ci to bude vadit alebo nie.... odchadzame dnes o 15.00 😕 nenapadlo ze by to mohol byt problem, ved nadcha nemoze ovplyvnit protilatky na trofoblast ci?

lulu10
18. jan 2012

mam zavolat do tej prahy, ci mozem prist na vysetrenie s nadchou? 😕 😕

naveen
18. jan 2012

ahojte, prisla som nakuknut..nejak pomenej chodim na kona .. vy ste toho teda riadne popisali, vidim, ze tu sa kociky vo velkom vyberaju.. nam by mal prezident za nevycerpatelnu energiu a pozitivizmus udelovat medaile 😀
@gerdusha @lulu10 idete do tej prahy? tak drzim palce ...

@zarabono vy ako? drzite sa? 😉

tanitta
18. jan 2012

ahojky...
baby mam clexane 8ks.. podarujem...

gerdusha
18. jan 2012

@lulu10 ,

lulu, neviem...ja ked som sa objednavala na GENETIKU, tak mi sestricka prizvukovala, ze prist bez nachladnutia, liekov...tiez na mna nieco lezie...

ale neviem ako s tou prahou a nachladnutim...vidis, rebeka pisala, ze by sa nemalo...skusala si do tej prahy volat?

gerdusha
18. jan 2012

@naveen ,

diky za palce...idem az koncom februara...

lulu10
19. jan 2012

My sme nakoniec nesli, zložila má chrípka, oplakala som to :(

lenka_21
19. jan 2012

@leamax Tak ako pokracujes ... dobehla som na skok, ze pozriem ako sa mas a teba nikde 😕 😕

@zarabono Netusis ako pokracuje @leamax

@lulu10 Gratulujem k testu ... skus zavolat do Prahy a opytat sa 🙂

Ja mam dnes poradnu a tak drzte palceky!!!

naveen
19. jan 2012

@lulu10 a na kedy vam prehodili termin?
mozno si vas vybrala detska dusicka, ktora sa este nechce narodit.. tak si to takto zariadila.. neboj ty nic, vsetko bude 😔

zarabono
19. jan 2012

@lenka_21 prave sa jej chystam napisat.uz som vcera jej chcela pisat.som volaka dopletena v poslednej dobe.a idem sa objednat na ten druhotrimestralny screening.a drzim palce na poradnu,daj potom vediet. 😉

lulu10
19. jan 2012

@naveen prehodlili nas na 2.2.2012- pekny datum, taky akurat pre nas

zarabono
19. jan 2012

baby,ked je kamoska 18+6tt,tak zajtra zacne 20tt? 😕

lulu10
19. jan 2012

@zarabono
@lenka_21 babule @leamax ma dnes opu, vcera uz isli do brna kvoli zlym cestam... tak drzime palce

zarabono
19. jan 2012

@lulu10 ja viem,ze sla vcera do brna. 😉

lulu10
19. jan 2012

@naveen jóój nestraš ma s takymi vecami 😅 ja by som bola isla, len chlap zavelil ze ma nebude trepat taku dialku ked som ledva dychala 😠 keby bolo na mne tak sme uz tam 😀

zarabono
19. jan 2012

spravicky od leamax,maju 2krasne zrele vajka 🙂

naveen
19. jan 2012

@lulu10 nechcela som strasit.. len ked sa ti to takto posunie.. to malo byt na povzbudenie 😕 mozno sa mimco chce narodit v inom znameni 😉

lulu10
19. jan 2012

@naveen tak to moze byt 😵

gerdusha
19. jan 2012

@lulu10 ,

aaaach jo...clovek mieni...to ma mrzi...u mna to vyzera na poriadny zapal pluc alebo priedusiek, tiez idem zajtra k mudr...a mam takisto velmi ohrozenu buducotyzdnovu genetiku...

gerdusha
19. jan 2012

@lulu10 ,

to je ale super, ze vam dali taky skory nahradny termin!

leamax
19. jan 2012

ahojte dievcata 😵
nikomu som tu nechybala, ze 😀 vidim, ze @zarabono uz podala spravy, tak idem oddychovat 😉 dakujem, ze ste na mna mysleli 🙂

lenka_21
20. jan 2012

@leamax Chces dostat na zadok ... uz som vystresovala @zarabono , lebo som nevedela co je s tebou. Ked sa preberies tak podaj kompletnu spravicku a aj podrobny popis ako si sa prebudzala z narkozy 😀 😀

Baby, tak ja som bola vcera v poradni ... tiez vsetko v poriadku, drobcek sa ma fajn a rozmyslam po kom zdedil exibionizmus. 😕 🙂 Dr. ho merala a chcela mu zmerat stehennu a kost a tak sa mu prihovarala, ze nech sa jej ukaze ... a on jej hned pekne ukazal, ze je chlap a v plnej parade 😀 😀 😀 Samozrejme na stehennu kost jej kaslal a trvalo hodnu chvilku kym ju ukazal 😅 Drobcek ma cca 640 g a zodpoveda tehu tyzdnu 🙂 😉 🙂

zarabono
20. jan 2012

@lenka_21 super,som rada,ze ste v poriadku.no maly chce ukazat aspon tak,ze je chlap,ked sa inak neda 😀

lulu10
20. jan 2012

@lenka_21 gratulujem ze je vsetko ok, aky uz mas krasny tt 😵 😵 😵 uz mate aj meno vybrate pre drobca?

lenka_21
20. jan 2012

@zarabono Asi to budem tym 😀 😀 😀 Dr.sa tolko smiala, ze na chvilku ani nepokracovala v sone 🙂

@lulu10 Co sa tyka mena, tak my sme s mm nekonfliktne typy a tak sme sa rychlo dohodli ... mame vybrate Matej a Samuel ... my mame slovanske priezvisko a tak nic "exoticke" sa k tomu nehodi 🙂

lulu10
20. jan 2012

@lenka_21 ty mas uuuuuuplne moje typy na mena, sranda, aj my mame chlapcenske Matej a Samuel 😀 😀 😀 mne sa exoticke mena nepacia, mam rada klasicke pekne slovenske mena 😉 velmi dobry vyber 😵

lenka_21
20. jan 2012

@lulu10 Tak to som rada, my asi dame Samuel tak Vam nechame Mateja 😉 😉 😉 K nasmu priezvisku by to vyzeralo aj cudne ... taky Alex, Tobias ... atd...

leamax
20. jan 2012

@lenka_21 gratulujeeeeem, chlapciatko krasne rastie 😵 a som rada, ze je vsetko v poriadku 😵
tak prebudzanie z narkozy 😀 no uzili si, ako vzdy 😀 prve, co si pamatam je, ze ma sestricka zvozila, ze uz sa jej treti krat pytam ako to dopadlo 😀 potom som im pochvalila hudbu na sale a cestou na izbu som jej vravela, ze: vy si tu asi toho vypocujete, co kazdy navyprava pod vplyvom narkozy, ze 😀 tak asi tak. neviem, kto sa na tom viac bavil, ci ja alebo ona 😀 😀 😀
a robil to kozumplik - akoze fakt sikovny a snazivy doktor, nemozem na neho nic zle povedat. po prebrati nam vsetkym trom na izbe pekne vsetko vysvetlil - akoze keby je niekto prvy krat na OPU, tak to hned vsetko pochopi. chcela som povodne koudyho, ale potom dosiel za mnou, ze ho to mrzi, ale mal nejake rokovanie, tak nemohol. ze ved predsa nezalezi na doktorovi, ale na embryjkach 😵

gabinkaa
20. jan 2012

@leamax blahoželám ku krásnym vajkám, čakáme na ďaľšie dobré správičky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre