Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
27. jan 2012

@eviq no uz som chcela vyhlásiť po tebe celoštátne pátranie 😀

gerdusha
27. jan 2012

@lulu10 ,

jaaaaaaaaj....no logika by v tom bola... 🙂

leamax
27. jan 2012

@lulu10 no presne take iste fyziklane uvahy napadli aj mna 😀
@eviq aj my chceme vediet ako si dopadla. teda ak sa podelis 😀
@lulu10 tak ale tie obcianky zas maju inu imunitu. je normalne dokazane, ze keby hociktora z nas isla na tyzden byvat do nejakej tej ich osady, tak by ju nejaka pliaga skolila hned. ony su uz odolne hadam aj voci moru (myslim ako mor ako chorobu, nie ako more 😀 )

gerdusha
27. jan 2012

@leamax ,

tak ked su take super odolne, preco neberu prednison na znizenie imunity???? 😀 😀 😀

eviq
27. jan 2012

@lulu10
@leamax jasne....uz teraz vsetky vsetko viete, pisala som.... 😀 musela som vas trosku podrzat v napati, lebo ziadna pikoska nie je taka dobra ako ta, na ktoru sa dlho caka 😀 😀

gerdusha
27. jan 2012

bol mi cert dlzen tejto PN-ky...budujem si zavislost na konikovi!!!!

lulu10
27. jan 2012

@eviq to sa ti podarilo takto nas natahovat, no ja mam zas koooopec otazok 😅 zacala som uz v IP

lulu10
27. jan 2012

@gerdusha no moja ja som v robote a budujem si rovnaku zavislost 😀 😀 😀

gerdusha
27. jan 2012

@eviq ,

zabudla som....ty si bola v prahe? fakt som zabudla, prepac, urcite sme sa o tom uz bavili

leamax
27. jan 2012

@gerdusha 😀 😀 😀 lebo nemaju protilatky na spermie a na trofoblast, to ti je dufam na sto pro jasne 😀
@gerdusha vitaj v klube zavislakov 😀

lulu10
27. jan 2012

@gerdusha ano @eviq bola v prahe

gerdusha
27. jan 2012

@lulu10 , fakt tam bola? a nevies, ci sme sa spolu o tom rozpravali? 🙂

@eviq, bavili sme sa my dve o prahe? nevies? 🙂

eviq
27. jan 2012

@lulu10
@gerdusha 😀 😀 😀 😀 dobre som sa zasmiala na tej prahe....ano bola som tam, ako spravne tvrdi lulu a ani ja sa napamatam ci sme sa o tom bavili...ale proste mam vsetko tak ako ostatni, protilatky na spermie a trofoblast a pozitivnu BI, fasla som kondomy a prednison 😀

lulu10
27. jan 2012

@eviq
@gerdusha ľudi to bude "prekvapko" ked ja pridem z prahy s prednisonom a kondom a pozitiv. vysledkami 😀 😀 😀 nechcete sa niekto staviť ze ako to dopadne? 😀 😀 😀

leamax
27. jan 2012

@lulu10 😀 😀 😀 ved hadam nechces trhat partu 😀 ale nie, ja neverim, ze by sa toto u teba potvrdilo. u teba bola jasna pricina, tak co tu strasis este aj s protilatkami. sa zas neopič, hej 😀 😀 😀

gerdusha
27. jan 2012

@eviq ,ze sme sa o tom nebavili, ze ze? 😀
@lulu10
@leamax ,

ma tam potom vlastne vyznam ist? ked vsetky vyfasuju to iste?....

aaaale...to som tu uz milionkrat rozoberala a nakoniec sa tam aj tak objednala... 😀 ...lenze, hmm...co ked su tie zapalene priedusky nejakym znamenim ze tam netreba??? 😀

clovek aby sa nenudil, vymyslel spekulovanie...

leamax
27. jan 2012

@gerdusha 😀 sa nudis? pod mi ozehlit pradlo, ta hned prejdu spekulacie o prahe 😀 😀 😀

jaj, dievcata, idem si ja nieco porobit, lebo fakt budem najviac zavisla tu 😀 zatial sa majte

gerdusha
27. jan 2012

@leamax ,

praaave som poskladala pradlo a reku musim ist pozehlit, bo sa mi to kopi...eeeej, zle je, uz tu vznika aj isty druh telepatie...idem ja kade lahsie na chvilu tiez 😀

eviq
27. jan 2012

@gerdusha nieeeee, urcite sme sa o tom nebavili...... 😀 😀 to by o tom nieco @lulu10 musela vediet 😀

lulu10
27. jan 2012

@eviq
@gerdusha no robte si zo mna srandu ! niekto tu musi aj kronikára robit 😀 😀 😀

eviq
27. jan 2012

@lulu10 máš pravdu, poriadok musí byť 😀 ty tie narkózy asi najlepšie znášaš, lebo ti pamäť najlepšie slúži.... 😀

lulu10
27. jan 2012

@eviq ja sa hlavne veeeelmi dobre vyspim v narkoze, akoze keby som mala to zariadenie doma tak si asi kazdy den trosku cucnem 😀 😀 😀

eviq
27. jan 2012

@lulu10 ja tiež, ale pssst 😀 😀

zarabono
27. jan 2012

@lenka_21 ale nechce sa mu.ma nas vsetkych na haku. 😀 ale mame od dnes doma angel sound,tak sa aspon sem tam mozem ukludnit 😅

lenka_21
27. jan 2012

@leamax No to je logikus, ze trosku sa sledujes ... a babetko mas v brusku urcite ... ako som tu uz raz pisala, baby na zahranicnom fore sa po IVF nazyvaju PUPO (pregnant until proven otherwise - tehotna pokial nepotvrdene inac 😀

@zarabono No vidis a nas exibionista vycapeny na celu obrazovku ... aj keby som nechcela vediet co to je tak nemam sancu 😀 Tak mozno cakate bambulku 🙂

leamax
27. jan 2012

@lulu10
@eviq vy zavislacky od narkozy 😀 😀 😀 sa tu dobre bavim 😀 😀 😀
@gerdusha ja som si polovicku ozehlila, zvysok necham na zajtra, babulko uz ma toho dost. a hlavne som uz hladna ako pes, tak kaslem na zehlenie 😀
@lenka_21 takze ja som teraz PUPO? 😀 a o tyzden uz budem PUPKACIK 😵 to moj muzik volal tehotnu sesterku tak, sa jej to ohromne pacilo 😵
@zarabono ja ti to furt hovorim, ze mas v brusku bambulku 😵

lulu10
27. jan 2012

@zarabono aj ja tipujem dievcatko 😵

zarabono
27. jan 2012

@lenka_21 ja ti neviem,vyzra to podla mna na chalana,ze to bude.podla vsetkych tych babkovskych carovani a aj zatial tipuju vsetci chalana,len @leamax babu.no uvidime,co sa z nasho vykluje.ale mm hovori,ze to bude lenochod ako ja,ziadny futbalista 😀
@lulu10 ty si ako kamos,aj ten si so mna casto robi srandu,nech mu donesiem jednu flasu 😀
@leamax je to podla mna chlapcisko.a ty budes mat bambulku a dame ich dokopy 😵

baby moje,dnes den blbec.sla som robit piskotu so smotanovym kremom a idem dat cesto na plech,sa mi zdalo nejake huste,ale tak dala som ho.dam ho do rury,idem zamiesit na sisky,a najdem sneh.tak uz viem preco bolo huste.tak robim druhy pokus,bojim sa aj dufat,co z neho bude.no a zo sisiek ani nevravim .sisky dopadli dobre,len druhe cesto asi zas nanic,idem ho dat na plech a to nove udelatko to tak nevymiesa ako ked si to robim sama a na spodku mmi zostalo trochu vajec s cukrom 😠

zarabono
27. jan 2012

@lulu10 podla fotky 😀 to uz je zas ine 😀

leamax
27. jan 2012

@zarabono eee, naopak, ja mam v brusku chlapceka a ty mas bambulku, ver tomu. ver starej bosorke 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre