Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
6. feb 2012

@zarabono
@jada1 vždy sa nájde niekto kto chce pokaziť radosť človeku, ale kašlem na to, je to síce veľmi nepríjemné, ale určite na to zabudnem, nebudem sa nejakým debilom zaťažovať, už som sa tu sťažovala zatiaľ len slovne, ale bolo mi povedané, že aj tak sťažnosť nepomôže, nikto nebude svedčiť, že to hovoril a vraj sa takto správa aj k ostatným, arogantný, namyslený debil, ale vraj aj na neho príde, tak mi tu povedali v nemocke a to jeho kolegovia, takže už poznajú jeho slovnú zásobu a prístup k ľuďom

gabinkaa
6. feb 2012

@jada1 no tééééda, tak vy budete v našom termíne, my sme sa poponáhľali a celkom som aj chcela, aby to bolo v termíne, lebo ja mám potom meniny, takže by sme slávili spolu malinká narodeniny a mamina meniny 🙂
budeme držať palečky aj s malinkou

zarabono
6. feb 2012

@gabinkaa ved to.presne to som si aj ja povedala,ze nejaky debil mi za to nestoji a kaslat nanho.

jada1
6. feb 2012

@gabinkaa veru, veru, každému sa zlé vráti ako bumerang. Ty sa len pekne vytešuj s maličkou 😵. A teda držte nám tie palčeky 😉 , ja sa potom ozvem.

leamax
6. feb 2012

@zarabono
@gabinkaa jasne, taki debili nestoja za to aby ste sa im venovali a nechali sa nimi rozhadzat 😉 na druhej strane ma napada, ze ako "dojde aj na neho", ked sa kazdy na stazovanie vykasle, lebo ved u neho je taketo spravanie normalne a staznost nepomoze?
ale ano, chapem, nenechaj si pokazit tieto nadherne chvile takym kretenom 😵

zarabono
6. feb 2012

@leamax ja myslim,ze aj same mu mozeme spravit reklamu...inak na nete je aj stranka,kde sa pisu hodnotenia lekarov

leamax
6. feb 2012

@zarabono jj, viem, len asi malokto tam pise, moc tych hodnoteni som tam nevidela

zarabono
6. feb 2012

@leamax no ja ked som pozerala toho debila,tak ich tam praveze bolo dost.i ked niektory doktori tam vobec nie su

gerdusha
6. feb 2012

@gabinkaa ,

mna napadlo aj horsie slovo ako kreten...ja si myslim, ze tak ci tak by sa staznost mala napisat...napises ju ty, o par dni, tyzdnov aj ina, mozno ani ty nebudes prva...a jednoducho sa ukaze, ze co to je za lekara...ved TOTO NIE JE MOZNE....!!!!

gabinkaa
6. feb 2012

@zarabono
@jada1
@leamax to vrátenie sa už neberie tak, že ho niekto potrestá, vraj je odborník v anesteziológii, ale debil, ale mi tu povedali, že sa vytešuje zo svojich detí a vnúčať, ale vraj najhoršie vrátenie je na deťoch a vnúčatách a nikdy nevie čo ho v tomto smere ešte postihne a čo budú musieť riešiť a môže to byť ďaleko horšie

zarabono
6. feb 2012

@gabinkaa podla mna uplne staci povedat,aky je charakter.dnes ked je volba lekara,tak to spravi svoje...zial nie vsetci doktory sa spravaju ako ti v brne a od tych by sa mali vela co ucit po ludskej i odbornej stranke

leamax
6. feb 2012

@zarabono mne stacilo jedine stretnutie s tym blbcom a bolo mi jasne, ze ho uz v zivote nechcem vidiet...
@gabinkaa taki su najhorsi - odbornik, ale z ludskej stranky debil a preto, ze je odbornik, tak si ho nemocnica drzi a nevidi to ako nechutne sa sprava k pacientom 😠

v555
6. feb 2012

@jada1 Ďakujem 🙂

leamax
6. feb 2012

dievcata, cerstve spravicky od lenka_21: dnesne dva testy na plodovu vodu negativne, ostatne kontroly v poriadku. drobcek je sice aktivnejsi, ale ocividne si stale uziva svoje teple miestecko. pokracuju v nastavenej liecbe 😵

zarabono
6. feb 2012

@leamax no super,ze sme moooc radi,ze je vsetko ok 🙂

staga
6. feb 2012

@zarabono tie 800 stovky sa mi aj tak minaju tak dam na tvoju radu a kupim si 400. Ano Vitouskova je zlata a dufam ze s nou na budúci mesiac otehotniem 😀

leamax
6. feb 2012

@zarabono veru, odlahlo aj mne 😵 ale este ostavaju v nemocke zrejme, vcera to bolo pozitivne a dnes negativne, tak to este nevedia doktori uzavriet. pozdravuje vas vsetky

staga
6. feb 2012

@gabinkaa aj ja sa pridavam ku gratulaciam -potom posli fotku

zarabono
6. feb 2012

@staga jasne,ze s nou otehonties.ona je na to ta prava 🙂
@leamax ved radsej nech ju este odsleduju,ako by sa malo stat cosi zle

leamax
6. feb 2012

@zarabono ved jasne. ale nestane sa nic zle!

staga
6. feb 2012

@gabinkaa boze to musel byt dobry hajzel, pardon za vyraz ale takto to citim, co riesi to do coho ho vobec nic nie je 😠

zarabono
6. feb 2012

@leamax jasne,ze nie,nemoze 🙂

jada1
6. feb 2012

@leamax super správička 🙂 . Od rána na ňu myslím.

dalida
6. feb 2012

Dobry vecer, reprofitacky. Zdravim Vas všetky z celeho srdca. Cerstvej mamicke gratulujem @gabinkaa 🙂 Prajem skore uzdravenie... malinka nech krasne pribera a rastie do krasy maminke a ockovi pre radosť 🙂 Verim, ze pristup niektorych lekarov je na h... Chvalabohu to uz mate za sebou, uz bude len dobre. Mam velku radost 🙂

lulu10
7. feb 2012

@gabinkaa gratulujem ku krásnemu pokladiku, uzivajte si to spolu 😵 a na toho,co ma pred menom Mudr. a chova sa ako hovado kasli, nenechaj si pokazit tieto chvile. Však aj na neho pride.

lulu10
7. feb 2012

kde ste dnes všetky? 😕

ofinka
7. feb 2012

ahoj, ja len kuk a co vidim? gabinkaa ma uz babo? krasa. 😵 kedy, ako? nejake miery? a co callex, uz sem nechodi?

gerdusha
7. feb 2012

@ofinka ,
co kedy ako miery su o par stran /fakt len par/ dozadu 😉

@lulu10
tu 🙂

lulu10
7. feb 2012

@gerdusha dnes mam splín, nejako to na mna dolahlo 😢 vsetko,

gerdusha
7. feb 2012

@lulu10 ,

no ja nie som ten vecny optimista a la @leamax 😒
ale ten splin je asi dost prirodzeny...

bude to tym pocasim alebo nejake hormony?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre