Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
5. máj 2011

@gabinkaa sama, samučičká 😀 ale ja som taký polomasochista takže v pohode 😎
no veď aj ja som mala dostať mrchu v sobotu alebo až v stredu a aha ho v stredu už idem na kontrolu 🙂

callex
5. máj 2011

@leamax nenatahovala som ved som pisala ze po obede budem mudrejsia.krv mi zobrala sestricka rano a odniesla som to do labaku zaplatila si a do hodiny bol vysledok.taky servis sami paci.@rienok som 15ty den od ET.
@gabinkaa no vidis tak si tej rienok zavidela tu mrchu ze dorazila..takze mozes ist aj na to mecheche.nie?

babule tehule @martini, @maticap,@cecil36,@rebeka33,@luly3 kolkokrat ste isli na krv ci hcg rastie?ja si myslim ze aj staci dvakrat nie?19ho mam ultrazvuk.

leamax
5. máj 2011

@callex taky servis by som aj ja brala 😉 mne brali krv vo stvrtok a vysledok bol az pondelok. aj to som to mala gyndoskou vybavene. tak vidim to na dvojky u teba - gratulujeeeeeemmmmmmm teda duplovane 😵 😵 😵

maticap.
5. máj 2011

@callex tedaaaa, to je super hcg! Ja som bola na krv iba raz, kedze nam sa zadarilo prirodzene na domacej pode, tchi 😀 . Takze podla mna ist 2krat urcite staci a podla toho hcg-cka by som to tipovala na dvoch nezbednikov 😵 . Vygoogli si odkaz hodnoty hcg a vyhodi Ti rozne stranky s hcg po spontannom otehotneni, po IVF a aj pri dvojcatach 😉 . Callex, zacinam skandovat: 19.5. to pride!!! Verim tomu, ze uvidis buchat dve srdiecka 😉 . Drz sa a hlavne sa nestresuj - vsetko je tak, ako ma byt. 😉 😉 😉

maticap.
5. máj 2011

@rienok dakuejm za dubacika 😵 .

maticap.
5. máj 2011

@rebeka33 takze si Ta do ORL zdruzenia mozem zapisat ako fanusicku? 😉

luly3
5. máj 2011

@callex supeeer krásne HCG 😉 žeby dvojičky 🙂 teším sa s tebou
ja som si HCG dala zobrať len raz ani kontrolne som si nerobila 😉
pokial nekrvácaš nešpiníš tak nerieš HCG a užívaj si tehulkovanie 😅 😅 😅
a 19.5 maš ULT nieje to skoro?????ale inak hovorí sa že nad 1000 je vidieť
už aj srdiečko 😉

miminkad
5. máj 2011

@leamax ale podari,ved su to aj jeho baburence 😉
@callex naaaadhera 😵
@gabinkaa nech zajtra stimulka dobre vypali 😉

callex
5. máj 2011

@leamax @maticap tak neviem ci budu dvojky...ale mohli byt davno sme tu ziadne nemali..naposledy shandy ak sa nemylim.
@luly3 ked som pisala machacovi tak napisal ze za 14dni ma caka..a toho 19ho je viac ako 14dni.aj na papieroch z reprofitu je ze sa mame 14dni od pozitivneho testu objednat na sono.tak hadam vedia co robia.a ked som dnes gyn povedala ze co mam robit ked hcg stupa..tak povedal ze mam prist na kontrolu mesiac od vkladu..co je 20ho.aspon budem mat klud na dusi.

leamax
5. máj 2011

@miminkad no dufam, dufam 😉
@callex ja myslim, ze podla toho hcg to budu dvojky 😉

rienok
5. máj 2011

@callex no inak to asi ani nebude to budu dvojky ako vyšité 😵 😵 som kukala na hodnoty pri dvojkach a ak dobre pocitam tak si okolo 30 .deň od PM a tam majú hodnotu 1500 😉 a tak ako píše @luly3 pokiaľ sa cítiš OK a nič Ti nie je tak si počkaj na ultrazvuk .... ale podľa mňa nevydržíš 😀

luly3
5. máj 2011

@callex vlastne ano sem to ja trubka 😀 😀 😀
moja chod 19 radšej do RF ako k svojmu gyn, v RF majú lepšie
sono tam ti uvidia aj srdiečko u tvojho dokiho ho nemusia vidieť ak
nemajú kvalitné sono a teprva budeš nesvoja 😉

luly3
5. máj 2011

@rienok ja som vydržala do ULT ale robila som si každý deň test 😝 😀 😀 😀
je to nanervy stále na niečo čakáme ale toto je najkrajšie čakanie na svete 😀 😀 😀
@callex jooooj moja ja som tak strašne štastná že sa ti to podarilo ty budeš taká
krásna tehulka 😀 😀 😀

cecil36
5. máj 2011

@rienok ahojky, nove info nemam, zajtra rano ideme na uzv, tak uz snad sa srdiecko ukaze 😉

leamax
5. máj 2011

@cecil36 tak silno drzim vsetky prsty a cakame na spravicky 🙂 urcite bude srdiecko buchat ako zvon

callex
5. máj 2011

@rienok pockaj moja ako myslis ze nevydrzim? ved aj tak nic nemozem skor urobit..iba koketujem s myslienkou toho noveho gyn a mozno ten nieco podnikne. 😀
@luly3 ta to kde si zobrala ze budem krasna tehulka?mne raz moja mamina povedala ze ked budem tehotna tak budem taky rozkosny maly tucniak. 🙂 ale uz sa tesim ako budem pozovat mm s bruskom ..on to potom este upravi a to budu fotecky. 😎
veru stale cakame..a uz budeme cakat cely zivot..ale stale na nieco ine.
@cecil36 urcite uz bude srdiecko...ine si ani nepripustame..vsak?

inak bodlo by mi to tehu..lebo to vyzera ze coskoro pridem o pracu ze sa zrusi nasa prevadzka. ☹ ale nejdem sa tym stresovat a zatazovat tym moje deti. 🙂

gabinkaa
5. máj 2011

@rienok no ja už tiež asi tak a to som myslela, že to nikdy nedokážem a aha už to robím 😀
@callex no neviem či to stihnem, lebo Štelcl chce predĺžiť stimulku a tuším to vychádza na ten termín, ale uvidím, nechávam tomu voľný priebeh

gabinkaa
5. máj 2011

@miminkad ďakujem, dúfam, že ano

rienok
5. máj 2011

@callex myslela som tým, že si pojdeš dať ešte aspoň raz zobrať krv 🙂

rienok
5. máj 2011

je tu niekto?

ofinka
5. máj 2011

@rienok ahoj. zistila si nieco o cviceni mojzisky pocas stimulacie?

gabinkaa
5. máj 2011

@rienok je tu niekto, ja hľadám nejaký dobrý telefón, potrebujem vymeniť

martini
5. máj 2011

@rienok @gabinkaa no caute stimulantky ;) Vyzerá to tak, že ste pekne dohovorili telíčkam a po konzultaciach vRF šup do stimuliek. Mrcha jak na žiadosť 🙂
@callex no Callexka, to aké čísla na nás chŕliš 🙂 tisícky HCG na 15ty deň od ET ... Ja som mala niečo 600. Len tak ďalej, holčina 🙂
@leamax Super spravičky tu čítam 🙂 to odkiaľ ti toľko vajok nazbierali 🙂 to si nejaká protekčná ... Pokiaľ mOja pamäť siaha, tak taký výsledok sme pri softe ani nemali 🙂 ja som mala pri prvej stimulke 10 vajok a to som mala OhSS. Takže to bOla náhrada za minulú stimulku, aby si sa dostala do priemeru ;) No držím prsty, nech do pondelka máš pár pekných hatchujúcich blastocýst.
@cecil36 zajtra držím prsty. A srdiečko by bola super správa. Ale ak by ešte nebolo, tak nezúfaj. Mnohé baby vidia vraj až srdiečko v 9tt.
@miminkad ty tu nezúfaj a mrchu nečakaj 🙂 to by bola super spravička...

rienok
5. máj 2011

@ofinka no ze mozem, ked nemam bolesti v krizoch alebo brucho, nesmie byť zavedený tampón. Ak by som nevládala tak menší počet opakovaní. Inak vraj môžem 🙂
@gabinkaa a čo by mal ten telefon vedieť?

ofinka
5. máj 2011

@rienok ale pred OPU chces cvicit tiez? inak poviem ti tajomstvo, od zajtra stimulujem. 😀 sme riadne na kope.

gabinkaa
5. máj 2011

@rienok ja ho hlavne používam na telefonovanie, sms, občas foto, len aby vydržal rôzne pády, každý telefón mi spadne, hlavne aby sa nekazil a dlhšie vydržala baterka,

gabinkaa
5. máj 2011

@ofinka aj Ty od zajtra? tak sme dve, ja tiež

ofinka
5. máj 2011

@gabinkaa no tak to sme vsetky tri naraz. sa mozno aj na opu stretneme, je to mozne. hoci ja som naposledy bola uz na 11. den.

martini
5. máj 2011

@maticap. Krásna fotečka 🙂 a CRL máte aké ?

ofinka
5. máj 2011

@gabinkaa ale ja som dnes uz aj zaslzila, ze co ked to zas nevyjde. hrozne. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre