Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
19. máj 2011

@vrabcek24 dakujem,no dufam,ze budu aj nejake do zasoby 😉
@cecil36 jeeeej to je super,moc gratulujem,je aj foto? 🙂
@rienok 3 oplodnene a u dvoch uvidime,ako zabojuju 😉 ako sa dnes mas?len pekne citaj twilight,dobre citanie.ja som ani nevedela,co to je,ale ked dosiel manzel z roboty,ze to u nich citaju 50tnicky a chcu mi to pozicat,tak som sa dala nahovorit a nemohlas om sa odtrhnut 😉

miminkad
19. máj 2011

@jada1 jej,parada,len nech krasne rastu 😵
@modra gratulujem a prajem veeeeeeeeeeeeeela zdravicka 😉

leamax
19. máj 2011

@miminkad no ahoj moja 😵 tak super, to su krasne spravicky, gratulujem. ti dvaja urcite zabojuju, su to bojovnici, ved ked im stacil clostyl, tak su silaci 😵 oddychuj. ako to dopadlo v robote?

miminkad
19. máj 2011

@leamax este hodinu a chystam sa oddychovat blizke tri tyzdne.no v robote to dopadlo nad moje ocakavania dobre.vrchna bola soknuta,ale zobrala to vcelku dobre.pre istotu ma nenapisala ani na jun a uz aj namestnicke hovorila,ze idem na pn

leamax
19. máj 2011

@miminkad no super, vidis, som ti vravela aby si sa nebala 😵 takze pohoda jahoda, to som rada 😵 tak za hodinku daj adios a uz sa neukaz tam 😉

rienok
19. máj 2011

@mimikad tak to potom sa aj tie 2 musia tváriť oplodnene keď PK lebo ja som mala 3 + 1 a mala som ET na 3. deň ... či si si vypýtala?

rienok
19. máj 2011

@miminkad no vidíš, ako to dobre aj v práci dopadlo ... a takto to bude pokračovať až kým mimčo nebude doma v postieľke 😵

rienok
19. máj 2011

ozaj dievčence je už teraz nejaké sezónne ovocie?

leamax
19. máj 2011

@rienok ceresne majovky uz su 😉

rienok
19. máj 2011

@leamax idem kuknut ci predavaju ... som si vymyslela teraz ze chcem nejaké ovocie a najlepsie, samozrejme, sezónne ... no asi by som si mala prestať kupovať ženské časopisy 😀

leamax
19. máj 2011

@rienok ono teoreticky najdes aj melony uz, jahody...ale si myslim, ze to su bud dovezene, alebo rychlo vyhnane a tie by som ee. tie ceresne vidim tuto z okna susede, tak preto viem, ze su a normalne prirodzene dopestovane 😉

miminkad
19. máj 2011

@leamax no bola by som rada,keby sa neukazem.trosku som pri odchode zostala zaskocena.menila ma kolegyna,s ktorou som mala moc dobre vztahy a pri odchode ma ani neozdravila...
@rienok hovorili,ze uvidia.volal tam manzel.oni sami rozhodli,ze to vyzera na PK a ze mame prist v pondelok.tak dufam,ze budu nejaky mrazacikovia
no dufam,ze to bude takto pokracovat.dnes nakupime velky nakup,zajtra vybavim gynekologa a uz budem len oddychovat a nestresovat sa.
uz by mali zacat jahody.my sme kupili pred brnom melony a su vyborne

martini
19. máj 2011

@rienok aj ja som si práve dnes vymyslela, že chcem sezónne ovocie, sme sa o tom pri obede bavili, že aj jahody už na trhu predávajú...tak zajtra idem hľadať. Čerešne kup aj mne ..hihi
@miminkad zajtra, keď budeš volať ohľadne embryjok, tak ti už povedia, že kedy ET...lebo ak zostanú len tri, tak si nemyslím, že pôjdu do PK, jedine, že by si na tom trvala...no veď uvidíš.

leamax
19. máj 2011

@miminkad tym sa nezaoberaj. viem, ze to zamrzi, ale nic si jej predsa neurobila a mozno to ona ani tak nemyslela 😉 neboj, urcite tam uz nepojdes, lebo od zajtra budes mat PN a ta ti uz bude trvat az do MD 😵
o kolkej to mate pondelok? urcite budu aj mrazacikovia 😵

miminkad
19. máj 2011

@martini ved uvidime zajtra,podstatne je,nech sa ujmu.tebe robili teraz naposledy aj PK?
@leamax no dufam,ze nepojdem.vrchna mi nepisala ani sluzby na jun.v pondelok o pol tretej

leamax
19. máj 2011

@miminkad ajaaaaaj, to mate cas vyrazit z domu 😀 my sme mali o 12.45, ale kedze som mala sikovneho sofera, tak som tam bola presne o 12.00 a hned ma kurecova aj zobrala 😵 no ved jasne, ved PN budes minimalne dva tyzdne a uz ked ti nenapisala sluzby, tak to potiahni na cely mesiac a hotovo 😀

miminkad
19. máj 2011

@leamax ved uvidim,co bude.a aj ak to nevyjde,co nam povedia,ze dalej

leamax
19. máj 2011

@miminkad nie, ze ak to nevyjde - VYJDE to, ver tomu 😵

miminkad
19. máj 2011

@leamax budem sa snazit.dnes ma smadi ako tavu a trosku pobolieva podbrusok pri urcitych pohyboch

leamax
19. máj 2011

@miminkad musis oddychovat aby si do ET bola fit a v plnej sile. ono sa to nezda, ale aj ta maternica a vajecniky musia zregnerovat, aj ked to bol len 10 minutovy zakrok. a ano - vela tekutin je dobre

maticap.
19. máj 2011

@miminkad ahoj, gratulujem k peknemu vysledku! A verim, ze aj z tych dvoch nieco bude. 🙂 Takze na ET drzime vsetky palce co mame k dispozicii! Ak dobre pocitam: ja mam dva palce na rukach, dva na nohach a nejako podobne je na tom (dufam) aj nas nezbednik 🙂. Tolko palcov predsa musi pomoct! 😀

gabinkaa
19. máj 2011

@miminkad mňa tiež minule robila Kurecová a boli bolesti, teraz už necítim nič, fakt pohodička, zasa máme dvoch bojovníčkov, takže zajtra máme ET a Ty si ako dopadla?

gabinkaa
19. máj 2011

@modra jéééééj blahoželám k dvom krásnym detičkám 😵 😵 😵

gabinkaa
19. máj 2011

@jada1,@rienok, @maticap, @leamax babuľky, tak zajtra máme ET našich dvoch embryjok, asi sa cez číslo dva nedostaneme, vraj u maminy im bude lepšie ako v skúmavke, musím to zvládnuť sama, lebo môj drahý nemôže z práce, piatok poobede ho nemá kto zastúpiť, ale neva, zvládneme to a potom odchádzame na chatu,zmena prostredia, nálada, spoločnosť, vždy som mala oddych, teraz to bude menej oddychu, tak uvidíme čo povedia bojovníčkovia

gabinkaa
19. máj 2011

@rienok teraz by mali byť jahôdky, tak skús a zo zeleniny už aj nový hrášok, kaleráb, reďkovka a aj tie skoré čerešne, to je z domácej produkcie asi všetko

leamax
19. máj 2011

@gabinkaa supeeeerrrrr 😵 neboj, zvladnes to. bojovnickom bude u maminky vyborne a urcite sa zahryznu na celych 9 mesiacov. silno drzim zajtra paste, potom nezabudni hladkat brusko 😵

ozaj babulky, viete o tom, ze po ET nesmiete pouzit parfumovane vlozky, ci intimky? vraj ten parfum zabija embryjka, tak nezabudnite 😵 vsetkym drzim silno vsetky prsty.
dnesny den sa mi strasne pacil - tolko krasnych sprav dnes bolo, ze budem este zajtra z toho zaspavat s usmevom 🙂

rienok
19. máj 2011

@gabinkaa no vidíš..2 bojovníčkovia sú super 😵 😵 😵

rienok
19. máj 2011

@leamax, @martini, @gabinkaa takze kym som sa vyhrabala z roboty tak stánok bol už zavretý 😒 tak som sa nažrala halušiek 😀 😀 (mamka bola variť)

jada1
19. máj 2011

@gabinkaa na zajtra veľa šťastia prajem.
@leamax asi na tom niečo bude, ja som v jednej diskusii čítala (už som to tu písala), že jedna pani embryologička odporúča sa pred ET umyť len čistou vodou bez sprcháča a žiadny parfém, lebo embryjká sú na to veľmi citlivé.

bayley
19. máj 2011

@cecil36 blahoželáááám 😵 😵 😵 😵

@modra gratulujem!!!!! to sú dnes krásne správy 😵 😵 😵 😵

@miminkad držím palce, aby zabojovali ešte aj tí dvaja 🙂

@gabinkaa budem na teba myslieť, aby zajtrajší deň priniesol o 10 dní pozitívny výsledok 😉

@callex už si sa ozvala? Akosi som nič nezaregistrovala. Verím, že je všetko v najlepšom poriadku 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre