Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
25. máj 2011

@naduska ty si aj minule písala, že ste mali pekné blastule a aj teraz že 3x blastula...myslíš naozaj blastulu alebo blastocystu? Lebo o vkladaní blastul po PK som ešte nepočula...jedine žeby boli tie embryjka podstatne pomalšie. Dúfam, že nevnímaš moju otázku zle, len som chcela ujasniť. A siedmy deň je ešte fakt skoro na tvorenie definitívnych súdov. Poznám viac prípadov, keď ani na 9ty deň nebola čiarka a na 10ty áno.... tak nevešaj hlavu, aby si nezosmutnila embryjká...

rienok
25. máj 2011

@pikha slniecko ako kedy a ako na koho 😀 teraz mam take skor neočakávané výbuchy zlosti, ale v zásade som optimista 😎
@leamax zajtra držím palčeky 😵 😵

lulu10
25. máj 2011

caute baby som spat z tej hysteroskopie, ziva a zdrava 😀 bolo to v pohode, servis a personal fantasticky, doky mi nasiel nejaku "prepazku" v maternici tak z nej nejaku cast odstranil aby bola maternica volna a vacsia, inak vsetko v poriadku, nemate nejake skusenosti alebo info o prepazkach v maternici? dali sme aj pokec s dokym a mame otehu prirodzene a ked to uz zas nevyjde tak uz IVF 😕 inak po zakroku som na sale ako ma prebrali pytala slnecne okuliare ( hovorila mi potom sestricka) asi mi tam slnko svietilo alebo som chcela byt za hviezdu 😀 😀 😀 dakujem ze ste mi drzali palce 😵

martini
25. máj 2011

@naduska aj som šla na KETko ihneď v nasledujúcom cykle a povedali, že je to ok.

rienok
25. máj 2011

@pikha to je dobre že sleduješ čo sa Domči páči, keď ju budeš potrebovať ukľudniť tak jej pustíš tú hudbu na ktorú ti pekne reaguje. Kamoška to tak mala so synom... ona dokolečka v tehu počúvala Lenku Filipovú a keď bol malý nepokojný pustila mu ju a malý spokojnučký ... som nechcela veriť kým som na vlastné oči nevidela 😎

naduska
25. máj 2011

@martini a podaril sa ? a ako si stimulovala ,bola si v repraku a ake boli embryjka

leamax
25. máj 2011

@rienok dakujem. vy mate tolko tych palcekov, ze to musi byt zajtra riadne cislo 😵
@lulu10 super, ze to prebehlo v pohode, to som rada 😵 ta prepazka - zalezi na tom aka je velka. kolegyna ma dost velku tuto prepazku a ani o tom nevedela a v pohode otehotnela aj porodila a syn jej ma uz 17rokov, cize v tej dobe ani nic netusili. sa to dozvedela asi tak pred dvoma rokmi. mne doky povedal, ze to moze znamenat akurat tak to, ze sa mi babo v maternici nebude vediet otocit do spravnej polohy na porod a teda bud budem rodit zadockom alebo cisarskym. iny doky mi zas povedal, ze to vobec tak nemusi byt, lebo ju nemam taku, ze ju mam len miernu. tak si vyber 😀

lulu10
25. máj 2011

@leamax ahoj ja neviem ako ju mam velku, len viem ze mi z nej 1cm odšmykol, a povedal ze viac nemohol lebo by to bolo nebezpecne, tak velka asi neni 😕 povedal ze to vobec neni problem, a vsetko je tam ok, inak som mala dost strach ze ako to tam bude vyzera po troch kyretoch tak som velmi rada ze som v tomto v poriadku 🙂

callex
25. máj 2011

@pikha ty si takato sikulka ze si sama sijes?to ti zavidim..ja mam uz rok pozicany sijaci stroj od svagrinej a nie a nie sa k tomu dostat..ma to kopu koliecok a ja tomu vooobec nerozumiem.tak sijem rucne.ale zislo by sa mi to ovladat..isli by veci rychlejsie.
na pokusy s hudbou sa tesim..musi byt uzasne citit tie reakcie dietatka.inak vraj ked deticky pocuvaju v brusku mozarta tak budu vraj nadpriemerne inteligentne.

callex
25. máj 2011

@lulu10 tak to sa tesim ze to dobre dopadlo..a dokonca ste schopni domaceho pokusu..to je vyborne.

jada1
25. máj 2011

@naduska ja by som na tvojom mieste ešte lieky nevysadzovala. Počkala by som ešte zo dva dni. Jedna kočka mala po PK až na 8 deň ale len takú pidipidi druhú čiarku, že ju skoro ani nebolo vydieť. Aj to naskočila len po nejakej polhodine a je z toho krásne dievčatko!
@lulu10 gratulujem k dobrému výsledku a hor sa do snaženia 😉

leamax
25. máj 2011

@lulu10 hlavne je, ze uz mozte ist aj do domaceho pokusu 😵 teraz uz to vyjde 😵

gabinkaa
25. máj 2011

@rienok tak to dej sa vôľa božia si hovorím stále, ale dodám, že by sa mohla prikloniť na našu stranu, najhoršie na tom je, že ja by som aj mohla prirodzene, lenže môj drahý nie, preberali sme to aj so Štelclom, bol fakt veľmi super, aj ten rozhovor dodal optimizmus, len niektoré veci sa nedajú ovplyvniť, čakali sme neviem na čo a teraz všetko ťaháme za chvost
pokušitelky na testíkovanie tu sú, ja tiež nejako neuvažujem o skorom testíkovaní ako minule, počkám až na termín kedy nepísali, len neviem či ten testík RF nemá slabú citlivosť

gabinkaa
25. máj 2011

@callex len aby to tak bolo a riadne sa zahryzol, po ET hovorili, že šetriť sa, nekúpať sa, necvičiť, nesexíkovať min. 5 dní 😀 a hlavne jesť veľa zeleniny a ovocia 😀

gabinkaa
25. máj 2011

@naduska ale 7 dní sa mi zdá príliš skoro, ale čo nie som doktor, ale možno sa niečo stane, inak to mi hovorili ešte v GF v Ba, vraj tam baba vysadila utroš, že nič a bola tehu aj bez utroša, asi je to indi vindi

ninockaskv
25. máj 2011

@pikha jeeej.. tak vam to pocuvanie hudby zavidim .. v dobrom teda 😵 😵

@lulu10 .. tak vidis, dobre to dopadlo ..

ja kym som vas docitala aj som zabudla, co som chcela napisat 😀

gabinkaa
25. máj 2011

@pikha máš novú fotečku? tak pozdravujeme malú Domču, fakt má dobrý vkus, ale dobre, že sa jej niečo páči,
ja budem testíkovať asi až na ten 14. deň, myslím, že skôr to nemá ani význam, lebo ET sme mali skorej ako minule, no o pol dňa

miminkad
25. máj 2011

prosím,dajte paci sa mi tomuto albumu:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/matulka82/al...
ide o kamaratku a jej synceka,ktory sa snazi vyhrat nad leukemiou a zatial sa mu dari.dakujem moc

leamax
25. máj 2011

@miminkad uz som dala, zlaty chlapcek, obidve deticky 😵

rienok
25. máj 2011

@gabinkaa mne to s tou zeleninou a ovocim nepovedali 😒 nevadi jem ju tak ako mi napadne ale dam si jej teda trošilinku viac 😀
@ninockaskv no mne sa to stáva furt tak potom preklikavam a robim si poznamky ... a aj tak co to zabudnem :D
@lulu10 sláááva, živá a zdravá a dokonca bez prepážky 😀 tak máte mať nejakú pauzu alebo môžete na to skočiť hneď? tak šupšup 😉

miminkad
25. máj 2011

@leamax dakujem 🙂

rienok
25. máj 2011

@miminkad aj ja som dala tak dúfam že správne 😀 na celý album a potom aj na takú fotečku kde jej dávajú pusinku na líčko obe deťurence 😉

miminkad
25. máj 2011

@rienok dakujem,hej na cely album sa to ma dat 🙂

leamax
25. máj 2011

@miminkad a to co je sutaz nejaka?

martini
25. máj 2011

@lulu10 super, sme radi, že si sa k nam vratila živá a zdravá...dokonca ešte zdravšia ako predtým 🙂 a tie okuliare si si pýtala, lebo si hviezda a si chcela byť štýlová aj v nemocničnej posteli 🙂 Inač (znie to paradoxne), ale je dobre, že ti niečo našli, aspoň je to odstranené a je dôvod sa domnievať, že toto bol problém, že to predtým vždy zle dopadlo...tak držím teraz prsty. A kludne otehulkuj prirodzene...my ťa z temy nevyhodíme, veď si už naša 🙂

miminkad
25. máj 2011

@leamax to veru netusim,ale asi hej

leamax
25. máj 2011

sa tu zastavil cas? 😀 ci ste vsetky schrupli ako ja 😀 som teraz pichala fragmin a normalne som nemohla ten piest stlacit, som sa narobila 😕

rienok
25. máj 2011

@leamax no veru vyzerá to tak 😕 sestra bola u mňa v skrini na nákupoch 😀 tak som tu nebola ale kukám že neni čo čítať

leamax
25. máj 2011

@rienok to ma dobry obchod sestra 😀
moj muzik mi prave doniesol kytku, co natrhal u nasich 😵 ze je to dobre na jeho alergiu ale pre svoju zenusku zoberie 😵

rienok
25. máj 2011

@leamax hej ide na 4 dni na služobku do Grecka tak si prišla dačo požičiať ... lebo ja veľa nakupujem do skrine ... aj teraz brala nejake veci este s visačkami 😀
jaj mily ten tvoj mužík ja som tak dávno nedostala kvietky ale mám k 10. výročiu sľúbený prsteň podľa vlastného výberu 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre