Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
2. jún 2011

@lenka_21 vzacna navsteva su moji rodicia..ktori ku nam velmo nechodia..skor my k nim..ale spolu s nimi pride aj moj brat ktory zije v UK a na Sk chodi raz za rok..plus prisla s nim nova potencionalna svagrina.tak ideme opekat.no aj mne je z toho zoznamu zle..lebo minuly vikend sme neupratovali a tak to aj vyzera.a zakusok sa musi chladit takze ho musim spravit zajtra.tak sa len modlim ze mi nebude az tak hrozne zle zajtra.

leamax
2. jún 2011

@callex ale setri sa, neprehanaj to s tym upratovanim. mimko je prednejsie ako trosku bordelu. a to je fakt vzacna navsteva 😉

miminkad
2. jún 2011

ja uz popijam reda,co vy?boze,toho ste ale popisali,tusim sa dnes nesprchujem 😀

lenka_21
2. jún 2011

@callex tak suhlasim ... toto je vzacna navsteva, ale ako pisala @leamax
Nechcem tu vyzerat ako hnida, alebo hornych desat tisic, ale pri mojej praci upratovanie nestiham a tak mam tetu upratovacku ... je super, neplatim jej vela, chodia 1xtyzdenne a tak sa to celkom da 😉 🙂 .. keby si nebola v NR tak ti ju poslem, zajtra pride 😉

lenka_21
2. jún 2011

@miminkad ako ti chuti? Nechcem byt zla, ale dufam, ze ti bude pekne zle ... nech sa vyplavuju tie tehu hormony 😀 😀 😀

lenka_21
2. jún 2011

@callex a keby si zakusok kupila??? Marlenka je fajn 😉

miminkad
2. jún 2011

@gabinkaa tak uz som netrpezliva na zajtra 😉

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 no taku tetu by som aj ja brala. ale na ten nas dom by asi museli chodit dve 😀
@miminkad na zdravie, ja si tiez davam, ale ZB 😀

miminkad
2. jún 2011

@lenka_21 ty presne vies,na co dnes cely den myslim 😉 som sa rozhodla,ze od zajtra chcem neskutocne grcat a ozeliem aj svokrove prasa pecene a moju tortu 😝 inak to sme s kamoskou pili na poly,takze cele ho nemam 😉

lenka_21
2. jún 2011

@leamax Bolo ti treba velky dom??? My mame peknu chalupku 🙂 😉

miminkad
2. jún 2011

@leamax ja moc tej hydine neviem prist na chut,pride mi ako vyvar,ja mam radsej aromatickejsie piva,take plnsej chuti

miminkad
2. jún 2011

@lenka_21 kde ideme na chalupku? 😉

lenka_21
2. jún 2011

@miminkad do NZ a ty si odkial? 🙂

miminkad
2. jún 2011

@lenka_21 ja pri Pe

leamax
2. jún 2011

@lenka_21 ale ved neni az taky velky ten nas domcek. obyvame len spodok, hore sme len teraz dorobili podlahy. dole mame len kuchynoobyvacku, spalnu a kupelnu 😵
@miminkad ja hydinu rada 😀
no a ze kde urobime stretko - ved @lenka_21 ma chalupku, tak vikend dame tam 😀 😀 😀

miminkad
2. jún 2011

@leamax 😀

lenka_21
2. jún 2011

@miminkad ha a ja teraz nechapem co je skratka PE? Jasne u mna kedykolvek 😉 😉

miminkad
2. jún 2011

@lenka_21 partizanske 😀

callex
2. jún 2011

@leamax budem sa setrit..ja utriem prach a mm bude vysavat..len mu musimn ukazat pavuciny lebo chlapi take veci nevidia.
@lenka_21 kupovane zakusky ee..tento bude taky mnam z cerstvych ceresni...taky osviezujuci.

callex
2. jún 2011

a teraz psst uz ide seherezada.. 😀

miminkad
2. jún 2011

@callex tak toto je spravna delba prace 😉

miminkad
2. jún 2011

@callex 😀 😀 😀 dufam,ze je to len zart,ci chcete maleho oňura? 😀

leamax
2. jún 2011

@callex mnaaaaam, posli aj mne 😀
aj u vas vysava mm? 😀 u nas to tiez robil, kym som sa nezlutovala a nekupila ten roboticky vysavac 😀 a o ten sa stara on 😀 😀 😀

vrabcek24
2. jún 2011

@lenka_21 ja pijem už druhý reds 😀

callex
2. jún 2011

@miminkad nie je to zart...nejako som sa namotala na ten serial a aj tak tam nic ine nedavaju.
@leamax no mm vysava od stimulacie..a uz mu to prischlo na nejakych par mesiacov.i ked viete ako to je..nepovysava tak dobre ako ja. 😉 roboticky vysavac si kupim ked budem velka.

vrabcek24
2. jún 2011

baby ja mám do Nitry cca 350 km, takže to bude skôr virtuálne, hoci v Nitre som strávila 5 rokov, tak sa tam celkom vyznám 😀

leamax
2. jún 2011

@callex aj ty si sa na to namotala? ja tiez, ale nechcela som 😀
roboticky vysavac neni taka draha zalezitost, mm tiez zalamentoval, ze ved to teda kup, ale neviem, na co nam to bude. a teraz ho sam nastavil tak aby vysaval kazdy den 😀
@vrabcek24 vies, ze ma napadlo, ze ved tu mame aj vychodniarky? ale do brna to nemame ani jedna daleko 😀 stretnime sa tam 😀 😀 😀

bayley
2. jún 2011

@lenka_21 @callex @rebeka33 ďakujem 😵 😵 😵
@gabinkaa máš IP-čku 🙂

bayley
2. jún 2011

@miminkad ty fakt nebudeš testovať? Podľa mňa sa u teba v RF tiež pomýlili s tým dátumom....

callex
2. jún 2011

@leamax no najlepsie si dat zraz pred RF...s nejakym transparentom..Sk fandi RF 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre