Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tixx
23. sep 2014

@ludinka vklad bol 5.9., cize len 18 dni...asi je to fakt malo dni este po,ze?

falin
23. sep 2014

@tixx - je pochopitelne ze si netrpezliva, kto by nebol 😉 . Dolezite ze testy silneju a uvidis to aj na hodnote hcg. Drzim palceky

tlucka
23. sep 2014

@tixx Vyhovuje mi to, kľudne prídi. A už žiadny stres tehuľka 😉

ludinka
23. sep 2014

@tixx aha tak asi je to naozaj malo lebo mna objednaval ked som bola tusim 20-21 dni, inak aj v heliose vzdy robia sono hned vtedy ked beru aj krv teda na nejaky 15 den po vklade, a napr. jedna moja kamoska uz vtedy mala bodku a druha este nie, takze je to strasne individualne 😉
ale uvidis aj podla hodnoty hcg, ked je nad 2000 tak uz musi byt vidno aspon vacok

ria191
23. sep 2014

@tixx určite to bolo skoro neboj sa bude to v poriadku záleží aj od kvality sona. A Marčelllllino má vždy pravdu 😀 😀 😀 ja tiež vždy vystrkujem rožky ale aj tak má vždy pravdu on 😝 😝 😝. No čo už mladý a skúsený je fešáčisko jeden 😀 😀 😀

tixx
23. sep 2014

@ria191 no presne to mi pisala aj jedna kamoska,ze ak nema super kvalitne sono,tak este je fakt skoro,aby nieco videl 🙂 to som bola potrestana za moju netrpezlivost. a Marcelovi verim, a mas pravdu, je to fesak 😉

ria191
23. sep 2014

@tixx jéj aj ja chcem mať už konečne takéto tehotenské "stresíky" viem je to veľmi ťažké, ale vy "dvaja" to zvládnete ja tomu verím.

malickaberuska
23. sep 2014

Ja som dnes bola na hematológii na všetky tie odbery ktoré popísali @zibi a @diska 🙂 Teraz počkať 4 týždne na výsledky, o mesiac mám termín 🙂

ivanya
23. sep 2014

baby ako je to s prestupom z jedneho centra do druheho a vysledkami vysetreni/papiermi? stare centrum je povinne mi dat celu dokumentaciu? absolvovala som toho v BA centre uz celkom dost a rozmyslam nad Brnom, ale nechcem vsetky tie vysetrenia absolvovat znovu...

malickaberuska
23. sep 2014

@tixx Držíme, ale neboj sa, určite je to v poriadku 🙂 Veď je to Vaše budúce dieťa mini 😀 To sa naozaj nemusí dať vidieť.

zibi
23. sep 2014

@ivanya spravia ti vypis vysetreni 🙂

malickaberuska
23. sep 2014

Teraz som si spomenula na niečo čo nám Mudr. Macháč povedal keď sme u neho boli.
Vraj pracujú na tom, aby Reprofit otvoril CAR aj v BA 🙂 Tak len zostava dúfať, že oni ako tí top doktori to aj rozbehnú, a odovzdajú skúsenosti princípy svojej práce slovenským doktorom. Aby aj tu potom aplikovali postupy aké aplikujú aj v Brne, nech sa z toho nestane dalšie CAR ako tie ostatne slovenské, v ktorých stimulujú všetky páry klasicky a ako na páse.

gagirl
23. sep 2014

@tixx ahoj moja..vsetko je v poriadku..len sa nic neboj..to ze ste doktor nic nevidel na sone je v pohode..uvidis zajtra ake budes mat hcg asle urcite bude pekne vysoke..testy ti pekne silneju tak hcg urcite rastie..a bublinku najblizsie uz uvidite urcite..ked by si pisala Stelclovi urcite by ti napisal ze bolo este skoro..len nemysli na nic zle..vsetko bude v poriadku a tak ako ma..🙂

lemoni86
23. sep 2014

@tixx nemas fakt preco stresovat 🙂 aj ked viem, tazko sa to hovori... ja ked som bola tehotna tak 17den po et s PK som mala tiez pekne testiky.. no ja som uz od 10 dna po et slabo spinila a toho 17 som uz zacala aj slabsie krvact.. .. v ten den som mala hcg 900, tiez mi vravela dr ze tam este nic nevidi ale aj tak je to skoro.. na dalsi den som uz potratila :(( Myslim si ale, ze uz teba to bude isto vsetko OK ;) Ako viem, som teraz hrdinka... ja budem takto stresovat presne za mesiac :(

gagirl
23. sep 2014

@tlucka ahoj moja..ako sa mas?ty ides asi vo stvrtok na tu hysteroskopiu vsak,na kolky den cyklu to budes mat?ja tiez rozmyslam este nad tou hysterkou ..neviem sa rozhodnut ci ist este predy vkladom alebo nie..doktor pisala ze je to na mne..mam sa rozhodnut..

beni23
23. sep 2014

Dievčatá začínam byť pomaly v strese lebo piatok začínam pichať merional 75. V protokole mám pri merionali 2, to znamená, že 2 vodičky a 1 prášok?

nelly3
23. sep 2014

@beni23
ano 😉

beni23
23. sep 2014

@nelly3 dakujem pekne

evadek
23. sep 2014

@beni23 a kolko si toho dostala...a ake ine lieky?...Ja mam tiez tak 2* merional denne - 6 dní ....nič iné....zatiaľ...

ria191
23. sep 2014

@nelly3 ale nelčiatko tak hádam dva prášky a jedna vodička či ???? 😀 😀 😀 😀

sobka
23. sep 2014

@beni23 2 x prasok a len jedna vodicka staci. Vodicka je cisty roztok...v nom musis rozpustit 2 prasky merionalu. Tak by si si nezvysila davku ale objem tekutiny a ta ucinky nema. 😉

nelly3
23. sep 2014

@ria191
jezis ozaj, dva prasky a jedna vodika 😉 asi som uz na prasky 😀

beni23
23. sep 2014

@evadek ja začínam clostylom 3x1 5 dní a merional tak ako ty 6 dní ale ja budem pichať o 1 deň viacej lebo nie na 8 deň idem na ultrazvuk ale len na 9 den lebo som mimo SR

beni23
23. sep 2014

@nelly3 aha tak dva prašky a jedna vodička?

beni23
23. sep 2014

@sobka diky lebo pri 1 IVF som mala menopur ale to už 3 roky dozadu tak už neviem ako čo

nelly3
23. sep 2014

@beni23
sorry, ano dva prasky a jedna vodicka-prasok je dolezity 😉

evadek
23. sep 2014

@beni23 tak pekne stimulovanie 🙂 nech je riadne vela zdravych vajicok....) Mas tiez Stelcla?

beni23
23. sep 2014

@evadek Ano jeho, už sa neviem dočkať ale aj nervozna, aj ty začínaš stimulovať teraz niekedy?

evadek
23. sep 2014

@beni23 ja az koncom oktobra 🙂 ...a tiez sa neviem dockat..aj ked s casom pribudaju i obavy....🙂

beni23
23. sep 2014

@evadek Tak tie obavy mám aj ja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre