Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
26. okt 2014

@haimi a super ze nespinis... 😀 😀 😀

tixx
26. okt 2014

@ivka3901 pozri, niektorym babam sa nepodari vidiet zial ani tie // na teste dlhu dobu,alebo este nikdy, a stale bojuju, nevzdavaju sa. ty mas na teste //, silneju, co je dobre znamenie, tak hlavu hore, urcite to bude cim dalej, tym lepsie, druha ciarka bude silniet a hcg stupat. musis v to verit jednoducho, potom to pojde vsetko ovela lahsie 😉 a viem, ze to nie je tvoje prve IVF, ze uz ste si toho dost preskakali, ale my ostatne ta tu jednoducho chceme povzbudit,aby si nebola negativne naladena,lebo to urcite nepomaha. preto som sa ti aj ja ozvala,aby som ti dodala odvahu a optimizmus. si tam v dobrych rukach 😉

ivka3901
26. okt 2014

@tixx moja dakujem si zlatá 🙂 myslíš,že je silnejší ten posledný?no a ten digitálny 1-2 týždne mymoc nesedí nemala či sedí som zmätená z toho,ked počítam,že 6.10 bol odber a vklad 11.10 😒

tixx
26. okt 2014

@ivka3901 no myslim,ze je silnejsi urcite, preto si myslim,ze aj hcg ti stupa. na krv ides kedy? inak mne Stelcl povedal,ze po pozitivnom teste az na sono po 14 dnoch, takze ja som na krvi bola az ovela neskor, nevedela som,ci mi hcg stupa, ale verila som,ze je vsetko ok, cely cas 😉 no a pokial viem, tak ku digi by si mala pripocitat 2 tyzdne, potom by ti to malo sediet. ja inak na vypocet pouzivam tuto kalkulacku http://www.ivfconnections.com/forums/content.ph... - dam si tam den vkladu 5dnoveho embryjka, a podla toho mi vyrata presne, v ktorom tt som. Ked tam zadam tvoje udaje, vychadza ti to na 4tt+6. takze pockaj pekne na krv, a potom sono, no zbytocne sa nestresuj 😉

ivka3901
26. okt 2014

@tixx ale ty si nezačala špiniť a mala si krásne testy aj ked ja mám na ten 14 celkom pekný 😒

tixx
26. okt 2014

@ivka3901 ale som tu v jednej skupinke s viacerymi babami,co po ET spinili, a su tehu 😉 pokial sa ti nerozbehne normalna ms, tak je to v poriadku, ono to casom ustupi. ale poznam aj baby, ktore spinili az do nejakeho 3-4 mesiaca,a potom im to preslo. no vidis, sama hovoris,ze ten na 14 den je pekny ,lebo je 🙂 jednoducho tomu zacni verit, ze sa vam to podarilo 🙂

mircalla
26. okt 2014

@ivka3901 no ja sa marne snazim vymysliet, co by som si pozrela, skus odputat mysel

haimi
26. okt 2014

@skaredekacatko neboj, ides hned po mne. Verim ti 😉 moc som sa od 5 dna nesetrila. Prisla sestra s detmi, takze som o dusu nosila jej maleho 9 kiloveho. Zajtra idem do prace, nechce sa mi

haimi
26. okt 2014

@diska rano som nemala odvahu. Robila som si poobede. Vkladali mi jednu HB/2 😉

haimi
26. okt 2014

@lemoni86 len skacte za mnou, vsetkym vam drzim palce. Utorok by som chcela ist na krv, tak uvidim, ako to vypali. Ja by som na tvojom mieste este netestovala, je to skoro. Zbytocne ta to vystresuje

hariet
26. okt 2014

@haimi jejda, to je uzasne!! potichucky gratulujem a tesim sa s tebou 🙂

lenka54321happy
26. okt 2014

@zibi
Moja velmi ma to mrzi....strasne......velmi ti prajem aby sa stal zazrak a aby si to babatko raz mala xxx

lemoni86
26. okt 2014

@haimi 🙄 ja neviem ci to vydrzim... 😝

balance
26. okt 2014

@evadek co sa tyka ivf som novacik a predpokladam,ze to mas injekcie?som myslela,ze soft je len s clostilom,podla coho davaju stimulku,nevies?ja uz teraz mam z toho obavy,co a ako a co sa tyka tych injekcii to bude pre mna des,ak by mi ich dali,ale tak dufam,ze to bude stat zato 🙂

lienka_1
26. okt 2014

@zibi

skaredekacatko
26. okt 2014

@haimi myslim pozitivne aj doki mi dnes povedal ze na dobre spravy tak dufam ze sa to podari .

kako23
26. okt 2014

@haimi gratulujem, to vyzera velmi dobre 🙂 tak ten stvrtok bol predsa len stastny den 🙂

kako23
26. okt 2014

@evadek ja idem teraz v novembri.

ludinka
26. okt 2014

@zibi je mi to velmi luto, je to nespravodlive...........slova utechy sa hladaju tazko a asi take ani nie su, ktore by ti teraz pomohli 😔
este nie je vsetkym dnom koniec..........su aj ine moznosti ako mat deti, aj ked je to tazke sa tak rozhodnut ver mi ze zivot naplnia tak isto ako tie biologicke, mozno si povies ze sa mi to lahko hovori......ked sa ma to uz teraz netyka,ale ver ze my sme sa uz s tou moznostou stotoznili......ked ta to bude zaujimat do ip ti napisem............drz sa moja

ingrid0105
26. okt 2014

@haimi teraz kukam na inej stranke!!! vsak to je uZASNE, BABA TY SI TEHOTNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ingrid0105
26. okt 2014

@haimi bozinku ani nevies ako sa tesim!!!! teraz verim tomu ze aj nam sa musi uz zadarit!!!!! to bol kt. vklad?

haimi
26. okt 2014

@ingrid0105 aj ja dufam, ze som tehotna 😀 , ale stale tomu neverim. Som zvedava, co povie krv a potom 3 krizove mesiace. Neboj, teraz si v spravnych rukach a pojde to len taky fukot 😉 toto bol moj druhy vklad, ale moc som tomu nedavala. Prsia ma cely cas neboleli, brucho ma od stredy boleli na mrchu brutalne. Uplne som to prestala riesit a cakala na mrchu. Ziadne velke lezanie, od 5 dna od vkladu som sa natahovala so synovcom 😉

haimi
26. okt 2014

@skaredekacatko urcite sa to podari, musi 😉 drzim palce, nech mas 2 blasto 😉

skaredekacatko
26. okt 2014

@haimi sa stebou tesim si ma tak pozitivne naladila aj j ked viem ze este musis prekonat tri mesiace. Ale to ubehne rychlo. Musi vsak beriem ten debilny medrol . Verim dokimu ze robi to najlepsie pre mna

haimi
26. okt 2014

@hariet @kako23 dakujem baby. Este som len na zaciatku. Po troch rokoch je to taky zvlastny pocit, ako keby to bol sen a nie realita. Zatial sa moc netesim, uvidime ake bude hcg

haimi
26. okt 2014

@skaredekacatko urcite urobi vsetko naj, teraz si taka super nastavena aj z tych luciek. No musi to vyjst 🙂

beni23
26. okt 2014

@haimi gratulujem 🙂 a držím palce aby hcg bolo pekné číslo, ak sa smiem spýtať čím si stimulovala,ja som chcela začať tieý v oktobri len mi to meškalo 15 dní tak asi pojdem teraz v novembri

skaredekacatko
26. okt 2014

@haimi veru som z tych lucok pozitivne naladena si verim 😉

haimi
26. okt 2014

@beni23 dakujem 😉 stimulovala som gonalom - 225j. Prve ivf som mala clostil a merional. Vobec mi to nesadlo. Neodobrali mi ani jedno vajko. Ale kazda sme ina, takze tazko povedat, co je dobre

ivka3901
26. okt 2014

@haimi gratulujem krásna čiarka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre