Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
7. nov 2014

@gagirl az 11 a krami mali prist 10

bergalm
7. nov 2014

@dafy jaj dafynka Teba tu veeelmi rada vidim a samozrejme aj Damianka ,velmi velmi dakujem je to od Vas pekne inak je to fesacik malicky po kom asi hm????Opet mi vklad robil fesacisko Marcelko 😉 tak snad to trafil zase...Sam mi PO povedal,ze ma chce vidiet opet az o 40tyzdnov kedze tolko trva tehu 😉 😉 😉 Inac bol smutny ked som mu vysvetlila,co sa nam stalo ,ale predpokladal,ze si nejdeme po surodenca 😔 vzhladom na ten termin ked sme boli u neho....Ale dodal optimizmus 😉

gagirl
7. nov 2014

@skaredekacatko zatial este nic ale nevysadzaj..drzim stale palce..

skaredekacatko
7. nov 2014

Baby mam si pichnut este fraxik ci uz nie? Medrol a utros si este dam len ten fraxik sa mi uz nechcr

skaredekacatko
7. nov 2014

@gagirl lezim pri tv uz som si poplakala idem si dat medrol

dorotka66
7. nov 2014

@gagirl pozerám, že sme na tom vekovo rovnako a dokonca aj termín ET máme rovnaký 😀 gag, ak to nie je tajomstvo, koľko sa vám podarilo zamraziť? (my sme mali 22 zrelých, 15 sa oplodnilo a len 1 sa vyvinulo na kvalitnú blastocytu a 1x na 6 deň) 😠 Bola som z toho riadne smutná...

dorotka66
7. nov 2014

@skaredekacatko určite si ho daj! 😉

skaredekacatko
7. nov 2014

@dorotka66 vdaka aj mne neostal mrazak z troch bolo len jedno

lemoni86
7. nov 2014

@skaredekacatko este to vydrz... dokial ms nepride je sanca🙂 bolesti mozu byt rovnake.. este ver ! a ber vsetky lieky 🙂
@haimi... uz aj ty vystrajas ? :P nesleduj sa tak.. bude to dobre neboj...

dorotka66
7. nov 2014

@skaredekacatko tak potom nemá právo sa nechytiť!! to mi povedal doktor 🙂 a ja mu verím 😀

haimi
7. nov 2014

@lemoni86 keby si videla moje prsia, tak by si pochopila 😀

gagirl
7. nov 2014

@dorotka66 ahoj..ano?tak nie som sama stara korcula.;)ja som mala po klasickom ivf 8oocytov..5zrelych a do 5dna n zostali 4embryjka..jedno vlozili a z tych 3 nakoniec len jedno mrazili..co som bola tiez dost smutna..

skaredekacatko
7. nov 2014

@gagirl no to ja v brne mavam len dve folikuly s dve vajcia a terax som pichsls 150 kvalitneho gonalu. A zase boli len dve vajcia a jedna blastocista bola nakomiec.

gagirl
7. nov 2014

@skaredekacatko hej?dost malo veru..a mala si klasicke ivf nie soft ze?kolko mas rokov?mas nizke amh?zostalo ti z toho len jedno?kolkate ivf si mala?

skaredekacatko
7. nov 2014

No dakujem vsetkym za podporu ste zlate fraxik pichnuty vobec nechcel ist. Medrol ziedeny. Rano sa uvidi zatial len ruzove spinenie a lezim hlavne brucho boli ale da sa

dalida
7. nov 2014

Je tu este niekto??? Dievcata nasla som si na mamateste //. Po dlhom case nemusim hladat duchov... Zatial beriem vsetko s rezervou... V pondelok skocim na krvicku... potom sa uvidi.

skaredekacatko
7. nov 2014

@gagirl no v martine som vyprodukovala pri dlhom protokole 11 vajec s fostimonom. A v brne 1 ivf 75 fostimonu 2 vajcia et ket nic 2 stimulka 150 merionalu dve vajcia praskli nic sa nekonalo. A teraz tri foliku dve zrele a nakoniec jedna blastocista 150 gonalu. Amh vraj dobre neviem hodnotu v brne brali nanovo .

gagirl
7. nov 2014

@dalida huráaaaaaaaaaaaaaaaa🙂))

dalida
7. nov 2014

@skaredekacatko myslim na teba. Dufam, ze sa bublinka udrzi a bude to OK.

dalida
7. nov 2014

@gagirl axxxxxxx, moja. Ja sa budem tesit, ked budem mat babo v rukax. Velmi sa bojim...

dalida
7. nov 2014

Dobru noc, dievcata, bojovnicky...

gagirl
7. nov 2014

@dalida ja ti verim..ale toto je prvy krok..a velmi sa tesim z toho..a verim ze bude vsetko v poriadku a za par mesiacov budes mat aj babo v rukach..🙂

lenka54321happy
7. nov 2014

@haimi
Robila si si ten test?
Moja ale sak si bola u doktora a vsetko je ok....do teraz si bola tala kludna....to vazne stresujes len preto ze ta prsia uz nebolia? ved sono bolo ok to je hlavne nie?
Akoze ja ta chapem ja som najvacsia stresiarka....ja sa v kuse pozorujem ale si predstav ze by si bola ako ja? S hnedym spinenim uz par dni!!!! Mna tu vystiera!!!!! ☹((

lenka54321happy
7. nov 2014

@dalida
Ja to iste :-/

bergalm
7. nov 2014

Takze dievcata nakoniec ma moj manzel prehovoril a spravila som test a vysledok???Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam // boooooooooze sice ta druha je slabsia ,ale je 😉 Nejde mi sem dat foto skoro som zavirovala Notebook muz mi dohovaral,ale skusim zajtra ked budem sama doma 😀 😀 😀 😀

bergalm
7. nov 2014

pozeram na mobil je to taky lepsi duch,ked to videl aj moj muz tak tam nieco je,lebo on ma bystre oci 😀

gagirl
7. nov 2014

@bergalm supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...tesim sa s tebou
.🙂

bergalm
7. nov 2014

@gagirl dakujem zatial,len straasne potichucky,ale Vam som to musela povedat 😉 😉 😉 som taka opatrna bala som sa to aj napisat no uvidim 12.11testnem RF testom toto bol mamatest 10tkovy

gagirl
7. nov 2014

@bergalm ja ti verim..ale mi ti to vsetky velmi prajeme a budeme drzat palce..🙂bodaj by som ta za par dni nasledovala..;)

haimi
7. nov 2014

@bergalm gratulacia 😉 kolky den si po et/ket?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre