Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bambulka2015
15. nov 2014

@lemoni86 plavanie mi odobrili aj v centre. Som sa a to pytala viacerych doc.

lemoni86
15. nov 2014

@bambulka2015 tak potom chod 🙂

bambulka2015
15. nov 2014

@lemoni86 no pojdem zajtra, ak to brucho nezacne zase boliet. Inak teraz mi nic nie je. Bola som aj v utorok, juuuuj to je tak fajn. Fajne som sa potom citila. Chcela som ist dnes, ale zlakla som sa, koli tej noci. Som myslela uz, ze je koniec. Ale klop klop, zatial vsetko OK.

crazybabenka
15. nov 2014

baby....čo si na OPU zobrať..... košeľu ... papuče a vložky mám....ale z vašich skúseností.....čo ste ešte "ocenili" že ste si zobrali 😉

lemoni86
15. nov 2014

@crazybabenka povedala si vsetko 🙂 treba ti koselu, papucky a tie vlozky.... ja si uz na nic ine nespominam...mne akurat este chybalo nieco zjest na izbe... ten keksicek nestacil 😀 😀

lemoni86
15. nov 2014

baby a marcel mi este neodpisal, tak som ho pred chvilkou otravovala zas 😀 ze co mi na to vsetko povie 😝 ... tak ked odpise vam dam vediet 🙂

gagirl
15. nov 2014

@mimika1973 ahoj moja.🙂pri Et mi vkladali HB1..a teraz HB2 ale doktorka teraz vravela ze sa pekje rozmrazilo a ze je este kvalitnejsie..tak neviem..🙂ale je to velky bojovnicek zatial a verim a dufam ze az do konca bude..moc ho lubim uz teraz..aj ked si to neviem velmi vychutnavat lebo nei je mi nejak moc dobre..neviem ci z hormonov co beriem alebo z tehu..fyzicky mi je ok ale psychicky mam niekedy take stavy uzkosti ,,napatia a krce do noh..ja sm taky psycho..:(

gagirl
15. nov 2014

@ivka3901 ahoj..dakujem moja..a neboj..ket vam uz urcite vyjde..🙂

denulkl
15. nov 2014

@gagirl HBdvojkove su nase jednicky.🙂 aj ja mam taku v brusku.

dorotka66
15. nov 2014

@crazybabenka crazy ja som najviac ocenila super baby na izbe 😀, ale to sa žiaľ vyberať nedá. nám to prešlo ani nevieme ako....

dorotka66
15. nov 2014

@bergalm ja pichám vždy len do brucha, do ramena sa mi to zdá zbytočne komplikované 😀 ale tiež som raz mala modrinu, ktorá sa liečila mesiac 😒 držím palce

bergalm
15. nov 2014

@dorotka66 no teraz mam za sebou 2pich nerobi mi to problem do brucha len ked budeme rast tak mm bude mat s tym velky problem tak sa presunieme do ramena...Inak aj Teba to stipe po vpichu?myslim ked uz je to pichnute tak ma to stipe

dorotka66
15. nov 2014

@bergalm áno aj mňa to štípe 😉 mám pocit, že keď začínala (2 roky dozadu) tak neštípalo, alebo som to úplne vypustila z hlavy 😉 ja mám tentokrát v sebe skoro 3 balenia a môj muž má úlohu mi pripraviť "ingrediencie" a ja pichám. ja by som si to nemohla dať nikým iným pichnúť, mám pocit, že viem najlepšie odhadnúť ten vpich 😀 ale dobre že si pripomenula, idem pichnúť aj ja...

bergalm
15. nov 2014

@dorotka66 ok som rada,ze som Ti pripomenula....

crazybabenka
15. nov 2014

@dorotka66 a mala si tam aj polovičku? či ten musel čakať von 😉

dorotka66
15. nov 2014

@crazybabenka pri prvom ivf spln ke mohol za mnou dôjsť, pri II v Heliose nemohol...čakal asi 3 hoďky mimo. ale neviem ako je to v Reprofite, tam sa chystám, ak to nevyšlo 😉

diska
15. nov 2014

@crazybabenka ahoj,ak budes na izbe sama tak moze byt s tebou aj manzel,mi sme mali vzdy take stastie,ze sme boli spolu 😉 ak ti byva zle tak si zober malu pepsi colu,mne vzdy pomohla.Daju ti tam caj a keksik.

denulkl
15. nov 2014

@lemoni86 ako si na tom s tym spinenim uz ti preslo?lebo mne tusim zacina,crinone gel mam sfarbeny tak dohneda a boli podbrusko..bojim sa moc co bude..

diska
15. nov 2014

@denulkl crinone gel ma tendenciu aj sam sa sfarbovat ale tak do cierno siva,nieje to to?

lemoni86
15. nov 2014

@denulkl ja som si vcera sama navysila utrogestan na 4-2-4 a uz mi to preslo... chvalabohu.. skus napisat dr co mas, alebo zavolaj na nonstop linku, ti povedia mozno ake su moznosti pri crinone... mne marcel stale neodpisal a dnes som mu napisala dalsiu spravu... tak ale kedze je to uz ok tak asi som spravila dobre 🙂 ..ale myslim si ze sa nemusis bat... mna podbrusko stale pobolieva nejako, ked sedim tak musim mat rozkrocene nohli lebo ma to tlaci..

diska
15. nov 2014

@lemoni86 uz ho ale neznizuj aj kde to preslo,stale ponechaj taku davku,mne tak povedali v RF.

ludinka
15. nov 2014

@crazybabenka ja som bola 2x sama na izbe aj s manzelom, to zavisi od toho kolko maju odberov....a na kolku ides?

denulkl
15. nov 2014

@diska no je to take zvlastne take divno sfarbene, mam strach potom co som zazila a este to podbrusko ked uz tak viacej boli, boze nech uz som v druhom trimestri 🙂
A ty ako sa citis?

denulkl
15. nov 2014

@lemoni86 to som citala ze mas vacsiu davku...len pritom crinone mam jednu davku denne a nechcem este utrogestan si davat, este pockam ako bude zajtra.

diska
15. nov 2014

@denulkl tak to bude asi to sfarbenie co robi crinone,ja ked viac chodim tak mam potom take hnede spinenie ,snazim sa lezat je to dost na nervicky 😝

denulkl
15. nov 2014

@diska doverne to poznam...to je tvoje prve tehu?

diska
15. nov 2014

@denulkl ano 1 po 7ivf .

denulkl
15. nov 2014

@diska jooj tak to musi vyjst 🙂

diska
15. nov 2014

@denulkl cloevek dufa a boji sa o 10 dni mam utzv tak uvidim co a ako pokracuje.teba kedy caka utzv?

lemoni86
15. nov 2014

@diska hej to viem... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre