Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izabela7
24. jún 2015

@lemoni86 No, co je jednoduche, ze? Uz len podla info co som citala, tak to nie je len tak. A mas ten epi-no normalny, ci ten plus?

mircalla
24. jún 2015

@gagirl Ja som to jedla...nemas to v tych papieroch z dneska? Mne to tam Marcel vzdy napisal. Inak mi vcera odpisal,nech kvoli screening nestresujem,ze pri darcovskych to tak casto vychadza lebo sa to rata s mojim vekom.a ma sa fajn - ze klidek a pohoda

gagirl
24. jún 2015

@skaredekacatko predtym som v RF mala 8 vajicok..pri stimulke fostimon 3 amp (225J)..mohli by ti asi zvysit este viac stimulku nie?Ja som sa bala takej velkej stimulky..ale Machac si to tak prial..

gagirl
24. jún 2015

@santeema
@lemoni86 dakujem vam🙂
@tinka9075 noo tak ty si bola este vacsia sliepka..🙂ale brucho citim teraz najviac zo vsetkych 3 stimuliek..dufam ze to bude o.k..

gagirl
24. jún 2015

@zuzu1108 diki Zuzi..neviem preco ale pastorcakova prisla ze ako sme sa rozhodli..A ked som sa pytatla ci musim povedat hned teraz tak ze ano..lebo vraj oni v labaku to musia vediet..vravela kvoli comu ale presne si nepamatam..Tak som bola z toho trocha v rozpaku co teda spravit..napisem este Machacovi ..

gagirl
24. jún 2015

@tlucka dakujem Lucka.🙂Praveze neviem kolko mala sliznica..nepytala som sa..nenapadlo ma to..LEn mi na ten ich papier napisala utrogestan 4 0 4 a estrofem 1 vecer vaginalne..Ale aj v lekarni mi vraveli ze sa moze aj vaginalne..

skaredekacatko
24. jún 2015

@gagirl. No uvidim mozno napisem otevrelovi ale nechcem zase kafrat aby si nemyslel ze spochybnujem stymulku jeho. No mam este cas.

gagirl
24. jún 2015

@mircalla mam tam napisane 1 vecer vaginalne..tak si budem davat teda tak..len som chcela vediet ci ste to niektora tak uz brala..Jaj zlaty Dr.Stelcl..je ho velka skoda ze uz nie je v RF..chyba tam..Dnes som sa prave so sestrickou trocha rozpravala o nom ze som predtym k nemu chodila ze skoda ze odisiel od nich..a hovorila ze mal toho uz velmi vela a nezvladal..ze on je taky poctivy.,.a vela si nabral toho..nieco v takom zmysle ako som pochopila..Ale ktovie preco to vlastne bolo..On vzdy aj na meily odpisoval tak pekne..milo..Hovorila som aj sestricke..Ale hlavne ze on sa ma dobre..🙂

tinka9075
24. jún 2015

@gagirl ja som vždy mala veľa vajok a vidíš čo z toho keď sa skoro všetky oplodnili a v GF mrazili všetko možné 😒 😒 ja sprostá že som chodila do centier na sk a nešla hneď do Brna už som mohla deti do škôlky vodiť ale asi to tak malo byť a deti prišli až teraz 😉 😉

1laura1234
24. jún 2015

@marverka lekar mi povedal,že sliznica je dosť nízka a vklad určite neodporúča.Takže sa mrazilo a potom v ďalšom cykle som šla.

marverka
25. jún 2015

@1laura1234 aha, no uvidim teda v pondelok

1laura1234
25. jún 2015

@marverka uvidiš,tiež som bola dosť prekvapena z toho,som myslela,že už vklad potom platiť nebudeme.

marverka
25. jún 2015

@1laura1234 no jedna kocka mi do ip pisala ze neplatila, tak som z toho jelen, mozno to riesia individualne,

marverka
25. jún 2015

@1laura1234 ale skor si tiez myslim ze to bude platene, a ket ako dopadol?

marverka
25. jún 2015

Ak k niekomu pomoze darujem načaty Puregon cca 200j - 300j. Otvarala som ho len teraz v piatok 19.6. exp 1/2016 este mam cely Puregon 300 -všetko v ladnicke

ria191
25. jún 2015

@marverka ja som tiež mala stopnutý ET kvôli zdravotným problémom a Štelcl mi jasne povedal, že mrazenie samozrejme budem platiť a KET nie a potom keď odišiel, tak si hovorím že je to v "p...li" a čo mi sľúbil tak už nesplní a keď som bola na konzulke s Macháčom tak mi to tam prečítal z karty že KET bude zadara a že on s tým súhlasí a keďže ešte KET-ík nebol tak ešte nemám dôkaz, ale ja by som sa opýtala MUDr. že ako to bude a verím, že sa dá s nimi dohodnúť ale väčšinou to býva tak, že keď nie je ET z akéhokoľvek dôvodu KET sa neplatí. Inak krásna úroda teším sa veľmi.

ria191
25. jún 2015

@gagirl no wow ty sa nezdáš 😀 😀 😀 . Ja by som sa na tvojom mieste už nezaoberala PGD tiež si myslím, že to bola strašná náhoda a vy budete mať zdravé detičky aj keď teraz to máš oveľa oveľa ťažšie po psychickej stránke. Ale uvidíš čo ti napíše Macháč aj keď jeho odpovede sa nedajú porovnať s Marcelovými ale ja mu dôverujem a uvidím kam posunie mňa uff 😀 😀 😀

1laura1234
25. jún 2015

@marverka bohužiaľ nepodarilo sa.😞

1laura1234
25. jún 2015

@ria191 ja som sa na to ani nepýtala predtým,lebo som si myslela že to je samozrejmosť,že sa neplatí,že len za Ket budeme platiť aj faktúra mi došla,tak som si myslela,že to už je komplet so všetkým a potom po transfere mi vraví doktor,že mi ešte vystavia faktúru a pojdem uhradiť,tak som bola tiež trocha prekvapená z toho.

evita246
25. jún 2015

@marverka ahoj.Ja som si davala PGD preto som mala nasledujuci mesiac KET a neplatila som za KET iba za mrazenie na rok. Ale zda sa mi dost na prvy rok 5000 korun.

benny11
25. jún 2015

@lemoni86 dohodli sme sa, že 12.7 bude sekcia a on potom ide na dovolenku, ináč sa to nedalo zladiť, tak sa nechám prekvapiť...... 😀 možno to bude aj skôr, človek nikdy nevie

gombicka
25. jún 2015

zienky, nemate zvysny estrimax?

lemoni86
25. jún 2015

@izabela7 ten klasicky normalny bez tlakomer. to uplne staci

lemoni86
25. jún 2015

@benny11 tak nech bude hlavne vsetko ok 🙂 drzim palce

lienka_1
25. jún 2015

@mircalla Teraz budem asi za blbu 😀 ale utz v 12.t Ti este robili vaginalne, ci uz cez brusnu stenu? Vonku je hnusne, ak uz cez brusnu stenu by som vzala nohavice 😉

bradik
25. jún 2015

@marverka skus si davat do vkladu decku cerveneho denne a sliznica podrastie... U mna to zabralo 🙂 . Drzim palciska

sasa1983
25. jún 2015

@lienka_1 cez brušnú stenu, stopro

lienka_1
25. jún 2015

@sasa1983 Super! Nemala som tusenia, ake sono robia. Som totalny novacik 🙂

sasa1983
25. jún 2015

@lienka_1 haha. ja si užívam chvíľľľku, Edko buvá, je taký nádherný, keď spí. I love káva

lienka_1
25. jún 2015

@sasa1983 Aj ja som v tomto smere uchylacka. Zboznujem pozorovat spiace deti 🙂 🙂 Nech mi je hocijako, vtedy som uplne uvolnena a spokojna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre