Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bobjan
14. okt 2009

aj u nás neží 😉 ale dá sa, "makám" v robote a nič také závratné 😉

A ty? ako si na tom teraz?? nejaká ekšn, alebo som zaspala dobu?? 😕

tanitta
14. okt 2009

Tadea...ides po zmrzlinky?a sak to ako pekne mate 😉 .... a vycvik?... 😀 na to musi ten maly cloviecik prist sam 😉 ... my sme ho iba usmernili 😎 ...
Taky... potom sa neflakaj a rychlo sem s dobrymi spravickami 😉

bobjan
14. okt 2009

ja neviem, ovulku ja už neriešim dobrých pár rokov..

tadea
14. okt 2009

hej tanitt idem zajtra,predtým ešte na hematku po výsledky,našli mi tam nejakú poruchu 😀 ,tak uvidíme že čo a ako...

idem ja čosi popratať,učloviečiť sa,odchlpiť a tak...nech som za peknú zajtra,možno preto sa ma boja tie moje deťúrence,že sa im nepáčim,tak zatiaľ babenky.. 🙂

bobjan
14. okt 2009

jooooj, zajtra??? Držím mooooooooooc palce 😉 😵

zuzla80
14. okt 2009

Tadeuš provokuješ, však počkaj 😀 😀 A nezabudni si urobiť aj nejaký vzor, aby sa aj Krajkovi páčilo, nielen deťúrencm 😀 😀 😀

Taky očakávame super správičky 😉 .

U vás všade sneží, len na východe akosi nie - ale nám stačí ten vietor, aj keď dnes niekam zdúchol 😅

julietka
14. okt 2009

tani dakujem 😉

julietka
14. okt 2009

zuzlik ani tu u nas dole na juhu nesnezi, ale je straasny vetrisko,poprcha a je 6 stupnov..vcera som ani von nesla a dnes tiez nejdem, brrr je mi zima uz len pri pomysleni na to pocasie, ale keby zajtra nefukalo tak strasne pojdem sa s bobakmi prevetrat 🙂

takyna
14. okt 2009

No tak som tu ťahajú to 3embryjká 🙂 normálne revem , žeby utorš? 😔 , zajtra ešte mám zavolať, transfer vyzerá na piatok 11,30h 😵

julietka
14. okt 2009

taky to je krasny uspech, no vidis akych mate sikovnych bojovnikov 😵
aj ti povedali kolko bunkovci to su?

bobjan
14. okt 2009

Taky, super, nech sa pekne delia 😵

zuzla80
14. okt 2009

Taky super, super, super - držíme palce aj naďalej 😉

Juli aj u nás je brrr, ráno boli len 3stupne, ale našťastie vietor ustál. No čo by sme chceli, však už zima klope na dvere 😉

takyna
14. okt 2009

bože, už som to trošku rozdýchala 😵 , nie nepýtala som sa, zajtra sa spýtam 😵

takyna
14. okt 2009

ďakujem 🙂 , nuž len nech sa delia 😵

tanitta
14. okt 2009

Tadea.. takze thuj thuj... nech tato zimna vlna sa zmeni uz konecne na riadnu tehu lavinu 😉 ..
Takyneckaaaaaaa.... paradickaaa.. aj my sme z trojky 😎 ...zatial nech este pekne v misticke lenosia ale v brusku im bude naj naj;)....
..inak spime 😎

takyna
14. okt 2009

Jéj Tanit tak super 🙂 , a vkladali ste jedneho či dvoch?

tanitta
14. okt 2009

2och....tusim ze 10 a 12b.....na treti den po opu

takyna
14. okt 2009

a jedného máte zamrazeného?, bože už nech je zajtra... 😒 🙂

takyna
14. okt 2009

a čo vedúci , zlatíčko začína už aj na nožičky? skúšať?, nejaké fotečky pridaj 😵

Tadejka tak veru nech sa nám to tu rozbieha na tehu vlnu 😉

tanitta
14. okt 2009

nie nemame...v ten den et by boli vsetky 3 dobre na et....ale dohodli sme sa ze toho najslabsieho nechanme na PK co to spravi....na mrazenie uz potom nebolo vhodne...
idem.. maly sa coskoro zobudi a este rychlo pozehlit daco 😝 ....pa

tanitta
14. okt 2009

Taky .. veduci sa plazi 😉 sam sa este nepostavi...ale ked drzim tak krokuje odusu... fotky mam len na FB tie co boli.. mam pokazeny fotak... 😠 som posielala doopravy

takyna
14. okt 2009

ok, pá Tanitka a vybozkávaj malého za mňa 😵

lenka20
14. okt 2009

takynecka gratulujeeeem, super embrijka, 3 bojovnici, tak uz za par dni a mas ich v brusku takynka, pozdravuje ta aj moj manzel z exilu a drzi palce 😵 😵 😵 som mu referovala aka si bola sikulka 😵 😵 😵
tanicka nevesta nepride kvoli pocasiu a vy ako to s vami vyzera?

takyna
14. okt 2009

Leni ďakujem 😵 , pozdravuj ho odo mňa 😵
len nech je už piatok 😵

zuzla80
14. okt 2009

Takynka oni prvý krát nehovoria koľko buniek majú - iba koľko sa oplodnilo, ale zajtra ak budeš volať, tak ti teta embryologička sama od seba začne diktovať koľko buniek majú embryjka a ako vyzerajú...

Aj ja bozkávam vedúceho 🤐

lenka20
14. okt 2009

aj ja bozkavam veduceho, on je taky sladucky 😵 😵 😵 😵

takyna
14. okt 2009

aha, bože ešte , že vás človek má 🙂 , unak by bol dutý ako bambus 🙂

takyna
14. okt 2009

ja som normálne hviezdila na izbe pred ostatnými babami, svojimi vedomosťami, sa mi ústa tiež nezatvoria 😅 , v tom penzioniku čo sme prespávali bolo fakt pekne, odporučujem všetkým, taký ako jednoizbový bytík bez kuchyne, ale bola k dispozícii aj chladnička s nápojmi, pekné aj výhlad do záhrad, asi to má nejaký zbohatlík, taká vilka biela a záhrada do kopca , s tujami a strojčekmi krásne pozastrihovanými a fontánky medzi tým, som si to aj vyfotila 😉

zuzla80
14. okt 2009

Taky no vieš internet robí divy - niekedy vieme viac ako lekári 🙂 Koľko stojí jedna noc - my sme si penziónik všimli už minule, je super, lebo je úplne blízučko centra.

takyna
14. okt 2009

Zuzi keď nie je nejaká výstava tak pre dvoch manželská postel 950kč, to je dobré nie?, ale tebe už nebude treba zasa... 😝 😀 iba ak pôjdete pre súrodencov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre