Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
3. dec 2009

Ahojte kočky 🙂
Juli super , ze si v poriadku, tak darovanie embryok je velky skutok, pán boh ti to na deťoch vynahradí 🙂 😵
Miri voda cukrová je brrrrrrrrrrr 😒 , ale uz mate za tym , hlavne nech je dobry vysledok, boze keby som ja tak uz vodu pila 😉

Olympia skoda ☹ , ale ako Lenka povedala, budete partacky, budete sa tahat, v dvoch je to motivucejsie, my vas budeme zasipovat tehotenskými výrusíkmi 😵

Ja som tiez velmi zvedava, na testíky..... 😉

Jujka super video, ale to nie je vás malý? či? 😕

Lulu krásny počet vajok, to bude detí ako smetí 😉 🙂

Leni tebe sa to kráti návrat MM, počkaj budete keksíkovať, a nakoniec to príde prirodzene 😉 , vianoce a dlhá odmlka majú svoje čaro... 😉
Si užívaš na tej volnej nohe, ale len si riadne uži.., potom budeme mať kruhy pod očami z nevyspatia

pozdravujem všetky 😵 Bonsai,Briozka gratulujem k tehu 😵

tomka12
3. dec 2009

Ahojte, dakujem za na mna myslite.

Takze rano som si robila test a je tam len jedna ciarka. Spinim dalej krv a uz kazdu chvilu dostanem mrchu. Takze to vzdavam a vysadzujem lieky, heparin, vsetko 😢 😢 😢

Kanhwa, tebe strasne silno drzim palce, aby si na teste videla krasne //.

Pozdravujem vas vsetky a drzte sa tu.

takyna
3. dec 2009

Tomka 😔 , ale nevzdavaj sa, treba ten osud tahat za usi

lenka20
3. dec 2009

dobre ranko 😵
briozka gratulujem k tehu, to je super 😵
tomka - ☹ som smutna s tebou, ale iba chvilocku, dajte hned dalsi pokus ak sa vam da financne a uvidis ze to vyjde, nevzdavat sa, ide sa dalej 😉
julietka tak asponze to s tym srdieckom nie je nic vazne a darovat vase embrijka - to bolo krasne gesto, niekomu tym urobite velku radost, aj ked viem si predstavit, ze to muselo byt velmi tazke...
takynka no ja ti neviem, budem na norethisterone a uplne mimo svoj cyklus tak to by musela byt nenormalna nahoda.... ale keksiky budu to je jasne ako facka 😎 😝

kanhwa
3. dec 2009

Tomka ☹
Baby - ja vas tiez nepotesim...testla som a nie je tam ani len naznak ducha, takze nic. A to mi Koudy teraz daval uplne najvacsiou sancu, vsetko sa vyvijalo nad ocakavanie. Isli sme do toho s tym, ze je to posledny pokus, tak neviem, co teraz...Po ET som bola presvedcena na 100 % ze to vyjde.
Citim, ze mrcha je uz za rohom, takze ma moje telo neklamalo, ale sklamalo ma strasne ☹ ☹ ☹

takyna
3. dec 2009

Kanhwa a ktory den si po ET?,

kanhwa
3. dec 2009

Taky - 8.den. Viem, ze je to pomerne skoro, ale keby som bola tehu, bol by tam aspon naznak...no a ta mrcha viem ze uz ide...
Vdaka, ze ste mi vsetky drzali palce.

takyna
3. dec 2009

Kanvi este by som nerobila zaver, je to iba 8den, mne az 3test urobila na 8den ducha, takze este vydrz, skus ten piatok, pripadne cez vikend, drzim ti moc palce

kanhwa
3. dec 2009

Taky, vdaka, urcite este skusim, ale nerobim si plane nadeje ☹ ☹ musim sa s tym nejako vyrovnat, len zatial neviem, ze ako a ci vobec sa mi to podari.

takyna
3. dec 2009

Kanhwi este ani nespinis, skus este verit, viem , ze po tych nasich stresoch je to na nervy, ale nadej umiera posledna 😵 , uprimne ti vravim, ja som testla na 8den a to z ranneho mocu v noci..., a 2testy ciste ako lalia, az na pepine obycajnom zo supermarketu mi na 3teste ukazal sa dusik ...som ani neverila....

takyna
3. dec 2009

na 9den som kupovala mama test a ten uz zacal ruzoviet....
tie dva boli rapid cleari a nic...predtym pri malom mi prave oni ukazali, HCGcko pomaly rastie ....

kanhwa
3. dec 2009

Taky, no ved to vies, aka by som bola stastna, keby to aj u mna tak bolo.

mirinda10
3. dec 2009

kanhwa ja som mala na 10den ducha, tak nezufaj, pockaj este ale neskusaj skor ako na 12ten ich test aj to som tam mala strasne slabu ciarku a na mamatest uz bola celkom pekna

tomka ja by som vysadila lieky az po vysledku na HCG skor nie inak aj tie injekcie mozu sposobovat krvacanie, vydrzte baby este par dni ja viem je to strasne tazke ale musite sme tu s vami

kanhwa
3. dec 2009

Mirindicek, ja viem, ale ta mrcha sa proste tak intenzivne hlasi, ze sa tazko presviedcam, ze by to este mohlo byt nejako inak...ta podpora, ktoru si tu davame a dostavame je fantasticka a viem, ze nikto na celuckom svete ma nepochopi tak ako prave vy, ale asi je lepsie teraz vidiet veci realne. I ked stale este trosililinku dufam.
Ale to nic nemeni na tom, ako sa nesmierne tesim s vami so vsetkymi, co sa to podarilo 🙂 🙂 🙂
Tomka, lieky v ziadnom pripade nevysadzuj, kym nemas vysledok z krvi.

julietka
3. dec 2009

kanhwi, tomka testujte iba Mamatestom, ten sa nam vsetkym osvedcil ako napresnejsi, zatial nikdy nesklamal

lulu27
3. dec 2009

Tomka, Kanhwa držkajte sa 😉 , ešte to nie je stratené

pariska
3. dec 2009

ahojte, moje snazilky. ja som bola vcera v CAR na sone, bohuzial akcia srdiecok este nebola zaznamenana 😔 ale boli vidiet dva plodove vaky. takze musim si pockat este tyzden, a snad uz budem pocut zvony.
kanhwa, moja, este nic nie je stratene, kym mrcha nepride. drz sa.
juli obdivujem ta za tvoje gesto, to je nieco nezaplatitelne, len skoda, ze sa k tomu v iscare aj tak nepostavili. mali ti vsetci dakovat!!!

tanitta
3. dec 2009

ahojte...
odrana som vonku nabehala som snad 100 jarnyck km 😝
Pariska .. srdecna gratulacia 😉 dalsie dvojky 😵
Oly...teraz nic nabuduce to moze byt uplne ine.. kazda stimulka je svojim sposobom ina...takze vela vela tych pozitivnejsich sprav nabuduce dufam ze bude 😉
Tomka,Kanhwa...ja viem ze teraz sa tazsie veri ... 😒 ... duch niekedy nechce vyliezt ale nakoniec sa objavi o par dni neskor 😉
Lulu.. tak a asi som dnes uz nepostrehla ale kolko mate aktualny pocet?...
baby vsetky vas velmo zdravim 😉

lulu27
3. dec 2009

Ahojte
Tanittka zrelých bolo 5 vajok a tie oplodnili, takže zajtra volám ako sa im darí 🙂
Pariska gratulujem k dvom bubákom, o týždeň budú určite srdiečka 😉

zajacik...
3. dec 2009

Kanhwicka, Tomka, strasne silno drzkam palceky aby sa tie // nakoniec este ukazali, drzkajte sa, strasne silno na vas myslim!
Pariska na srdiecka bolo este skoro, ale gratulujem k 2 bublinkam 🙂
Pozdravujem vas vsetky babulky 🙂

takyna
3. dec 2009

Ta druha polovica stoji za to, mile uzasne zeny!

Keď si tučná - máš schudnúť
Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť"
Keď si škaredá - zhadzujú ťa
Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky
Keď si mladá - máš mať prax
Keď máš prax - máš byť mladá
Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka
Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne
Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka
Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna
Keď si pekná - musíš byť hlúpa
Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"
Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne
Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu vážne
Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka
Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo lesba.

Tak sa teda pýtam vážení:
Ktorá je to tá normálna žena???
ŽIVOT JE LEN JEDEN, A PRETO:
-porušuj pravidlá
-odpúšťaj rýchlo
-bozkávaj pomaly
-miluj celým srdcom
-smej sa nekontrolovateľne
-a NIKDY neľutuj nič, čo ťa rozosmialo....??

Takze a teraz to druhe :D
JE Z VÁS NIEKTORÁ PRÍLIŠ SKLESLÁ, SPOMEŇTE SI, ŽE ...
- Sme krásne pohlavie...
- Nepotrebujeme nosiť kravaty ...
- Sedieť so skríženými nohami nás nebolí ...
- Ak sa rozhodneme robiť výhradne mužskú prácu, sme priekopníčky... ....
Ak sa muž rozhodne robiť výhradne ženskú prácu - je gay
Naša inteligencia je porovnateľná s inteligenciou akéhokoľvek
muža, ale náš vzhľad je krajší ....
Náš mozog má rovnakú kapacitu ako ten mužský i napriek tomu,
že máme o 6 biliónov neurónov menej ..... naše neuróny sú teda výkonnejšie.
Sme schopné venovať pozornosť viacerým veciam zároveň....
Vždy vieme, kde máme ponožky...
Manželka prezidenta sa nazýva "prvá dáma"... manžel prezidentky je nula v pozadí...
Keď sa vydáme za následníka trónu, budeme kráľovné ......
.. Keď si muž vezme následníčku trónu, stane sa len manželom kráľovnej...
Keď sme podvádzané, sme obeťami ... pokiaľ podvádzame my, oni sú paroháči...
My se rozhodujeme, koľko budeme mať detí..
Cítime, keď sa v nás dieťatko pohybuje...
Vždy s určitosťou vieme, že je to naše dieťa...
Máme materskú dovolenku ...
Gynekologická prehliadka je príjemnejšia, ako vyšetrenie prostaty... -
Sme monogamné ...napriek tomu potrebujeme vyskúšať niekoľko
mužov, kým nájdeme toho, kto stojí za to .....
Vždy sme pri narodení našich detí...
Kojíme...
Sme ozdobami svatieb...
Každý niekedy počul o inšpirujúcej múze...
Žijeme dlhšie...
Sme odolnejšie voči bolesti a infekciám...
Máme menej srdcových problémov...
Menej sa potíme...
Máme prednosť pri nástupe do záchranného člnu...
Sme citlivejšie...
Ženy, ktoré žijú same, sú zdravšie...
Máme medzinárodný deň...
TEDA SME OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!

lenka20
3. dec 2009

takynka - pekneeee 😵 😵 😵
lulu no krasne sa oplodnili vajka, ide to vyborne, len tak dalej 😉
kanhwik - ja by som to este nebalila, na 8.den testik je dost zavcasu a kedze nekrvacas tak je stale velka velka sanca, kolke baby nemali // este ani v den krvi a hcg bolo krasne... takze este nehadz flintu do zita 😉 nic nie je stratene 😉 a posledny pokus bude az ten ked budes tehulka a narodi sa ti mimi 😵 😵 😉 😵 😵

avaka
3. dec 2009

caute kocky 😵
Lulu,gratulujem k embryjkam 😵 😵 ,vcera som si tvoj nick splietla s Oli.. 😅 sorry
Tomka,Kanhwa,nevzdavajte to..pre ten uzasny pocit sa to oplati... 🙂 Lenka to krasne napisala-posledny pokus je ked otehu a narodi sa mimi 🙂 Leni 😉
Pariska,vyckaj aj srdiecka budu.. 🙂 ved si len 6 tt
Tani,v takej kose 100 jarnych...brrrr,to Ta veduci prinutil? 😀
To Zuzla v takej kose 100 jarnych nebeha,tusim ani spod periny k PC nevyliezla.. 😀 Zuzlik,mas recht 😵
Taky,to si kde vypatrala?to je super...okuzlujuce.. 🙂 😵

lulu27
3. dec 2009

Taky 😀
Avaka nevadí 😉 Zajtra podám ďalšie správy, transfer budeme mať asi v pondelok ak všetko pôjde ako má.Už by som chcela mať konečne// ale to je ešte ďaleko

tanitta
3. dec 2009

Taky... velky kus pravdy 😉
Lulu.. no pekne pekne len tak dalej 😉
Avi....kosa bola zrana ale zababusili sme sa a prisli sme domou este za svetla po slniecku 😉

lenka20
3. dec 2009

caute ja uz len na skok, asi uz vsetky spite 😝
tanicka mas fotky v maily, kukni 😵 a nahodou sa v takomto mrazivom pocasi dobre prechadza, licka vam vystipe obom, ci vsetkym trom, urcite aj psik fufik isiel s vami 😉
lulu a vies, ze to nebude uz dlho, uz len par dni a uvidis aj ty tie vytuzene // 😵
avuska a vy uz ste rozhodnuti ako sa malicka bude volat? lebo uz sa ti to blizi 😉 krasne ti tt-cka pribudaju 😵
tak dobru noc vsetkyyyyym 😵 😵 😵

takyna
4. dec 2009

Ahojte kočky 🙂

tu je nejako mĺkvo ☹ , ešte nás aj zavrú...... 🙄

mirinda10
4. dec 2009

ved pozeram asi to tu spi, ja pracujem teda trosku z postele hiihihih este, ze mame tie mobilne tel. a laptop inak neviem neviem

uz ide vikend teda pre mna je kazdy den rovnaky ale teraz na vikend pridu moji rodicia a mame oslavu sestry a mamu mame novembrove, tak kvoli mne pridu do BA a robime oslavu, ked ma chcu vidiet ako rastieme tak musia prist ja uz necestujem az ked sa mojka narodi

avi ako sa vasa princezna bude volat uz to urcite viete, tak prezrad ako na nu hovoris? 😉

lenka20
4. dec 2009

caute babulky, no veru je tu dneska tisko 😎
mirindik, krasne oslavte, dobre robis, ze uz necestujes, a aspon si vasi spravia vylet 😉
avuska tam von s tym, ako sa vola vasa malicka 😉
takynka a ty ako, citis sa dobre, negrckas? 😵

lulu27
4. dec 2009

Miri prajem krásnu oslavu 😀
Dnes sme asi vsetky rozlietane. Volala som do R. ako sa babatka delia a 1 ma 4 bunky a 4 maju 2 bunky. Nie su tie 4 pozadu? Nikdy som nevedela kolko maju mat buniek, lebo nam to nikdy nehovorili ani pri vklade. Takže stale plati ze transfer v pondelok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre