Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
29. apr 2010

Ahojte babule.
Lahel to je super spermiogram. Možno sa podarí na dovolenke, Ty si myslím chystala ešte dovolenku a tak soft? 😕 Neporadíš ako na to . My sme skúšali všeličo a nič sa nezlepšilo.
Ináč som mrtvolka- včera sme na cisárak porodili našej sučke 9!!!šteniatok. a celú noc som sa o nich starala, kým sa mama nezobudila úplne z narkózy. Ale teraz to zvláda. Má môj obdiv.PS : je to buldoček.
Takže sa nehnevajte dočítam večer. Všetkým prajem pekný deň. 😵

lenka20
29. apr 2010

rebeka gratulujem k 9 steniatkam, nech sa im dariiii 😵 😵 😵 😵

kanhwa
29. apr 2010

Ahojte babule,
oficialne Vam oznamujem, ze sme boli zapisani do poradovnika na osvojenie - dnes nam to prislo postou 🙂 🙂 🙂 Takze aj my sme uz cakatelia na babetko 🙂 🙂 🙂
Nemam cas pisat, ale myslim na Vas, gratulujem novym tehuliam a prajem vela stastia im aj snazilkam.
Vsetucky pozdravujem.

lenka20
29. apr 2010

kanhwicka gratulujeeem 😵 😵 😵 😵 tak nech ste rychlo rodicia 😵 😵 😵 😵 😵 drzim palce, nech sa posuvate v tom poradovniku kozmickou rychlostou 😉 😵

mirinda10
29. apr 2010

kanhwa moc, moc gratulujem a prajem aby ten cas rychlo ubehol pokial budes mat aj ty mimco v naruci 🙂 🙂 🙂

mirinda10
29. apr 2010

zuzik, taky sledujem vas nadherne sa drzite uz ste obe cez 30tt teraz to pojde dole vodou uvidite a ked sa babule narodia jo joj to pojde este rychlejsie nasa uz mala vcera 7 tyzdnov
mam ju prave na rukach a prdi ako chlap a ten smrad na hotovo ale je to poklad 😵 aspon nemame koliku ale rastieme a priberame len ma strasne rada mamu tak ficime na baby vaku ale rada spi vonku tak ideme teraz papkat a sup von aspon na 3 hodky

lenik myslim na teba uz je cas vela bocianov lieta

boze uz mi prisla aj mrcha ☹ ☹ ale aka silna ☹ ☹ ani po cisarskom som tolko nekrvacala ako teraz, no co uz ako to uslo 😀

vsetky moc pozdravujem avi aj juli moc

kanhwa
29. apr 2010

Babulky, dakujem za gratulacie 🙂 🙂 🙂
Mirindik, ja by som hned brala take prdenie 😉 aj plynovu masku by som kludne nasadila, len ci by sa mala nezlakla 😉 😉 😉

lenka20
29. apr 2010

mirindicek ahoj moja, to som rada, ze malicka prospieva, no tie prdiky to mas za odmenu 😅 😅 😅 mrcha je mrchava, ona hned pride aj ked asi ti bolo dobre bez nej, ale je to dobre znamenie, ze telicko je zase v normale a to je fajn 😉
no veru, bociany sme videli s manzelikom uz 2x a vzdy parik, uz sa nam to krati, jun je tu za chvilocku 😉
prajem vsetkym krasne poobedie, u nas je nadherne pocasie, radost zit 😵 😵 😵 😵

anty
29. apr 2010

Ahoj Baky, ještě jednou gratuluju. Jsem zpět od dr., byl fajn jako vždy. Sice je fakt, že ještě někdy zvracím, ale ty chutě jsou pořádné, teď jsem např. snědla zavařené hřiby. Chvilku počkám, co se bude dít a dám si jogurt, zajímavé je, že mám přitom pořád stejnou váhu, když tak papám. Jinak jsem si myslela a dokonce mi to paní v lékárně potvrdila, že nesmím žádné klasické kapky do nosu, ale dneska mi dr. i sestřička řekli, že si normálně mám do toho nosu kápnout, když ho mám ucpaný. A pak se v tom má člověk vyznat.

moni19
29. apr 2010

Ahojte dievčata, som tu prvy krát a je to moj prvý príspevok. Rada by som sa k Vám pridala ako Reprofitačka.
27.4. som mala OPU. Do Reprofitu som začala chodit po prečítaní vašich príspevkov. Chodím k Dr. Vitouškovej.
Ale super su všetci.

moni19
29. apr 2010

A ešte som chcela povedat, že mi všetky idete príkladom. A je tu vela nových dievčat ktore stimuluju, tak na to nebudem sama.

lahhel
autor
29. apr 2010

Ahojky...tam som sa vratila od noveho gynekologa..dojmy dobre, ale som zmatena...Tento doktor mi povedal, ze on to na laparku nevidi. Teraz fakt neviem co urobit, cysta, ci co ma len 2 cm...a mysli si doki ze to nie je endo cysta. Samozrejme uplne iny pristup, prve co sa opytal, ci mam urobene vysetrenia hemat.o, stitnu...atd. A ja ze nie, este len teraz som si to dala spravit a on ze to malo byt prve co ste mali urobit. No ved hej, ja viem ze ideme takpovediac od zadu, najprv IV-ka potom vysetrenia, ale ved to som mala "dobreho" doktora, ktory ma s mojou diagnozou endometrioza poslal hned do CAR-u...V pondelok mam mat vysledky na stitnu zlazu, 5.5 idem na hemato a 13.5 s vysledkami k dokimu a na kontrolyn UTZ a urcime co dalej...Tak teraz vobec neviem ci ist na tu laparku, aspon pozriet ci su priechodne vajcovody a tak, alebo neist...
Ale vdaka konikovi a vam som sa aspon dostala k tym potrebnym vysetreniam....dakujem vam vsetkym za rady... 🙂 🙂

bobjan
29. apr 2010

Ahojte🙂

Lahhelik, možno ak by šla na HSG by aj stačilo...ak na laparku nemusíš, tak nechoď, ...teda je to na tebe, ale asi by som nešla...možno cysta zmizne a vyhneš sa laparke, tak ako ja, drž sa!

takyna
29. apr 2010

Ahojte kočany 🙂

Vítam nové tváre, Lahlik ako Bobi pisala mozno ti nebude treba ani laparka a IVF ko hned

Dnes nestiham ani zit, ale precitala som si vas, zajtra sa ozvem pekny vecer vsetkym 😵

lenka20
29. apr 2010

moni vitaj 😵 a thuj thuj thuj nech je vela krasnych embrijok a nech su dve tucne ciary o par tyzdnov 😉
lahhelik vies, ze ja som bola nedavno na HSK, nic to nebolo, bola som len ambulantne, o par hodin uz som bola doma a popozerali ma, aj polyp odstranili.. aj priechodnost kukli.. je to menej drasticke ako laparka... takze aj to je cesta... ak doverujes dokimu co sa tyka laparky.. zase na druhej strane aj mne lekari vela rokov tvrdili, ze mi laparku ani HSK netreba, len teraz po tom vsetkom som sa ja pre to rozhodla, lebo to bola uz len jedina vec, ktora mi chybala v zozname vysetreni... faktom je, ze ak mas byt po laparke kludnejsia, tak si dupni a daj si to spravit... hlavne nech sa to uz rozhybe, postupne ti poprichadzaju aj tie vysledky, potom mozes to dat vsetko dokopy a budes si ista, ze presne poznas svoj zdravotny stav, to je celkom fajn pocit 😉
pekny vecer babule, idem do ordinacie 😝

moni19
29. apr 2010

Ahoj Takyna, dakujem za privitanie. Musim sa trošku medzi vami zorientovat, pamatam si akurat, ze Bobjan je podobne na tom ako ja. Teda myslim v tom, ze sa mi tiez podarilo otehotniet prirodzene asi po 8 rokoch a v 12tt mi oznamili, ze v 10tt prestala srdecná aktivita. Ale nie som si istá či to bola Bobjan, musim prečitat dozadu. Nechcem tu zase pisat nejake nezmysly. Bobjan kebyze to nieje pravda tak sa ospravedlnujem uz dopredu.
A zdravim všetky.

moni19
29. apr 2010

Jej lenka20 dakujem, prave mam trochu dilemu. dnes som tam volala a vraveli ze mame 8 2bunkovych. Podla mna je to malo. Nemali by uz byt vacsie?

olympia
29. apr 2010

ahoj moni, zdravím ťa aj ja, dr. Vitoušková je super, môžem potvrdiť. Čo sa týka tvojich embryjok, neviem sa k tomu vyjadriť, ale keď ti v labaku povedali, ze je to ok, tak im ver. Ja som stresovala každý deň, ale dočkala som nakoniec. 😵

Kanhwa, gratulujem a držím palce, nech sa dočkáte čo najskôr.

Taky, ani ja nestíham a to celý deň ležím. 🙂

Rebeka, snáď je tých deväť šteniatok predzvesťou toho, že tento rok bude o vás skutočne plodný! ;)

pozdravujem všetky!

moni19
30. apr 2010

Ahoj olympia, dakujem za povzbudenie. Dnes budem volat, tak uvidíme.
Držím Ti všetky palce, nech už je to len lepšie a lepšie. Aj všetkym dievčatám tu. Vždy ked niektorá napíše že má //, tak
ma strašne povzbudi.
Pozdravujem všetky a prajem krásny deň. 🙂

lenka20
30. apr 2010

dobre ranko kocky, monik hlavne ze sa delia tie drobciatka, uvidis dnes ako pokrocili, niekedy to poriadne poskoci cez noc 😉 😵
olycek ty len pekne lez, no dufajme, ze zvysok tehu uz bude pohodicka, akosi vsetky tehule maju nejake problemy a vacsinou si to tehu ani neuzivate tak ako by sa nam pacilo, vsak 😉 cest vynimkam - juli bola snad najpohodovejsia dvojtehulka za dlhy cas 😎
pozdravy vsetkym 😵 😵 😵 😵

moni19
30. apr 2010

Ahoj lenka, no dufam. Asi budu pomalé ako moj manžel. 😉

lenka20
30. apr 2010

pomale ci rychle, hlavne ze su, a 8 je krasny pocet, keby to vyzeralo blbo tak by ti povedali, ale to sa takto na zaciatku neda povedat, drzim palce nech su dnes uz poriadne nadelene 😉 🙂
no, cas nieco aj robit, tak paa, mozno poobede nakuknem 😵

aanetta
30. apr 2010

Ahojte.Tak konzultaciu mame za sebou a som straaaaaasne nadsena 🙂 Koudy bol uplne fantasticky 😀 a celkovo uplne iny pristup ako u nas BA 😒 .Takze sme sa dohodli ze skor ako za tri mesiace neodporuca stimulaciu kvoli mojim potratom,ale urobime medzi tym HSK a po dovolenke sup na stimulku 😵

shandy
30. apr 2010

ahojte babulky, ja len tak z rychlika 🙂
kanhwa, gratulujem k miestu v poradovniku - nech je teda co najskratsi 🙂
moni vitaj, daj vediet ako sa embrijka drzia, nech to dobre dopadne 🙂
oly ako? uz je dobre?
aanetta vitaj medzi nami. Ja chodim tiez ku Koudymu 🙂 a kde si chodila do BA?

shandy
30. apr 2010

a pozdravujem vsetky a zelam pekny vikendik 😵 😵

shandy
30. apr 2010

lahhelik, uvidis, ako dopadnu tie vysetrenia a co dovtedy urobi cysta, mozno medzitym zmizne. hnusoba 🙂 , drzim palceky
a daj vediet ako vysledky zo stitky.

aanetta
30. apr 2010

Shandy chodila som do Gyn- Fivu.A ty tiez ides stimulovat?Kedy?

lenka20
30. apr 2010

aanetka super, som rada, ze si bola spokojna, nic ine sa ani nedalo cakat 😉 tak hlavne ze uz mate plan a tie 3 mesiace ti ubehnu ako voda, aha ja som najprv cakala 1/2 roka, teraz zase uz 4 mesiace ubehli ani neviem ako, pojde to rychlo 😉
moni akoooo????? uz si volala?
brituska no tak sa ozvi, ako bolo v brne??

aanetta
30. apr 2010

leni a ty ides teraz stimulovat?

shandy
30. apr 2010

anet ja by som mala zacat teraz v polke maja stimulovat, tak verim, ze sa dielo podari 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre